PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : off-road (elektrikli?)

gulozgur
20-08-2004, 20:57
merhaba,
ben de yeni baslayacagim bu ugrasa. Kesinlikle bir off-road almayi istiyorum. Oyle yarislarda falan gozum yok. sadece bahcede, bayirda, toprakta, asfaltta gezmek istiyorum.
gorunus olarak E-maxx ve T-maxx cok hosuma gitti. bunlara benzer araclar almak niyetindeyim.

Sorum su.
Arastirdigim kadariyla E-maxx'la birlikte en az 6 tane altilik pil ve sarj aleti almak gerekiyormus. (hani isin sevki icin)
Bunlari da fiyata ekleyince T-maxx fiyatini geciyor.
E-maxx yerine T-maxx mi tercih edilmeli. Yani toplamda hemen hemen ayni parayi vererek bir nitro almak mi(hatta daha az vererek)? yoksa elektrikli mi?

ikinci sorum ise,
eger T-maxx (ya da onun gibi bir sey) alirsam. Gurultu konusunda basima dert alir miyim?

yardimlariniza simdiden tesekkurler.
:eyweyw:

traxxas
20-08-2004, 22:42
slms ılk basta dusundugun arabalr gercekten guzell bende t-maxx kullanıcıı olrak tavsıye ederımm
bu arada neden 6 tane pıl alman gerekıyorr hem alsan bıle pes pese oynıyammssın en az 1 pılden sonra 15 dk dınlendırmen gerekıcekk tır ayrıca okuduugm kadarıyla 2000 lık 2 pılle e-maxx 15 dk gıdıyormuss

gulurultuı konusuunda t-maxx cok basarılı basına dert alabılrıısın cunkuu seslı bır makıne dogruyu ssoylemek gerkıyorsa hatta bır sıotede fılan oturuyorsann zatıı hıc sansın yokk
ayrıca benzınlının ayarları benzın sarfıyatıı ektra sorunn sayılabılrı bunlarr bence ıksııde ıyı bır alett hatta e-maxx t-maxx a gore daha sertıı kalkıyorr ama son hızı 10 mıl daha dusuk secım senın sana basarılarr vede kolayy gelsınn

Penny
20-08-2004, 23:44
ses acisindan bakarsak e-maxx hizlanma dersek yine e-maxx :) cok pil al zevkini doya doy yasa derim. e-maxx i tavsiye ederim sahsen testini yapma imkani bulduk mersin-offroad pistinde bence mukemmel bi arac. ama ben o motor sesine egzosundan cikan dumanina hastayim dersen benzinli al derim :)

mania_rc
22-08-2004, 02:11
Selamlar..
e-maxxin fiyatı tmaxx den 70$ düşük şu an towerda ben de e-maxx almayı düşünüyorum fakat tmaxxden pahalıya gelirse almam! E-maxx nasıl pahalıya gelio anlamadım dostum??

traxxas
22-08-2004, 12:44
pahalı gelmıyor aslında soylekıı ıllakı 6 tane pıl almaya gerek yok zatıı alett 2 tane 2000 mah la 10-15 dk arası gıdıyorr yane sen 4 tane 3000 lık alırsan sana yetecektırr 4*30 mılyon 120 mılyon ederr
ama t-maxx ta ıse benzın alıcan 31 doalr su adna benzının fıoyatıı yane bnce e-maxx daha zevklı vede ucuz