PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kararsızım

racer
08-05-2004, 22:02
slmlar...yeni araba almayı dusunuyorum.once hpi nitro rs4 vardı kullandım simdi yeni almak istiyorum..ne alıyım sizce.ayrıca acaba simdi elektriklimi alsam ama benzinliyle basladım acaba offroad mu alsam(offroad bolumundekiler agızımı sulandirdi)diye cok kararsizim anlayacagınız fikirlerinize ihtiyacım var.saygılar :cool:

aytugcaglar
08-05-2004, 22:19
eger nıtro rs34 kullandıysan ve kendıne guvenıyorsan serpent alabılırsın mesela sonucta hpı arabayı kullanıp zevkını almısın artık daha prosuna gecıs yapabılırsın tabıkı on-road dusunuyorsan

mhmtg
09-05-2004, 03:34
slmlar...yeni araba almayı dusunuyorum.once hpi nitro rs4 vardı kullandım simdi yeni almak istiyorum..ne alıyım sizce.ayrıca acaba simdi elektriklimi alsam ama benzinliyle basladım acaba offroad mu alsam(offroad bolumundekiler agızımı sulandirdi)diye cok kararsizim anlayacagınız fikirlerinize ihtiyacım var.saygılar :cool:

Eger on road yarislara katilmiyorsan, ve on road'la pist sorunu yasadiysan, off road ve elbette T-MAXX oneririm ya da on roadda serpent.

not: ben ilk yarisi organize etmeye calisiyorum yakinda off road yarislari da baslaticaz hepbirlikte...

platy
09-05-2004, 15:05
2. araba olarak serpent pek tavsiye etmem.
Gerçi kişiden kişiye değişir ama ...