PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bunla başalasam uygun mu ?

vedat
12-10-2004, 18:42
HPI RTR Super Nitro RS4 w/Lamborghini Murcielago 329 dolar

Walkman
12-10-2004, 18:47
Arkadaşım ilk önce forumu şöyle sakin sakin bir göz gezdir bence...............

vedat
12-10-2004, 18:50
arkkadaşım ya valla hemen alım gelsınde kulanmak ısıtorum ya :(

Walkman
12-10-2004, 18:58
Keşke o kadar kolay olsa... :) :) Dediğim gibi sen ilk önce bir forumu incele sonra bir kaç araba seç,sorucağın soruları,kafana takılanları sor ki daha iyi yardımcı olalım sana.............

vedat
12-10-2004, 19:00
evet kardeşım haklısın benım istedııgım su on road olucak 1-10 nıtrolu modifye edebılcegım hanı K&n eksoz flan cok fazla ayarlı olmıcak kıı bıraz alışım böel bişy arıotrum işte formu okuorum bol bol ama bır cok seyı anlamıorum ya:(

Walkman
12-10-2004, 19:04
O zaman anlamadığını sor? ? ? ? ? ?

vedat
12-10-2004, 19:06
ya abıcımmm bır suru ayar varmış benım bu baktıgımm yanı yukurıda yazıdıgım aracta bu ayarlara gerek varmı yoksa benzını koyup kulanamazmıyım bu bujı ısıtıcılar yedek parcalrını nasıl temın edıcem ne ne işe yarar K&N hava fıltresını eksozu bu tip modıfıye şeylerı lastıklerı nerden alrıım

umitp
12-10-2004, 19:21
arkadasım benzınle ıle baslayacaksan ve on-road alacaksan sana hpi rs4 3 tavsiye edebilirim ama pek fazla gelıstıremezsın ben sana TEAM ASSOCİATED NİTRO TC3 tavsiye ediyim ve fiyat performans acısından super bir arac yakın zamanda bende alıcam ileride bunu mukemmel bır arac yapabılırsın yarıslarda gayet ıyı sonuc verır modıfıye bu araclarda genelde bole ısık mısık olmaz motoruna rulman lar falna dır bu araclarda modıfıye performansı arttırıcı seyler dusunulur genelde ama tabiki kep ede bu arada bılıyomusun bılmıorum kep arabanın dısıdır yanı ıste bmw mercedes gibi arabayı dıs etkenlerden korur benden bu kadar ayrıca aracın amerıkadakı fıyatı bu sitede http://www2.towerhobbies.com/cgi-bi...01p?Q=&I=LXGZJ4 300 dolar ayrıca ayrıntılı bılgı resım olarakta http://php.hobbyrc.com/forum/showthread.php?t=1468 burda bakıp ınceleyebılırsın son derece superrr bır araba desem yerıdır ayrıca super nıtor rs4 1/10 deıldır 1/9 arası bıseydır ve yarıslara katılmazsın K&N hava fıltresı vardır egzos ise towerhobbies.com dan temin edebilirsin bence guzelce bır arastır forumu her seyı sor acele etme cunku bu ısler aceleye gelmez

Walkman
12-10-2004, 19:27
Seni anlıyorum çok heyecanlısın ama herşey zamanla , modelcilik sabır işidir.Ayarlarını yapıcan,her kullanımdan sonra temizlicen-bakımını yapıcaksınve bunun gibi bir dolu şey.....Alacağın her arabada ,uçakta,teknede her türli model de ayar yapıcaksın-yapmalısın..Bu araçta da gerek motor gerekse mekanik ayarlara mutlaka gerek var....Benzini koyup kullanırsın ama bakımını felan hiç aksatmadan yapman lazım..Yoksa en fazla 4-5 kez kullanırsın bu pahalı aletleri............R/ Sözlük ten yararlan forumu sakince oku,Mantğının almadığı-anlamadaığın soruları bize sor hemen cevaplayalım ...........Unutma ki bu hobby her işi zevk ve sabır işidir......

baRCo
12-10-2004, 20:59
bencede çok acele ediyosun daha sakin ol belki başka bir arabayı daha çok seveceksin sonradan pişman olma iyi bi araştır off-road larada bir bak belkide off-road daha çok ilgini çekcek benim rc yok ama 2 senedir araştırıyorum ve daha yeni bir arabaya yoğunlaştım ben revo alcam sen benim kadar geç kalma tabi ben birazda para olmadığı için 2 yıldır araştırıyorum :D sen ortasını bul artık hadi sana kolay gele :D :D :D

cem
21-10-2004, 22:58
Once arabayi alda modifikasyona sonra girersin,hersey sirayla ayrica K&n nin egzosu yok sadece hava filtresi var.Offroadlar icin daha cok tercih edilen bir hava filtresi

PUG106GTi
31-07-2010, 16:20
ilerde NOS de takarsınız

serdartulip
31-07-2010, 17:40
Hocam önce arabayı al, sonra stop etmeden stabil bir şekilde kullan da sonra modifiyeye bakarsın. Tabi bu aşamada arabayı satmazsan :) Demek istediğim iyice araştır öğren. Arabayı al benzin koy gazla hemen olmuyor. Benim gibi arabayı haşat etme sonra. Bu hobi bir süreç, bence benzin koy gazla %30, %70 ayar tamir vs. Forumda çok profesyoneller var mutlaka yardım al ve forumu bol bol oku :)