PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motor

umitp
15-10-2004, 22:27
arkadaslar tc3 plus a sirio 2.1 cc motor falan nova rossi taksak kaldırırmı acaba arbaa bu gucu yada taktıgımız zaman ne gıbı seyler yapmamız gerekır

yigit1905
16-10-2004, 10:24
niye kaldıramasın amatör bi araba değil bu bende çok güçlü taktım kaldırıo rahat rahat

uçarlar
16-10-2004, 12:52
tc3 plus a sirio 2.1 cc motor falan nova rossi takmanın maliyeti ne kadar oluyor ortalama towerdan bide türkiyeden fiyatı?kaç km yapar standart hali ile yeni motorla kaç km yapar yedek parçası bulunurmu türkiyeden?

traxxas
16-10-2004, 14:45
dıyelımkı serpentlerde kullanılan pıcco motordan almayı denersenız mesela 15 lık 5 port turbo motorlar var 380 euro o motorlar herhalde 140 ve uzerını gorurusun veya 12 lık 3 port turbo motorlar ılede 100 km ve uzerı gıbı bır sey gorrusuun ama cok guclu olunca motor sase aktarma lastıkler saft vs gıbı bılımum parcalarda degısıım ıstegı olucaktır bunuda unutmuyalımm

engine02
16-10-2004, 19:54
bncede arabada bir takım parca guclendirme gibi seyler yapman lasım yane cunku alacagın guclu bi motor olacak dedigine gore onunla bi yere patlarsan cok kotu olr onun icin bazı parcaları guclendirmeni bnde tavsiye ederim :)

umitp
17-10-2004, 00:22
saolun arkadaslar UCARLAR LUTFEN KONULARI DAGITMA EGER CEVABINI BILIYORSAN YAZ BILMIYORSAN SUS!Sorularını konu ıcınde sorma!

uçarlar
17-10-2004, 00:35
benim akşam akşam sinirlerimi bozma bikere sen sus esas terbiyesiz büyük harflerle yazı yazmak yasak!!!

umitp
17-10-2004, 00:44
kim demiş olm buyuk harflerle yazı yazmanın yasak oldugunu bılnıyosan yorum yapmıcaksın

platy
17-10-2004, 05:40
saolun arkadaslar UCARLAR LUTFEN KONULARI DAGITMA EGER CEVABINI BILIYORSAN YAZ BILMIYORSAN SUS!Sorularını konu ıcınde sorma!

benim akşam akşam sinirlerimi bozma bikere sen sus esas terbiyesiz büyük harflerle yazı yazmak yasak!!!

kim demiş olm buyuk harflerle yazı yazmanın yasak oldugunu bılnıyosan yorum yapmıcaksın

Bu ne ? Konu gene zıvadan çıkmış. Yokmu moderator ?

Bu arada motoru güçlendirince dişlileri değiştirsen yeter. Aktarma organlarını illa değiştirmene gerek yok. Tc3 ü sadece kullandım. Kendim topladığm bir araba değil o yüzden bilmiyorum ama aktarma zaten dandikse normal motorlada değiştirmen gerekir. Motoru güçlendirdin diye gerek yok değiştirmene.
Değil mi ?

yigit1905
17-10-2004, 07:47
araba 4/4 lük bir araba aktarma falan daha hiç sorun yaşamadım.yani araba o motorları rahatça kaldırıo.ama rtr + larla gelen motorlar harbiden süper.alet novamugen motor vardı bi 705 de az da kalsa tokatlıodu valla :)
ilk başta istersen standart motoru kullan ama motoru alıcam ve kullanıcam diosan al bi köşede dursun istediğin zaman takarsın.yani standart motor da bi kullan.hatta yeni motor alma.traxxas ın dediği gibi picco novamega ile birleşti o motorlardan alırsın.
tabii karar senin

uçarlar
17-10-2004, 11:33
bak ümitp bu konuyu daha fazla uzatma benide çileden çıkartma kafamı bozma hitaplarına dikkat et karşında senin yaşında bi insan var ayrıca kurallar hakkında hiç bir bilgin olmadığı her sözünden belli büyük harflerle yazmanın yasak olduğunu bile bilmiyorsun daha bu konuyu uzatıp site yöneticilerinin huzurunu bozmaya hakkımız yok!!!

cem
17-10-2004, 11:39
Ucarlar bence uslubuna sen dikkat et cunki umit sana sus,tepemi attirma,beni cileden cikarma gibi yazilar diil,bilmedigin konuda yorum yapma demis.Sen ise hala ayni hitap tarziyla adamla tartisiyorsun.Ayrica sadece site yoneticilerinin huzuru diil,diger site sakinlerininde huzurunu bozmaya hakkiniz yok.Kavga edicekseniz ozelden edin yada messengerdan.Ayrica buyuk harfle yazmak yasak diyede bir kural yok.Gecmiste bu tip tartismalar konularin icinde yasandi ve kimseye faydasi olmadigi gibi forumdan uzaklastirilmalarla sonuclanan olaylarda oldu.

engine02
17-10-2004, 13:39
eet ucarlar sn buradaki konu dısında bi yazı yazmısın umit te sana konuyu dagitma demis ama sn hala farklı yonden anlıorsun ve dogru da dior konu farklı senin yazdıgın yazı farklı snce dogru bisi mi yaptıgın ??? ve cem in dedigi gibi kavgalarınızı burada sakın surdurmeyin

bnce dislileri deistirirken bi kac parcayı daha saglmalastırması onun avantajı olacak die dusunuorum bn cok mu yanlıs dusunuorum :)

RoCCo
17-10-2004, 13:44
ooooof oof.....

umitp
17-10-2004, 15:35
saolun arkadaslar ntc3 plus ve sirio .12 1.9 hp motor herkeze yardımı ıcın tesekkurler ayrıca ucarlar arkadasımada gerekli cevabe vermişsiniz saolun
;oleeea: ;oleeea: ;oleeea: ;oleeea: ;oleeea: ;oleeea: ;oleeea: ;oleeea: ;oleeea: ;oleeea:

engine02
17-10-2004, 15:40
tmm daha bu konu uzerinde konusmanıza bnce gerek yok :)

mrserhan
17-10-2004, 17:30
nolmuş burda yaa ortalık savaş alanı gibi

alalalalalaaaaaa.....:mad:

Cydia
17-10-2004, 17:56
Konulara mudahale etmiyorum aranızda halledersiniz diye ama bu kadarıda fazla...

Ümit;
Forum ortamında bu tarz taş atmalar istemiyoruz... Birdaha olmasın...

Uçarlar;
Sözlerimizi özenle seçelim ve tartışmadan kaçınalım lütfen...

Konu içeriğinin dışına çıktığı için kilitlenmiştir...
Barracuda