PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rica ediyorum şu konularımı silmeyin

oguz657
23-08-2007, 15:35
yaw arkadaşım garezinizmi var niye konularımı kapatıp siliyorsunuz ben bugun bu bolume mesaj yazdım şimdi mesajım yok off-road bolume konu açtım konu kapalı :) ne iş anlamış değil Forum yetlikilisiysen bi açıklama yaparsın ona gore davranırsın benımde forum sitem var ama normal konu açanın konusu ne kapatmışlığımız vardır nede silmişliğimiz.... Bendei bişey var sizdemi Hani bişey varsa söyleyin de benide rahatlatın sizde rahatlayın.......

Konularımın silinmesini ve kapatılmasını istemiyorum insan gibi yazılar yazıyorum şuraya..... büyüklük gösterin büyükseniz küçükseniz küçüklük .....

viaconme
23-08-2007, 21:21
Merhaba,

Kimsenin kimseye bir garezi yok. Bir forum kullanıcısı ve yöneticisi olarak bu forumda en yetkili kimler var biliyorsundur. Bir mail atarak sorunu öğrenebilirsin.

Buraya tekrar tekrar konu açmanın bir anlamı yoktu.

Nedenine gelince Himoto markası ile ilgili forumda arama bölümünde :
http://www.hobbyrc.com/forum/search.php?searchid=249468

gibi örneklerine ulaşabilirsin.

Ülkemizde kısıtlı olanaklarla yapılan bu hobiden biraz olsun fazla zevk alabilmek adına daha bilinen araçları daha çok yedek parça temin edebilme imkanı olan araçları tercih etmek gerek. Şimdilerde bir elektrikli heli sevdasıdır gidiyor 20 ytl ye 80 ytl ye heliler satılıyor :) Satın alanlarıda kullanabilenleride görüyoruz. Ayırcağınız belli bir bütçenizi daha sağlıklı tercihlerde değerlendirmeniz hobiniz için daha iyi olacaktır.

Şimdi o himoto yu gören varmı bu himotoyu alan varmı diye durmadan konu açmak çok da mantıklı gelmiyor. Kaldı ki açmış olduğunuz konuda Himoto adına yazılan tek bilgi verici bir cümle bile yok ama konu 2 sayfa olmuştu!

Kısaca özetlemeye çalıştım sizi bunlar tatmin etmediyse msn adresiniz varsa ekleyin beni lütfen tibbiye@hotmail.com Ali Kılınç.

oguz657
24-08-2007, 11:15
nese daha fazla uzatmıycam abicim arabayı inat olsun diye alıcam sırf inada alcam arabayı...

Kaîtzer
24-08-2007, 11:27
al al sen çok iyi biliyosun bu işi. burada kaç yıllık bu işle uğraşan adamlar sana gayet kibar şekilde cevap vermiş sen hala ne biçim şeyler yazıyosun. terbiyesiz. madem milleti dinlemicen foruma üye olma kardeşim. ondan sonra biz bişey için cevap isteyince bi kaç tane adam daha önceden saçma saçma sorular sordu diye cevap alamıyoruz. 1/5 mcd de çok dandik adamın elinde kalıyo hadi git onuda al bakiyim inada. niye mod la iddialaşıyosunki. kötü diyosa kötüdür. git kendi forum sitende kendi çapında eğlen. buraya gelip saçmalama. :mad:

oguz657
24-08-2007, 11:44
:) alınaca gorcez 1200 ytl verince dahamı rahtlıycam :) yıne aynı sorunlar olcak.....

mesut akın
24-08-2007, 12:23
Oğuz yapma şöyle lütfen rica ediyorum..birazcık hatrım varsa konuyu uzatma sakın...aracı istiyosan alırsın...bizde himoto görmüş oluruz..yalnız dediğin gibi aynı sorunlar çıkmıycakmı diyosunya o konuda haksızsın...hiç kaliteli marka kullananların toplantılarda oturup ayar yapmakla uğraştıklarını gördünmü yada şu çıktı bu kırıldı dediklerini...aracı alınca ne demek istediğimi anlıycaksın..buarada pazar günü suadiyeye uğriycaz sanırım sametle 1 2 saatliğine ozaman revo'larımızda orda olucak bakar incelersin güzelce.

Kaîtzer
24-08-2007, 13:47
:) alınaca gorcez 1200 ytl verince dahamı rahtlıycam :) yıne aynı sorunlar olcak.....

ya sen madem en iyisini biliyosun madem iyi araç alıncada sorun yaşayacağını düşünüyosun o zaman niye burdaki insanlardan yardım istiyosunki abi? açma o zaman konu. herkes fikrini söyler. kafanın dikine gideceksen niye konu açıyosun?

viaconme
24-08-2007, 14:04
Kırıcı olmaya gerek yok. Para sizin paranızdır ister alırsınız ister almassınız. Bizler burada tecrübelerimizi aktarmakla mükellefiz. Himoto kullanılan bir araçtır ki satışı var dünyada sonuçta :) Sizde alıp test edersiniz. Hayırlı olsun.