PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : rc araclarla türkiye genelınde drag lar yapılıyormu

krfrn
03-01-2008, 21:59
cok deger verdıgım arkadaslarım burda olmaktan mutluluk duyuyorum bunu belırtıyım sızlere her yurlu yardımcı oluyorsunuz paylasıyosunuz bu paylasım guru verıcı bırsey gercekten merıc arkadasımız kımler yarısıyor dıye merakta bulunmus bı konu acmıs bende onun actıgı konuyu okurken acaba drag konularıda oluyormu dıye kafama soru ısaretı geldı hanı hepımız araclarımızı modluyoruz ugrasıyoruz falan pekı drag olayına gırıyormuyuz hıc 0-25m 0-50 gıbı falan cevpalarınızı beklıyorum hepınıze saygılar

krfrn
05-01-2008, 19:11
anlasılan tok 25 kısı okuyup cevap yazmadıgına gore yok demekkı

BURAKK
05-01-2008, 19:35
Keşke olsada hepimiz hazırlasak arabalarımızı yarışlara.. Müthiş bi rekabet olurdu.. Ama nerdee..

demirci
05-01-2008, 20:53
henüz HRC bünyesinde böyle bi etkinlik yok, (yerel ve kişisel oluşumlar hariç tabi)
bu iş başlı başına bir yarışma dalı olduğu için ciddi organizasyon gerektirir, bununla beraber katılım gerektirir, yoksa bikaç farklı katogoride araçları yan yana kaldırmak veya 50m kadar biyere pist şekli vermek veya kalkış ışıklandırmaları yapmak okadarda zor olmasa gerek ama katılımcı sayısı nekadar, bknz; HRC-TM-USS penmar ofroad yarışı, sonuçlar ortada..
bende bikaç senedir iç geçirerek seyrediyorum sizler gibi,, bazen ah keşke diyorum bizde yapsak, birbirimize kök söktürecek dişli rakipler olsak, debriyaj pabuçlarını tutan yayların kalınlıklarına kadar ince ayar yapsak, ama bu iş 2-3 kişiyle olmuyor, ha bu olmaz anlamınada gelmiyor, istersek yeterli çoğunluğu sağlayabilirsek olur, ep ve gp gibi ana katogori ayrımından sonra karmalar ve hatta el yapımı özel araçlarla bile katılım olmalıki yaz aylarında hatta yağışsız geçen kış aylarında bile müthiş adrenalin ve eğlence olur:):)

ersunsoz
05-01-2008, 21:42
Aslında karma olursa baya katılım olur.Rb motorlu bir savageın rs4ü geçtiğini düşünün:D
Amerikada- avrupada bu iş için üretilmiş araçlar olması gerçekten insanı heyecanlandırıor:)

krfrn
27-01-2008, 14:59
valla bu organızasyon ıcın kolları sıvayalım arkadaslar gercı katılımcı nekadar olur bılınmez ama emınımkı cok keyıflı gecer yani dusunsenıze ıkıarac yanyana start beklıyor ve ıcındekı hırcın motorlar gaza yuklenmemızı beklıyor baya guzel olur cekısmelı olur

kripton_18
09-11-2008, 04:18
böyle bir organizasyona seve seve katılırım