PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : anlayamıyorum

experienced
05-02-2008, 22:59
merhaba öncelikle
diğer başlıklara araba konusuna vs. yazıyorum ama cvp alamıyorum ben pek anlayamadım bu durumu gece mesaj yazıorum sabah girip bakıorum bırakın benim mesajımı siteye hiçbişey yazılmamış ben anlıyamadım
online kullanıcı sayısına baktığınızda 140 lardan bahsedio bu kadar kiş ine yapıo acaba bu sitede
ve site bugüne kadar gördüğüm en yavaş sitelerden biri topicler arasında bile geçerken kasılıo nedendir anlayamadım
eğer sorun sendedir derseniz sadece bu site kasıyor ( yanlış anlaşılmasın bilgisayar değil site kasıyor )
buna en azından yorum alırsam sevinirim
bir hatam varsa kusura bakmayın şimdiden
saygılar

traxxas
05-02-2008, 23:09
bu sıte bıraz yavas ıslıyor evet ama bu ıslerden pek anlamadıgım ıcın pek yorum yapamıcam

gelelım bır sey yazıyorum cevap verılmıyor demıssınız
sıteye 4 seneden berı yaklasık su topıcler yazılıyor
hangısıyle baslamalıyım
hangısı ıyıdır
revomu savage mı
rs4 mu ntc3 mu
nereden bulacam
nereden alıcam

tarzı seyler sorduysanız cevap alamamanız gayet normal cunku bız bunlara artık o kadar cok cevap verdıkkı bız sıkıldık
bız forum olarak ıstıyoruzkı yazılanları bır okuyun ondan sonra sorunuz varsa sorun zaten sıteye okuduktan sonra sorunuz kalmıcaktır cunku bız sızın sordugunuz soruları defalarca cevapladık bıle

r.g.m.
05-02-2008, 23:10
bu hobiye ilk basladıgımda forum gercekten aktifti baslamamda yardımcı olan abilerim olmustu bana onlara sonsuz tesekkur...ama sonra sonra bu benim şahsi görüşümdür ama sitenin uyeleri uzerindeki yanlıs politikası yuzunden tüm aktif kullanıcılar ya banlandı yada siteden sogutuldu...eski uyelerin cogu su an yok gordugum kadarıyla...ama ne olursa olsun gecmişten bugune gelen forum birikimiyle resimlerle içerikle hobbyrc.com Türkiyenin modelcilik için en geniş ve iyi kaynagı...arastırırsanız cok guzel bilgiler bulabilirsiniz cunku sizin sorduklarınızı en basya bende sormustum baskalarıda sormustu...

oki
05-02-2008, 23:19
traxxas arkadaşıma katılıyorum tüm eski üyeler artık bu sorulara cevap vermemek için ve karşılaşmamak için foruma bile girmiyorlar (ben dahil birçok arkadaşım) kendimden biliyorum bir aralar foruma ne zaman girsem tüm sorular konular aynı olduğu için ve araştırmadan yorumlar yapıldığı için uzun bir süre girmemiştim.

DeLLyCeM
05-02-2008, 23:50
merhaba öncelikle
diğer başlıklara araba konusuna vs. yazıyorum ama cvp alamıyorum ben pek anlayamadım bu durumu gece mesaj yazıorum sabah girip bakıorum bırakın benim mesajımı siteye hiçbişey yazılmamış ben anlıyamadım
online kullanıcı sayısına baktığınızda 140 lardan bahsedio bu kadar kiş ine yapıo acaba bu sitede
ve site bugüne kadar gördüğüm en yavaş sitelerden biri topicler arasında bile geçerken kasılıo nedendir anlayamadım
eğer sorun sendedir derseniz sadece bu site kasıyor ( yanlış anlaşılmasın bilgisayar değil site kasıyor )
buna en azından yorum alırsam sevinirim
bir hatam varsa kusura bakmayın şimdiden
saygılar

Anlayamayacak birşey yok; evet bir sürü soru yazmışsın hemde sadece kayıtlı olduğun bu nickinle değil daha önceden yigitti nickiyle kaydolup aynı postları üçer dörder kez yollayıp gereksiz kirlilikten başka birşey yapmamışsın.

Gereksiz kirlilik yaratıp ondan sonra gelipte birde burda 140 kişi ne yapıyor diye ahkam kesmişsin, yarattığın kirliliğe ve 2 kez kayıt olup yarattığın kalabalığa alet olmak dışında herşeyi yapıyorlar sen merak etme. İlk kayıt olduğun nickini kullan gereksiz kirlilik yaratma ki sorduğun suallere cevap alabilme şansın yüksek olsun.