PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Slm arkadaslar

Nuclearpimp
12-06-2008, 14:26
Arkadaslar selam .. ben bu hobbye 1 2 ay oncesınde basladım ... size sorcagım 1 2 sorum olcak ...eyer yardım edersenız cok sewinirim ...

1. HPI SAVAGE 4.6 almayı dusunuyorum .. daha dorusu amerıkadan arkadas gelcektı hazıranın sonunda ona sıparıs verdım o getircek .. 400 dolara iimii ...

2. bu rc yi aldıgımda yapabılecegım bişi varmı yada yapmam gereken bişi varmı...

3. kullanırken dikkat etmem gereken başka bişi varmı....

4. Sizin önerdiğiniz yine arazi aracı olmak kaydı ile başka bi model varmı ....

5. Elimde suan colt monster die bi arazi aracı var yalnız arkadasım kumandasını setup yapmadan çalısıtrıp elınde tutmadıgı için son surat bi duvar çarptı.. on takım daıldı ....suan garip bi yapıştırıcılarla ayakta durmaya gayret edıyo ... ama en ufak bi kaza anında toz oluyo sonra gene toplayıp gene daılıyo:D ... acaba bunun yedek parçasını bulabılcegım bi yer varmı yada aranızda olan varmı .... bunlar ankaradan geliyomus ama onlara mail attım ve bana kımse donmediii.....

6. Suanda elimde HPİ SAVAGE 4.1 i var az kullanılmıs ilgilenenler varsa yardımcı olabilirim .....

ARKADASLAR ŞİMDİDEN TEŞŞEKKÜR EDERİM YARDIM EDERSENİZ SEWİNİRİM .. Cevaplarınızı soru numarasına göre yazarsanız minnetkar kalırım tşşekkür ederım

danamahmut
29-07-2008, 17:01
Selam

shadowpane
29-07-2008, 17:09
gercek amacın ne?