PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : anadolu yakasındaki arkadaşlar

kaynak
13-06-2008, 21:28
anadolu yakasındaki arkadaşlar nerelerde takılıyorsunuz bulasma noktalarınız varmı veya söyle pist diyebilecegimiz yerler nereleri mahalle arasında olmuyor arac kullanabilecegimiz yer bulamadım kendime göre rica etsem bi yardımcı olsanız

sonyman
13-06-2008, 23:39
sen nerede oturuyorsun onu söylersen sana yakın arkadaşlar irtibata gecerler seninle

kaynak
14-06-2008, 16:34
sen nerede oturuyorsun onu söylersen sana yakın arkadaşlar irtibata gecerler seninle ümraniye de oturuyorum

deftonestr
02-07-2008, 05:03
caddebostan sahıl offroad ıcın baya iyi. cımenlerde ordan oraya zıplıo hopluo wallahi deli gibi :) kopek tinerci nevarsa kovaliyorum:P

mrserhan
02-07-2008, 12:13
ozaman bi ara caddebostan sahil yapalım hep birlikte ne dersiniz?

yama©©©
06-07-2008, 23:25
cok kalaballık oldugundan oynanmıyo ya artık orda yada cok erken gıtmek gerek her yurlu falıyet orda kaykay paten bısıklet coluk cocuk o yuzden gıtmıorum ben ole arab aevde yatıo :(

IRONMAIDEN
16-07-2008, 11:12
Altında araban varsa pek sorun olmuyor. Polonezköy veya şile tarafına giderken sağda solda boş mekan çok fazla var. Piknik alanlarında çayır çimenlik gördüğünde hemen kenara çakip gazlama şansın var. Suadiye tarafındaki otoparkta boş olduğunda kullanılabiliyor. Cadde bostan yaz sezonu olduğundan biraz kalabalıklaşmaya başladı. Ümraniyede ikeanın otoparkının oradaki çimenliktede kullanılabilir diye düşünüyorum. Zaman olurda o taraflara gidersem arge ye başlarım. :)

kaynak
16-07-2008, 20:04
evt ben 1 hafta once Carrefour un otaparkını kesfettım uygun bır alan gerci hafta sonu kalabalık oluyor ama biraz dikkatli olunursa gayet uygun. ikea hic aklıma gelmemişti girisdeki otopark da gayet uygun ama cimenlik nerde gözümün önüne getiremedim ?

IRONMAIDEN
16-07-2008, 20:11
evt ben 1 hafta once Carrefour un otaparkını kesfettım uygun bır alan gerci hafta sonu kalabalık oluyor ama biraz dikkatli olunursa gayet uygun. ikea hic aklıma gelmemişti girisdeki otopark da gayet uygun ama cimenlik nerde gözümün önüne getiremedim ?

Otoparkın çıkışındaki altgeçitten geçince sol tarafta bir boşluk vardı (iş yerine ait park yeri olabilir) tam bilmiyorum halen duruyormu en son orası çimenlikti :hımm:karşısında iş yerleri olan yer. :)

tmax
16-07-2008, 20:26
meydanın ordaki ikea mı?

kaynak
16-07-2008, 20:50
meydanın ordaki ikea mı?
evet meydanın ordaki ikea

kaynak
16-07-2008, 20:52
Otoparkın çıkışındaki altgeçitten geçince sol tarafta bir boşluk vardı (iş yerine ait park yeri olabilir) tam bilmiyorum halen duruyormu en son orası çimenlikti :hımm:karşısında iş yerleri olan yer. :)

evet dedıgınız yerı anladım yarın bi arastıma yapayım oralarda

muratsen
16-07-2008, 21:33
Hakikaten bir gün belirleyip buluşalım dostlar...

yama©©©
16-07-2008, 21:53
arkadaslar e-5 kenarında kadıkoye e gıderken otosan dıye gecen kesımde yenı pazar alanı var onroad araclar ıcın cok uygun bı zemını var artı bol bol cocukları var bılgınıze ben gıttım zemın cok guzel dedıgım gıbı cocuksuz bı vakıte denk gelırsenız hem abı kac paraya aldın abı ferrarıyı gecermı kac yapıo bu abı pıllımı bu abı kullanıyımmı abı bı kez abı ne olur abılerden kurtulmus olup cok guzel vakıt gecırebılırsınız :):)

kaynak
16-07-2008, 21:57
-

muratsen
16-07-2008, 21:57
Yok yaw o çocuk tayfasından geçtim, bana koca koca adamlar gelip istiyor sanki o milyarlık alet oyuncakmış gibi...

kaynak
16-07-2008, 21:58
o pazar yerini biliyorum ama bi arkadaş iceriye kimseyi sokmuyorlar giremessin demişti ben de o yüzden gitmedim yer 10 numara bi yer co musait bulusma olursa uygun bir gün görüşelim

yama©©©
16-07-2008, 22:14
o pazar yerini biliyorum ama bi arkadaş iceriye kimseyi sokmuyorlar giremessin demişti ben de o yüzden gitmedim yer 10 numara bi yer co musait bulusma olursa uygun bir gün görüşelim
BEN DEMISTIM ARTIK KIMSE YOK YANI KAPIDA BEKLIYEN GOREVLI FALAN YOK HERKES GIRIYO ILK BASINDA BIRAZ YERLER TASLI GIBI 15,20 M SONRA DUZELIO ARABA BEM BEYAZ OLUYODU CIMENTO TOZUNDANAMA BUGUN YAGAN YAGMUURLA O SORUNDA ASILMISTIR BENCE

IRONMAIDEN
17-07-2008, 10:40
evet dedıgınız yerı anladım yarın bi arastıma yapayım oralarda

Mekana bakınca bilgilendirirseniz sevinirim. :)

gkhunk
17-07-2008, 13:42
anadolu yakası için pendik sahile yapılmakta olan pazar alanını tavsiye ederim.

şemsiyeler altı beton dökülü, düzgün ancak biraz tırtıklı.

az daha ilerisinde tuzla tarafında asfalt bi yol var. Ehliyet dersi veriyolar sanırım. orası da çok uygun. tertemiz yeni asfaltlandı.

Valla pendik sahildir, karışanı soru soranı çok olur, bişi diyemicem :)

muratsen
17-07-2008, 13:48
Aklıma hep Tuzla geliyor nedense... Carting pisti ve RC pisti vardı orada gibi hatılıyorum; yanılıyor muyum ??

Ama beton ve asfaltta da ne bashing olur ya :lol:

Şaka bir yana, buggy ve Savage' ımı getireceğim uygun yerde karar kılınca...

El Mariachi
17-07-2008, 13:54
Aklıma hep Tuzla geliyor nedense... Carting pisti ve RC pisti vardı orada gibi hatılıyorum; yanılıyor muyum ??

Ama beton ve asfaltta da ne bashing olur ya :lol:

Şaka bir yana, buggy ve Savage' ımı getireceğim uygun yerde karar kılınca...

Beykoz'da pist olduğuna dair forumda başlık var. sanırım mesire yeri aynı zamanda.. En son birileri 20 YTL. den bahsediyordu ama tam bilmiyorum. Orasına ne dersiniz. Özellikle Murat Bey ve benim gibi off-road kullanıcıları için ideal sanırım..

kaynak
17-07-2008, 19:52
Mekana bakınca bilgilendirirseniz sevinirim. :)

merhaba bugün hem hasanpaşa daki pazar yeri hemde ikea nı otoparkında gazladım hasanpaşa da arkadasın dedigi gibi arac bembeyaz toz oldu ama alan cok geniş vede uzunca uzun bi düzlük var ikea ise pazar yerı gibi geniş bi alan yok ama 2 top sahası kadar kullanılabilir alan var ve de musait benin daha cok ikea nın otoparkı hoşuma gitti sakin bir yer vede ( hafta sunu nasıl olur bilmiyorum ) yanınıza gelen insanlar sizi sıkmıyor off roat aracımla asfaltta gazladım ama genede keyifli bir gün gecirdim:)

muratsen
17-07-2008, 21:08
İncirlibostan galiba dediğiniz yer. Evet fena fikir değil...

IKEA' nın ora aklıma yatmadı pek... neresinde araba koşturabiliriz ki ?? :(

EDIT : Yaw bu hafta sonu oraya bir gideyim... Hem kızım da o top havuzunda oynamayı seviyor. Hatun da meydan ve IKEA' ya girer beni iflas ettirir :D

Tam bir tarif edebilirseniz ben de gidip oraya alıcı gözle bir bakayım...

yama©©©
17-07-2008, 21:41
evet ıncırlıbostan onroad ıcın cok musaıt ama cocuksuz saate denk gelmek olayın puf noktası :):):)

kaynak
17-07-2008, 22:18
bence ikea da hafta sonu yogun oldugu icin kullanamayız. hafta ici genelde musait oluyor ben bugün video da cektim alanı inceleyebilirsiniz http://www.dailymotion.com/kaynak34/video/x65t3m_savage-46-ikea_auto

kaynak
17-07-2008, 22:19
bide cok kötü bi kaza yaptım şansım varmıs ki bi şey olmadı:( http://www.dailymotion.com/kaynak34/video/x65syl_savage-46-kaza_auto

muratsen
19-07-2008, 20:36
bide cok kötü bi kaza yaptım şansım varmıs ki bi şey olmadı:( http://www.dailymotion.com/kaynak34/video/x65syl_savage-46-kaza_auto

Abi nasıl becerdin bu işi ???

Geçmiş olsun yahu... Benim XL stadın sahada koşarken arkadaşım göz kararını tutturamayınca gidip çocukların tek kale maç için diktikleri arnavut kaldırım taşına giydirdi. Araba havalandı. "Hah" dedim,"s...tık dağıldı ön düzen, upright' lar filan" içimden... Ama sonra geldi araba baktık ki çizik bile yok !! Taşı yaklaşık 2 m kadar ileri fırlatmıştı vurunca araba. (3. viterste tam gaz hem de !!)

Ha bu arada CarrefourSA İçerenköy' ün oradaki Shell oto yıkamada M3 kepli araba koşturan kim bakıyım bana da gel demeden ?? :D

EDIT : Bu arada aklıma IKEA' nın arka otoparkı geldi. İzin verirlerse orası boş oluyor... Otoparklar fazla dolunca araba aldıkları yer var ya orası.

yama©©©
19-07-2008, 20:52
Kaynak Kardes Haberını Alıyorum Hasanpasada Gecen Bı Abı Geldı Kamyonla Dıyolar Kocaman Tekerleklerı Varmıs )::):)

kaynak
19-07-2008, 21:44
Kaynak Kardes Haberını Alıyorum Hasanpasada Gecen Bı Abı Geldı Kamyonla Dıyolar Kocaman Tekerleklerı Varmıs )::):)
yoksa heli getirende senmiydin:) :)abi bu arada 2 ikea otaparkında dün müdürler sorun cıkardı kullanamadık haberiniz olsun

yama©©©
20-07-2008, 00:19
yok helı kullanmıyorum ben :):):) sen baska yerler arastır bence hasanpasa ıyıdır gercı senın araca heryer ıyı ama :) dag tas demez o bızımkı malum onroad :)

muratsen
20-07-2008, 00:47
Yarın USS Penmar uçak gemisine gidemeyenler olarak orada buluşmayı öneririm... saat 14:00 gibi ben arazi olabileceğimi hesaplıyorum. z önce badana işini bitirdim ama hala raf yapmam lazım duvara. Bu saatte HILTI' yi çıkartamam. Yarın sabah o iş, öğleden sonra da gazlama...