PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Youtbe'dan video indirmek

serdar69
23-08-2008, 15:50
- http://keepvid.com adresine giriyoruz.
- En üstteki sütuna istediğimiz videonun linkini kopyalıyoruz.
- Download linkine tıklıyosuz.
- İstediğimiz video uzantısını seçip downloadı başlatıyoruz...

Saygılar... :cool:

ata 1337
23-08-2008, 22:20
Teşekkürler kardeş eline sağlık.
Bir başka çözümde benden: Real player'ı kurarsan eğer, herhangi bir siteden izlediğin video penceresinin üzerinde real player download ikonu çıkıyor, tıklarsan video iniyor.

emo23
23-08-2008, 22:34
ben anti sansür diye bir türk yazılımı kullanıyorum. YouTube dahil diğer tüm TR de yasaklanmış siteleri açıyorum. Açamadıklarımıda mail ile bildiriyorum kendilerine 1 saate oda açılıyor.
350Kb lık basit bir program.

emo23
23-08-2008, 22:43
pardon alakasız bir öneri olmuş... :confused:
yanlış başlığa eklemişim...
bende ata gibi real player den indiriyorum devamlı.

ben anti sansür diye bir türk yazılımı kullanıyorum. YouTube dahil diğer tüm TR de yasaklanmış siteleri açıyorum. Açamadıklarımıda mail ile bildiriyorum kendilerine 1 saate oda açılıyor.
350Kb lık basit bir program.

aloneserenity
06-02-2009, 20:25
- http://keepvid.com adresine giriyoruz.
- En üstteki sütuna istediğimiz videonun linkini kopyalıyoruz.
- Download linkine tıklıyosuz.
- İstediğimiz video uzantısını seçip downloadı başlatıyoruz...

Saygılar... :cool:

Hiç gerek yok, pc'ye internet download manager ( İDM ) proğramını kur, izlediğin her videonun üstünde otomatik indir seçeneği çıkıyor. Bu sadece youtube için değil, bütün sitelerde video izlerken çıkıyor. iyi günler.

muratdinc
20-03-2009, 10:31
denediklerim arasında en başarılısı IDM dir muhakkak deneyin arkadaşlar, yanlız bazen sinir ediyor IDM beni, silesim geliyor bilgisayardan ama youtube dan ve onun gibi streaming yapan yerlerden en iyi indirici IDM.

çetox
18-07-2009, 12:33
Hemen tamamlıyalım, IDM sadece videoları değil ayrıca tüm ses kaynaklarınıda çok pratik bir yöntemle indirebiliyor tavsiye ediyorum

gencoglan999
18-07-2009, 12:36
ıdm en güzeli en yakışıklısı:D