PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : uçaklara helikopter alıyorlar mı?

keynes
03-12-2008, 02:23
arkadaslar yarın sabah ucakla memlekete gidicem, 2hafta kadar kalacagım içn helimide yanıma almak istiyorum, acaba helikoptere izin verirler mi, hiç ucakla götüren oldumu? anadolujet e bincem helikopterde hbk2

yellowaircraf
03-12-2008, 02:25
Benim King 2 (RTF) bavul icinde New York'tan Ankara' ya sorunsuz gelmisti. Kabin icine almiyorlar diye biliyorum...

keynes
03-12-2008, 02:28
bende kararsızım aslında bagaja versem bu sefer ustune ağır bi bavulun düşme ihtimalide var..kutusunda götürcem ama yinede güvenemyiroum..yanımada sırf kumandadan dolayı izinvermezler diye dusunuyorum
direk kutusunda götürsem dikkat ederler mi acaba?

yellowaircraf
03-12-2008, 02:37
Rontgenden gecerken muhtemelen farkedilir....

emo23
03-12-2008, 02:58
li-po larda sorun çıkarırlar diye düşünüyorum.

yellowaircraf
03-12-2008, 03:01
Li-po nun ne oldugundan haberleri olmadigini dusnuyorum :)

keynes
03-12-2008, 03:10
bavula koymaya karar vermiştim ama evde o buyuklukte bavul yok :( acaba direk kutusunda götürsem sorun olur mu ki?

keynes
03-12-2008, 03:11
Li-po nun ne oldugundan haberleri olmadigini dusnuyorum :)
katılıyorum :D

keynes
04-12-2008, 17:50
dün esenboğada helikopeterle bi oraya bi şuraya koştura koştura sonunda uçağa helikopeteri soktum :D üstelik yanımda getirdim... güvenlik görevlileri 2-3 defa kutuyu açıp baktılar ve fiyatını falan sordular :D soliyince dudakları ucukladı hepsinin..ama zannetiğim gibi kumanda sorun olmadı sadece sarjlı pilleri sordular...nedeni ise xray cihazında piller gorunmuyo dediler...biraz inceledikten sonra tamam gec dediler :D

yellowaircraf
04-12-2008, 17:55
Iyi bi ucur bakalim surda filan dememisler. Ben Laptopu goturdugumde bana Laptopu bi acin demislerdi :)

keynes
05-12-2008, 00:48
walla az kalsın onuda isticeklerdi
-ucuyo mu bu?
-yok yerde sürünüyo :P

savage_ss_4.6
16-12-2008, 22:47
siz gene iyi atlatmışsınızz, benim bavulun içini koleksiyon araçları ve 3 tane tamiya statik model ile doluydu, hepsininde kutuları koli bandı ile kapatılmış, birda ta-04 o da kutusunda kapalı, adamlar bana orda onları tek tek açtırıp tekrar kapattırdılar, sırf iki barça metal yüzünden kimliğimi parçalıyordum az kalsın, geçen sefer de lamayı almıştım yanıma açıp uçurttular salonda:D:D, gene iyi VIP salonları boş oluyor :P :D:D

zigzag
20-01-2009, 20:15
laptopu actırmaları ve lipo pillerle alakalı ilgilenmeleri lipo pillerin bir kısım patlayıcılarla aynı gorunumde olması xray cihazlarında.
lipo pilleri tasırken kabinde ulasabileceginiz bir yerde tasınması gerektigi soyleniyor kurallarda. tabi kişisel kullanım icin en fazla 6 adet olarak bir sınır getirilmiş.
daha buyuk sayıları kişisel olarak taşıyamıyorsunuz.
helilerimi trex450 dahil kabinde yanımda goturup getiriyorum seyahatlerde.

devilmc
21-01-2009, 01:32
Iyi bi ucur bakalim surda filan dememisler. Ben Laptopu goturdugumde bana Laptopu bi acin demislerdi :)

o bir klasik o herzman sorulur hatta konuşmanın devamında oyun varmı ne var gibi şeylerde geldiği olur