PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : photoshop !!!

MhMtCn
14-02-2009, 19:08
arkadaşlar slm ben fotolarımı photoshopda değiştirmek istiyorum ve çok seçennekli bir program bulamadım sizler nerden bulduysanız özelden veya burdan iletebilirmisiniz...saygılar

Faruq
14-02-2009, 19:57
Photoshop zaten başlı başına bir programdır.
En son sürümü Cs4 ve Beta olarak Cs5 vardır

şuanda Photoshop Cs4 ten daha seçenekli bir program yok

isteklerinizi daha açık belirtirseniz daha rahat yardımcı oluruz

MhMtCn
14-02-2009, 20:23
yani bi foto üstünde herşeyiyle oynuyabiliceğim bir program istiyorum...mesela 2 fotoyu arka arkaya koyup avatar yapmak....

muratdinc
15-02-2009, 01:07
sizin için en iyisi, arama motorlarında foto işleme gibi kelimelerle aramalar yapın çıkan freeware programları indirip deneyin en beğendiğinizle devam edersiniz.

Photoshop'u özel eğitim almadan kullanamazsınız, bilmeyen birisi için zor bir uygulamadır.

StaNLy_
24-02-2009, 20:55
sizin için en iyisi, arama motorlarında foto işleme gibi kelimelerle aramalar yapın çıkan freeware programları indirip deneyin en beğendiğinizle devam edersiniz.

Photoshop'u özel eğitim almadan kullanamazsınız, bilmeyen birisi için zor bir uygulamadır.

katılıyorum daha pro bişeyler çalışıcam diyosan CS3le başlayabilirsin gerçi donanım özelliklerini bilmiyorum ama kaldırırsa CS4 kurmanı tavsiye ederim tabi msnden de yardımcı olurum.

mustall165
24-02-2009, 23:22
cs 3 le cs4 ün gereksinimleri farklı olacağını sanmıyorum::::)

MCK
24-02-2009, 23:31
Photoshop için bir kurs bir eğitim almanıza hiç gerek yok oldukça kullanışlı basit içerikli bir programdır her yeni versiyonunda daha da kolaylıklar getirilmektedir. hele ki yapmak istediğiniz olay fotomontaj olayı ise zaten herkesin photoshop a başlama sebebidir genellikle, sonra filiterlar, brush, shape derken birden içerisinde buluyorsunuz kendinizi. bu tarz programlarda kurslar genellikle temel nitelikte olmakta ve geri kalan sizin yaratıcılığınız araştırmanız ve mantık yürütmeniz ile gelişmektedir. kendi sitesinden demo versiyonunu indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz, internetten gerekli her türlü tutuorial mevcut. paintten farklı olarak en temel özelliği layerlar ile çalışmaktır zaten bütün profesyonel programların temelidir layer
kolay gelsin iyi çalışmalar yardım edebileceğim bir konu olursa eğer p.m atabilirsiniz...