PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Drift makinesi....

cem7
08-06-2005, 22:33
arkadaslar arabami (RS4 RTR3 EVO) bir drift makinesine çevirmeye karar verdim bunun için bi kaç parca siparis ettim ama yetersiz olabilir birde sizin yorumlarinizi aliyim dedim neler yapmaliyim sizce? verecegim linkteki rtr3 evo daki jantlardan siparis verdim bide o lastiklerden istiom ama baska seylerde yapmak istiom ama neler???
http://www.hpi-europe.com/index.php?lang=en

HPIR40
08-06-2005, 23:32
drift kit var HPI RS4 RTR EVO3 için onu sipariş etmelisin

hako d
09-06-2005, 10:00
arkadaslar arabami (RS4 RTR3 EVO) bir drift makinesine çevirmeye karar verdim bunun için bi kaç parca siparis ettim ama yetersiz olabilir birde sizin yorumlarinizi aliyim dedim neler yapmaliyim sizce? verecegim linkteki rtr3 evo daki jantlardan siparis verdim bide o lastiklerden istiom ama baska seylerde yapmak istiom ama neler???
http://www.hpi-europe.com/index.php?lang=en
1. olarak drekt hpi ın drift kitini sipariş et.
2. olarak ki bu benim fikrim benzinli arabayla drift işine girme bir süre sonra kabak tadı vermeye başlıyo.önce motorun çok ısınıyo sonra lastik yetiştiremiyorsun yaktığı benzinin se hadi hesabı yok.sürekli yerinde saydığı için.sonra fazla hızlı gidemeyeceğin için ekzost tan çıkan yağ drekt arabanın içine ozdu çamurdu......inan deymiyo al bi ep yap drift ayarlarını olsun bitsin.inan bana umduğun gibi zevk alamayacaksın.en azından benim ve bi kaç arkadaşımın aylardır araştırmalarımız sonucundaki uygulamalı tecrübeleri böyle

cem7
09-06-2005, 13:06
simdide zaten bi Nissan Silvia GT kep istedim kep çok güzel ama kanatlari rezalet bide kanat takimi istedim zeus kanat denilio istediim kanatlara( gercek arabada modifiye isinde olanlar bilir) bide verdiim linkteki jantlardan istedim süper oldu distan....... içtende yapcagim seyler ayarli kollar alcam ve böylece arabann lastikleri egilecek(akslar egik gibi olcak) sert yaylar alcam vede sway bar set aldin mi çok süper olcak bunlari bn aklimda kurdum ama çok ta ii olcak galiba.....