PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Logo tasarımı...

snadboy
16-10-2009, 01:54
Merhaba arkadaşlar,
Benim bir sitem var, bu siteye bir logo yapmak istiyorum fakat nasıl yapacağım hakkında açıkçası hiç bir fikrim yok. Bana gerek fikir verme gerek yol-yordam öğretme konusunda yardım edebilecek birileri varmıdır acaba? Yada direk benim için bir logo yapabilecek birileri? Çok karmaşık birşeyler istemiyorum, sanırım pek uğraş istemeyecek birşeyler olacaktır. Karşılık olarak ne yazıkki verebileceğim tek şey nacizane bir teşekkür ve bir de isterseniz sitede tasarlayan olarak adınızı verebilirim.

Kafamdakilere gelince, kusbakisifoto yazısını güzel bir görünüme sokmak istiyorum neler olabilr tavsiyeleriniz varmı?

Birde logo maksatlı bir resim ve etrafına yazı yazmak istiyorum ama bu anlamda da aklımda hiç bir fikir yok.

Esasen sizlerden hem neler yapabileceğime dair fikir hemde nasıl hayata geçirebileceğime dair bilgi istiyorum.

(fazla armut piş ağzıma düş olmadı umarım) =)

Not: bu arada sitenin içeriğinden bahsetmedim hiç. Model uçaklar ile havadan çekilen fotoğrafların yayınlandığı bir tür site olacak arkadaşlar. İncelemek isteyenler buradan ulaşabilir. www.kusbakisifoto.com

Elektronik_35
16-10-2009, 02:29
Ben tasarlamadım, ama basit ve hoş görünüyor. Belki bir fikir verebilir.

http://img131.imageshack.us/img131/4617/image68420.jpg

snadboy
16-10-2009, 13:48
Tavsiye ve fikir için çok teşekkür ederim. Ancak nerden bulduğunuzu da yazarsanız sevinirim, telif hakkın vs anlmında bir sorun teşkil etmesinden korkuyorum hazır kullanmanın. O yüzden yeni yapılan birşey daha dertsiz tasasız olur diye düşündüm.

Ama neler yapılabileceği hakkında da bir fikir teşkil etti sonuçta. Zaman ayırdığınız için sağolun tekrar.

azzura
16-12-2009, 20:41
özel msj atarsan tasarımcıyım yardımcı olabilirim.