PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşlar bana yol gösterir misiniz?

memo221
19-10-2009, 02:47
merhaba öncelikle foruma yeni katıldım.

ben benzinli bir model almak istiyorum ancak ne almalıyım nereden almalıyım başlangıç seviyesi için ne uygun olur bunları bilmiyorum

forumu inceledim ama pek bişi anladığım söylenemez =) çünkü bi çok teknik terim vardı

bana yardımcı olursnız sevnirim

elektrikli rc rc çok kullandım tamir de ettim hatta kendim de bi tane yaptım yani araç kullanımı konusunda sıkıntı duyacağımı sanmıyorum ama sizler daha iyi bilirsiniz

aracı ebay dan alsam olurmu ? türkiyede uygun fiyatlı yerler nereler ?

bu gibi sorularım var

işin özü yeni başlayacağım bana olabildiğince yardımcı olursanız sevinirim

şimdiden çok teşekkür ederim =)

tayfun0029
19-10-2009, 15:48
Benzinli derken 1/5 dğil dimi? Nitro yakıtlı araç istiyosun? Hpı Rs4 ü tavsiye edebilirm. Çok çok üstün bir araç dğil ama E10 gibi fiyasko da dğil. orta halli bişi. en güzel yanı diğer firmalara göre y.parçanın bulunabilir ve ucuz oluşu.

memo221
19-10-2009, 17:38
1\10 düşünüyorum aslında bugun 3 4 dükkan gezdim
ilk olarak topmodels e gittim kozyatağında fiyatlar biraz yüksek geldi kyosho marka araca 640 lira sade araç hpı ya 730 lira gibi bi fiyat çektiler
kızıltoprakta bi yere gittim orda da hpı rs4 rtr evo+ ona 550 lira dediler son olarak kadıköyde promodel e uğradım GS vision araca kitiyle birlikte benzin dahil 633 lira dedi nakitte %10 indirim yaparım dedi birde hpı rs4 vardı onada 668 lira dedi gene ondada herşey dahil benzin ve kit dahil

tavsiyelerinizi bekliyorum

memo221
20-10-2009, 18:25
arkadaş kaç gün oldu bi yardımcı olan yok ne biçim forum burası kimse iplemiyo :(:(:(

viaconme
20-10-2009, 23:03
İsminiz ve yaşınızı bilmiyorum.. Nasıl hitap etmek gerek?:)

Sayın üye, Forumda binler konu var.. Bunun yanında beğendiğiniz aracın ana kategori başlıklarında sabit konuları var. Buda yetmedi RC markalar bölümünde direkt marka bazında araçları bulabilirsiniz..

Cebinizden para verip alacağınız ve kendinizin kullanacağı bir araç için kim git şunu al diyebilir..

Teknik terimlerden birhaberseniz yakıtlı bir aracı rodajından tutunda ayarına kadar nasıl yürür hale getireceksiniz.. Aracı almakla işiniz hallolmayacak..

Lütfen biraz sabırlı davranarak forumdaki konuları okuyunuz arama bölümünü kullanarak sabit konuları araştırınız anketlere bakınız lokal buluşmalara giderek araçları bizzat gözünüzle görerek kullanıcıları ile konuşunuz.. Bu size anahtar teslim arabayı verir ancak siz daha ne istediğinizi bilmiyorsunuz:)
.
http://www.amainhobbies.com/index.php/cPath/1_44_45

23 model var.. Dahasıda var:)

memo221
21-10-2009, 00:25
saolasn ali abi ismim mehmet yaş 23

konuyu açıp yazdıktan sonra bi kaç kişi cevap verince biraz kızdım açıkçası

gerçi bende biraz sabırsızım bu konularda anında görüntü almayı seviyorum =)

verdiğin linkten baktım araçlara dahada inceleyeceğim

bu arada teşekkür ederim

_phoenix_3
21-10-2009, 23:31
Ali abimin dedikleri ve verdiği link gayet açıkta Mehmet abi sana fiyat ve araçlar hakkında çok güzel bir açıklama olacağına inanıyorum.Ne amaçla kullanacaksın drift,sport,drag gibi bunları belirtirsen ve tam olarak ne kadar bütçe ayırabilirsin bunları yazarsan daha çok yardım etme imkanımız var sende bu yardımları tek konudan beklemek yerine ara butonunu kullanarak farklı konulardan yardım alabilirsin. Saygılar.