PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : üçgen uçlu tornavida

mustyy
26-11-2009, 15:58
selam arkadaşlar 2 gündür arıyorum ne ismini bulabildim ne cismini sökülmesi gereken bir üçgen vida var bunu sökecek bir tornavida bulamadım sanırım aramızda bu vidalardan görenler olmuştur üçgen uçlu bir tornavida lazım ismini bilen varsa daha iyisi nereden alabileceğimi bilen varsa yardımcı olursa çok sevinicem :fisdua:

börteçine52
26-11-2009, 16:47
ben kentim yapmıştım normal bi torna vidanın başını taşlama makinası ile üçgen yapmıştım
hırdavatçılarda vardır

eca
26-11-2009, 21:30
ben de arıyorum üçgen uçlu tornavida, zaman ayarlı priz aldım, dişlerinden birisinde arıza var, içini açmam gerekiyor ama açamıyorum çünkü üçgen vidalar var, gözlerime inanamadım

mustyy
26-11-2009, 21:51
ben kentim yapmıştım normal bi torna vidanın başını taşlama makinası ile üçgen yapmıştım
hırdavatçılarda vardır

bende yapmasına yapayım ama çok küçük 2,5 allenden bile daha küçük o kadarını yapabileceğimi sanmıyorum zaten gözle bile zor görünüyor:D
hırdavatçılardan tepki şöyle '' allendir o sen yanlış görmüşsün'' '' sekiz köşedir bunu al üçgen olmaz'' yoğurt kalmadı ekmek al der gibi sinirimi bozdular zaten... :D gerçi adını bilsem üçgen diyince kimse bilmiyor belki bir özel ismi vardır internette bulunur o zaman ama adınıda bilmeyince böyle oluyor

fellou
01-09-2010, 20:33
Bu üçgen uçlu tornavidayı (üçgen tornaviada) nereden bulabilirim..

Nobran
01-09-2010, 22:03
Hırdavatçılarda ve büyük yapı marketlerinde bulabilirsiniz

ozgenccoskun
13-09-2010, 20:50
Hocam ben set aldım daha doğrusu topladım hepsinden ( Praktiker-Bauhaus-Media mark ) bu yerlerde istediğin şekilde bulursun büyük ihtimalle 0.60 mm olandandır ,

SAYKO_MATRIX
13-09-2010, 21:18
1 yıllık konuyu hortlattınız ^^

ozgenccoskun
13-09-2010, 23:04
Ama dikkat et Hasan benden yukardaki 2 kişi hortlatmış bende üstümdeki yazanın tarihe bakıp doğal olarak cevap verdim bir suçum yok :D:D

fellou
27-10-2010, 16:25
Arkadaşlar hep set olarak, setin içinde 1 tane üçgen uçlu var olarak satılıyor.

Bir tane için set almak istemiyorum, birde aldığım setin içindeki 1 tane üçgen uçlu uymazsa boşa almış olacağım.

Bu üçgen uçlu tornavidanın diğer türlerdeki gibi büyüklük numaraları yokmu? Üçgen uçlu tornavida sabit mi? Sadece tek çeşit mi numara büyüklüğü?

Teşekkürler...