PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cahillikler Kitabı!

krovax
11-12-2009, 00:29
Merhaba Arkadaşlar

Bu konunun rc ıle bır ılgısı yok ama sızlerle paylasmak ıstedım .

Dün ödevlerımı yaparken bu kıtabı ınternette buldum ve aldım :D belkı aranızda okuyanlarınız vardır.cok mukemmel bır kıtap.Tüm bildigimiz şeylerin yanlıs oldugunu kanıtlayarak gosterıyor :) mesela ornek verıyım : Dünyanın sadece 1 degıl 7 uydusu vardır.bunu epey arastırdım ve gercekdende oyleymıs aydan buyukler ama bıze gunes kadar uzaklar bu nedenle gozukmuyorlar :D İnsanların 4 burun delıgı oldugunu bılıyormuydunuz.2 sı nefes 2 sıde egzos :) ole gecıyor kayıtlarda 2 sı burnumuzda 2 sıde genzımızde bulunuyor :) yada Dünyanın en uzun dagı hangısıdır Everestmı ! hayır mauna kes dır tam 10.200 metre .ama bu dagın 5.850 metresı suyun altında oldugu ıcın dunyanın en yuksek noktası everest kabul edılıyor hatta ekvotorda duran bır ınsan everest ıle aynı hızada :D dunya kutuplardan 21 km basık oldugundan :) ve İnsanın 5 degıl 9 tane duyusu olduğu . Nese daha yazıp hefesınızı kacırmak ıstemem :) belkıde hevesınız yoktur bılemıyecegım. Arkadaşlar Almak istiyenler ıcın bılgıler : NTV yayınları - Kitap Adı : Cahillikler kitabı Yazar : john Lloyd ve john Mithinson İnternetten 10 liraya kıtap evlerınde 13 liraya satılıyor orjınal kıtap.

Arkadaşlar reklam amaclı bır paylasım degıldır.sadece bılgılendırmek amaclıdır.

angilonit
11-12-2009, 00:32
cahillikler kitabının ne zamandır 2.sini alıcam diyorum hala alamadım çok eğlenceli bir kitap yahu :D ilki çok güzeldi
3.sü çıkmış ne ara çıktıysa :)

krovax
11-12-2009, 00:43
evet 3. cusude cıktı :D sımdı yarıladım kıtabı yarına bıtıcek ve 2. sını alıcam serıyı bıtırıcem 3. Kitap saglık uzerıne yapılmıs.kanser gıbı konular ele alınmıs ama oda oldukca surukluyucuye benzıyor :)

ince999
30-12-2009, 19:26
Adı biraz farklı olmalı idi "CAHİLLER KİTABI"