PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstisnalar hariç!!!!!!!!!

...HadrieL...
19-12-2009, 04:01
Ben bu siteye üye olurken gerçekten yardım alabileceğimi ve merak ettiğim yardıma ihtiyacım olan konular hakkında bilgilenebileceğimi düşünmüştüm. Fakat bu zaman içerisinde gerçekten hayal kırıklığına uğradım. Yardım istiyorum fikir istiyorum öğrenmek istediğim bazı konular tecrübeler dışında öğrenebileceğim şeyler değil bunları soruyorum fakat cevap alamıyorum. Sitede konular arasında gezerken benim durumumda olan birçok kişi gördüm. Gerçekten anlamıyorum bu durumu. Site yöneticileri üyeler konusunda daha seçici olmalıdır belki yada belki bizim insanımız daha duyarlı olmalıdır. Bir yurtdışı rc forum sitesine üye olduğumda 2 günde çok yardım aldım bizde daha fazla olmasını beklerken çok çok fazla sürede çok çok az yardım alabildim.

Sitemim herkese değil gerçekten yardım eden etmeye çalışan ve ricalarımı kırmadan uzun uzun anlatan insanlarda oldu onlara sonsuz TEŞEKKÜRLER. Eminim onlardan dahada birsürü vardır fakat şu anda sadece kendi işini görmeye çalışan paylaşım nedir bilmeyen bencillik yapanlar tarafından istila olmuşa benziyor forum ve bu konu benş gerçekten çok üzdü.

Çünkü zaten Türkiye'de hakettiği ilgiyi görmeyen bir hobbyi burda uygulamaya yaymaya çalışırken bu kadar önemli bir paylaşım sitesi bu kişilerce dolmamalıydı ve en önemlisi bu kişilerin bu şekilde davranmamaları gerekirdi.

Umarım hak verirsiniz ve yanlış anlamazsınız. Ayrıca bu sitemimin herkese olmadığınıda tekrar belirtmek isterim.

Okuyan ve ciddiye alan kişilere Teşekkür Ederim.

angilonit
19-12-2009, 04:26
size bir yandan hak veririm fakat bir yandan da farklı düşünürüm çünkü sizin sorduğunuz şeyleri bilen birisi yardım edecektir fakat sizin açtığınız konuya sadece bakan bilmeyen ve yardımcı olamayacak insanların yazmaması çok daha mantıklıdır bu site üyelerinin eminim ki neredeyse hepsi bildikleri şeyleri yazmaktan kaçınmaz foruma üye olduğunuzda yeni başlayanlar bölümünde size birçok kişi yardım etmişti
belirli bir konu ve net sorular belirlerseniz zaten cevap almamanız mümkün değil

ALI
19-12-2009, 04:46
10 tane konu açmışsınız. fakat 8 tanesi yardım edin lütfen konusu.
kimileri aynı scx 10 f350 ile ilgili. biri hiç alakasız drift konusu diğeride rs4 mü alayım dst mi vs.
çok kararsız ve dağınık ilerliyorsunuz. once istediğiniz modeli belirleyin. önce rs4 düşünüp sonra crawler soruyorsanız sorunu birazcık kendinizde aramalısınız. araştırmadan çok fazla mesaj yazıyorsunuz. buda şahsen hoşuma gitmiyor.
scx10 u içeren 4 farklı konu açmışsınız. biz genelde soruyu 1 başlıkta sorup o başlık uzerinden devam ediyoruz. yardım alamamanızda çok büyük bir etken bu.

bunlara dikkat edip devam ederseniz forum sizin adınıza daha olumlu olucaktır.

...HadrieL...
19-12-2009, 05:36
Benim söylediklerimi daha genel bir bakış açısıyla düşünürseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Evet dağınık bir yardım listem olduğunu biliyorum fakat bunun sebebi sitem sebebimle aynı zaten. Asıl istediğim şeyleri söylemiştim fakat Türkiye'den alamayacağım şeylerdi yutdışından da geldiğinde sorunlu olacak şeylerdi bu yüzden drifte dödüm nitrolu elektrikli derken 2 konu orda açtım. Fakat sonunda karar verdim. 0 Bilgi ile geldiğim sitede acele ile almam gereken bir karar vardı heyecandan bu şekilde oldu. Beni sakın yanlış anlamayın hiç yardım almadım demiyorum tabikide aldım bunuda bunuda belirttim zaten.

Bu arada senin hoşuna gitmeyen çok konu veya msj benimde hoşuma gitmiyor fakat orada araştırmadan konu yazmışsın diyorsun. Ben kurban bayramından beri bu sitedeki ilgime giren tüm konuları okudum 2004 te yazılmış mesajlara konulara kadar ayrıca almamın mümkün olduğu araçları resmi sitelerinden ve diğer forum sitelerindende araştırdım benim burada öğrenmek istediğim tecrübeler. Lütfen bana araştırmadan yazıyorsun deme!