PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Venom King of Shaves Electric modelini nereden bulabilirim, nasıl bir teknedir?

SeçkinM
30-12-2009, 13:03
Arkadaşlar uzun bir süredir Venom King of Shaves Electric modelini arıyorum. bir çok yeri aradım fakat stoklarda bulamadım.Yurtdışı sitelerinde alabileceğim bir yer varmıdır? Bu tekneyi kullanan arkadaşlar varsa yorumlarınıda yazabilirler, teşekkürederim

erolos
30-12-2009, 13:29
Arkadaşlar uzun bir süredir Venom King of Shaves Electric modelini arıyorum. bir çok yeri aradım fakat stoklarda bulamadım.Yurtdışı sitelerinde alabileceğim bir yer varmıdır? Bu tekneyi kullanan arkadaşlar varsa yorumlarınıda yazabilirler, teşekkürederim

oncelikle benimde cok begendigim bir tekne oldugunu soylemeliyim ama dediginiz gibi turkiyede su anda stoklarda bu tekne gozukmuyor.yine yaptıgımız arastırmalar sonucu kulagımıza gelen haber teknenin benzinli olan buyuk olcekli modelinin biraz sorunlu oldugu yonunde?

can88
20-03-2010, 11:30
Ben TR'de bir sitede elektriklisini görmüştüm 1200TL ye. özelden link atarım şimdi.

can88
20-03-2010, 11:37
Bir arkadaşım da benzinli büyük ölçekli olanını aldı ama motorundan memnun kalmadığı için zenoah motorla değiştirdi. Elektrikli olanları ise bence gayet sorunsuz ve çok güzel. Sonuçta gövde çok sağlam ve iyi hesaplanmış bir gövde. Alırsanız mod. anlamında çok geniş bir imkanınız olacaktır istediğiniz gibi pillerle veya motorlarla oynayarak benzinli modellerine horoz kuyruğunu tanıtma imkanınız oldukça fazla.. :D :D

Bu teknenin yanında Budweiser select isimli tekneye de bakmanızı öneririm.

can88
20-03-2010, 11:42
Eğer alırsanız da size G-freak stage 3 BL sistemini öneririm. ;)

emrebuyukok
24-03-2010, 16:54
ben kendim yapıyorum kontraplaktan ;)

SeçkinM
16-05-2010, 21:08
Emre arkadaşım teknenin planını mı buldun, nasıl bir tekne yapıyorsun