PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RC' lere ne kadar tutkunsunuz?

eca
03-01-2010, 14:53
bu hobiyi ne kadar seviyorsunuz? ne kadar tutkunsunuz? anketi oylayınız :)

cemo
03-01-2010, 15:00
uçak almak için 1 ay yemeği boğazımdan kestiğimi hatırlıyorum :D

cemo
03-01-2010, 15:06
bi arkadaşımda sevgilisine hediye alcağına buji almayı tercih etti

rcmanyaqı
03-01-2010, 15:09
Ben araba almak için 2 aydır boğazımı kesiyorum ve biriktirdiğim halde almıyorlar.. :S
Çok kötü bir durum gerçekten..

eca
03-01-2010, 15:11
uçak almak için 1 ay yemeği boğazımdan kestiğimi hatırlıyorum :D

insan açlığa atmış gün, susuzluğa üç gün dayanabilirmiş :D

cemo
03-01-2010, 15:16
insan açlığa atmış gün, susuzluğa üç gün dayanabilirmiş :D

iyi daha 30 günüm vardı :D

eca
03-01-2010, 15:21
kit toplarken veya tamir bakım yaparken akşamdan sabaha kadar uyumadığım masada saatlerce uğraştığım günleri hatırlıyorum ama zevkle hevesle uğraşıyordum, insan zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor bile..

cemo
03-01-2010, 15:34
kit toplarken veya tamir bakım yaparken akşamdan sabaha kadar uyumadığım masada saatlerce uğraştığım günleri hatırlıyorum ama zevkle hevesle uğraşıyordum, insan zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor bile..

o sorun deil hergün bişey yapıyorum :D canım sıkıldı stormu bl yaptım yada 1/12 aracımı 1/10 drag aracına çevirdim :D üstündeki motoru görseniz bide

MhMtCn
03-01-2010, 16:21
ben aracıma para toplamayı 2008 kasımda başladım 2009 mayısta aldım ve daha 1 hafta önce kullanabildim..sadece haftalığımdan biriktirdim paraları o yüzden yemedim içmedim okula dolmuş yerine bisikletle gittim.öğlen araları kantine gitceğime evden ekmek arası götürdüm.kafelere gitceme evde arabaları araştırdım..benimde böyle bir durumum vardı arkadaşlar..

Maniak
03-01-2010, 17:00
ben aracıma para toplamayı 2008 kasımda başladım 2009 mayısta aldım ve daha 1 hafta önce kullanabildim..sadece haftalığımdan biriktirdim paraları o yüzden yemedim içmedim okula dolmuş yerine bisikletle gittim.öğlen araları kantine gitceğime evden ekmek arası götürdüm.kafelere gitceme evde arabaları araştırdım..benimde böyle bir durumum vardı arkadaşlar..

Helal olsun..;oleeea:

srknwrx
03-01-2010, 17:40
Öğrenim kredisi alıyorum ve istemesemde bu hobiye harcıyorum nasıl bir alışkanlık anlamadım sigara yanında halt etmiş :(.

taha_rc
03-01-2010, 17:44
bizim okulumuz tadilat nedeniyle başka bir okula taşınmıştı evimizle geçici okulumuz arasıda 3 km falandı ailem yemem içmem ve eve dolmuşla gidip gelmem için para veriyordu ben aylarca aç susuz gezip hergün o 3km yi yürüp bide o kafayla derse girip yaklaşık 6 ayda 500 lira biriktirdim annemden dolmuş kullanmadığım için az azar işitmedim ama gel velekin caaanım ailem benim karnede teşekkür görmeden modeller ile uğraşmama izin vermiyorlar hatta forumda modeller ile igili şeyler veya bisiklet parçalrı araştırmamı bile ''boş şey'' olarak nitelendiriyorlar bana da afedersiniz ama eşşek gibi çalışıp belge getirmek kalıyor(bu arada bizim lisede hocalar öğrencinin habitatının çalışma masası olduğunu savunuyorlar mantık şu hatta mantık da değil bayağı açık açık söylüyorlar ''öğrencisiniz işiniz ne''

Allah benim gibilere yardım etsin

angilonit
03-01-2010, 20:29
annemler hobime karşı değil fakat onlardan maddi açıdan çok fazla destek istemediğim zaman çünkü zaten ailede iki öğrenciyiz biri de üniversitede ve büyük şehirde okul ve eğitim masrafları çok fazla oluyor.ben de hobi için paramı okul için verilen harçlıklardan ayırıyorum mesela artık anneannemin yemek dükkanı var yemekleri ordan alarak götürüyorum fakat halimden memnunum ve modeller için her zaman bunu yapabilirim :D

rcmanyaqı
03-01-2010, 21:20
Lanet olsun...Siz yine zar zor biriktirip alabiliyorsunuz...Benim haftada 4 gün 11 ders olmasına rağmen yemiyorum ve şuan tam olarak kafamdaki arabayı alacak kadar param malesef yok 15 tatile kadar biriktirmeye devam..15 tatilde de Tokata gidiyorum ordanda iyi bir parayla dönüp sıfır bir Revo almayı düşünüyorum tabi o zamana kadar sabretmekten çatlamassam...Ama en azından bizim derslerin zorluğunu falan anladılarda hiç 1 gelmesse bizde destek veririz diyorlar...Sayılı gün tez geçer derler..Allah sonumuzu hayır etsin...

_ConquerorjR_
03-01-2010, 21:33
Sevgilim aşağı atmasın diye aracımı dolaba sakladığımı bilirim.. :) okadar kıskandı siz hesap edin.

erim
05-01-2010, 22:07
bizim okulumuz tadilat nedeniyle başka bir okula taşınmıştı evimizle geçici okulumuz arasıda 3 km falandı ailem yemem içmem ve eve dolmuşla gidip gelmem için para veriyordu ben aylarca aç susuz gezip hergün o 3km yi yürüp bide o kafayla derse girip yaklaşık 6 ayda 500 lira biriktirdim annemden dolmuş kullanmadığım için az azar işitmedim ama gel velekin caaanım ailem benim karnede teşekkür görmeden modeller ile uğraşmama izin vermiyorlar hatta forumda mpdeller ile igili şeyler veya bisiklet parçalrı araştırmamı bile ''boş şey'' olarak nitelendiriyorlar bana da afedersiniz ama eşşek gibi çalışıp belge getirmek kalıyor(bu arada bizim lisede hocalar öğrencinin habitatının çalışma masası olduğunu savunuyorlar matık şu hatta mantık da değil bayağı açık açık söylüyorlar ''öğrencisiniz işiniz ne''

Allah benim gibilere yardım etsin

amiiiiin.......Ayrıca o dış dünyada bi boku becerememiş ve senin gibi yaratıcı ve teknik mantığını geliştirmeye çalışan bir kişiye laf eden o MAL hocalarına kulak asma! İnan bana
sen hepsinden daha fazla hayatttan zevk alan ve geleceği parlak olacaksın..(kendimde tecrübe edilerek ispatlandı!!)

taha_rc
06-01-2010, 16:53
amiiiiin.......Ayrıca o dış dünyada bi boku becerememiş ve senin gibi yaratıcı ve teknik mantığını geliştirmeye çalışan bir kişiye laf eden o MAL hocalarına kulak asma! İnan bana
sen hepsinden daha fazla hayatttan zevk alan ve geleceği parlak olacaksın..(kendimde tecrübe edilerek ispatlandı!!)

çok sağolun Erim bey:agla:

Axess
06-01-2010, 17:37
Rc ye Ne Kadar Tutkunsunuz Walla Guzel Soru;

Savegemi Bir Arkadasıma Ucretsız Verecek Kadar ve FG 4WD MONSTER Alacak Kadarda Tutkunum

Oceans09
06-01-2010, 17:57
tam ibretlik rc/hayat öyküleri :)

aslında ufak paralarla ve kazançlarla ne kadar iyi işler başarılabildiginin ve kafaya konuldugu taktirde ne kadar zaman geçerse geçsin kaç para olursa olsun kafaya konulan şeyin tamamlandıgı rahatça görülebiliyor :)

Just4ForMe
06-01-2010, 18:01
bi daha dünyaya gelsem, yine bu hobiye başlarım

Tabiki :D

MsK27
07-01-2010, 02:34
Araç Alsam Manyağı Olurumda İşte Araç Alamadım Hala :D

aklıhavada
07-01-2010, 11:37
araç almak için kantine uğramıyorum