PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hobby RC Cevahir AVM'de Boy Göstermeli!!!

_phoenix_3
04-01-2010, 21:11
Öncelikle başlık için özür dilerim aklıma boy göstermekden başka birşey gelmedi :) ... Asıl amaca gelmek gerekir ise bazı firmaların ürünlerini tanıttığı en alt kattaki geniş alanda HRC olarak Topmodels vb. sponsorluğunda hem hobimizi tanıtırız hemde keyfimizi süreriz ? Haksızmıyım abilerim kardeşlerim ? Bence böyle birşey yapılsa hobimizin tanınmasında çok faydalı olur... Desteklerinizi bekliyorum ...

Edit : http://www.istanbulcevahir.com/turkish linkte sağ tarafta önerim var seçeneği işimize yarayabilir mi ? :hımm:

eca
04-01-2010, 23:00
ne iş Okan ?

kratos
04-01-2010, 23:27
cok kalabalik olmadan elektrikli arac kullanimina izin veren, hicbir sartla nitrolu araca izin vermeyen bir yapisi var halihazirda cevahir' in :)

Ücretle kiralanan bir yer ve böyle bir organizasyona evet diyeceklerini sanmiyorum. En basitinden tek bir model magazasi yok cevahir icinde. Organizasyon da imkansiz hemen hemen.

eca
05-01-2010, 12:58
ama Okan a yakın bir avm sanırım :D bana da capitol yakın, ben de capitol diyeyim :D

_phoenix_3
05-01-2010, 18:51
cok kalabalik olmadan elektrikli arac kullanimina izin veren, hicbir sartla nitrolu araca izin vermeyen bir yapisi var halihazirda cevahir' in :)

Ücretle kiralanan bir yer ve böyle bir organizasyona evet diyeceklerini sanmiyorum. En basitinden tek bir model magazasi yok cevahir icinde. Organizasyon da imkansiz hemen hemen.

Öncelikle nitro araçlar sadece stand da tanıtım amaçlı konulacak , sonra en alt katta geniş bir alan var müzik standının felan olduğu yer hatta geçen yaz mı ne orda mini golf turnuvası vardı bunlar olduğuna göre bizim Hobby de yer alabilir diye ümit ediyorum :)

ama Okan a yakın bir avm sanırım :D bana da capitol yakın, ben de capitol diyeyim :D

Abim yakınlık açısından demedim orda bu tip gösteriler felan vardı o yüzden ama sizin oralarda müsaitse her türlü olabilir sonuçta amaç aynı :)