PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uçak kulanmayan biri uçak kaçırırsa ne olur izle gör :D

krovax
19-01-2010, 00:41
http://www.dailymotion.com/video/xbwfs9_ubriaco-ruba-aereo-e-vola-via_sport

angilonit
19-01-2010, 00:57
ahahha süper ya yazık uçağa :lol:

cemerez
19-01-2010, 01:29
:) Videonun sonundanda anlayacağınız gibi tamamen gösteri amaçlı yapılmış bir şey pilot gerçektende çok tecrübeli.Amerikanın bir eyaletindeki havaalanına kişisel uçak sahipleri dünyanın birçok yerinden gidip her yıl burada bir etkinlik düzenliyorlar.Bunu discoveryde izlemiştim ve gerçektende çok özenmiştim.Ülkemizdeki havacılık sektöründeki engeller olmasada bizlerde keşke uçma zevkini tam anlamıyla tadabilsek.

ReD_SkY
19-01-2010, 02:09
Ben bu siteye giremiyorum siz nasıl giriyorsunuz bilen birisi yardımcı olursa sevinirim...

emo23
19-01-2010, 02:10
güzel show gerçekten :)
kanat uçlarına yazık oldu.

krovax
19-01-2010, 02:13
:) Videonun sonundanda anlayacağınız gibi tamamen gösteri amaçlı yapılmış bir şey pilot gerçektende çok tecrübeli.Amerikanın bir eyaletindeki havaalanına kişisel uçak sahipleri dünyanın birçok yerinden gidip her yıl burada bir etkinlik düzenliyorlar.Bunu discoveryde izlemiştim ve gerçektende çok özenmiştim.Ülkemizdeki havacılık sektöründeki engeller olmasada bizlerde keşke uçma zevkini tam anlamıyla tadabilsek.

evet show ama bu konuyu showa bak amaclı acsa ıdım pek ılgı gosterılmezdı :D