PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 5800 sorunları

nediyelimyani
28-01-2010, 18:45
Selam arkadaşlar kardeşim 5800 express müzik aldı, telefon akşam kilitlendi, ekranda açılış şeklinde kaldı. Sabah bataryayı çıkardık, geri takıp açtığımızda çalıştıi bu ileride sorun yaratırmı? yoksa bi kwere mi takılmıştır. bu arada bluetotth ta iki şarkı attıktan sonra takılıo, sizce tlfn değiştirelimmi, tşk

mcd__mcd
28-01-2010, 19:38
Normalde , bu tarz akıllı telefon dediğimiz telefonlar da genelde ufak tefek takılma sorunları hep yaşanır.
Ancak bu bir müddet kullandıktan sonra ortaya çıkar.Iphone'uma ortalama 5 ayda bir version yeniliyorum.Daha doğrusu format atıyorum denilebilir.
Ama aldığınız ilk hafta içerisinde böyle birşeyler karşılaştıysanız eğer muhtemelen pc'den attığınız bir fotoğraf veya müzik içerisinden virüs almıştır.Bu da programların kafasının karışmasına neden oluyor bazen.
Sorun bu olabilir.Ama olmayadabilir :) Siz yine de aldığınız yere bir götürün derim.

Jarjaryan
28-01-2010, 19:43
5800 kullanıyorum bir kaç aydır.Şu güne kadar ne bir takılma ne bir donma nede bir sorun yaşadım şimdiye kadar. Tek sorunu mesaj yazarken yavaş algılaması bence telefonunuzda bişi olma olsılığı yüksek.

mcd__mcd
28-01-2010, 20:01
O zaman dediğim gibi attığınız müzik veya resimde virüs olabilir.Resim ve müzik atmadan öncemi problem vardı yoksa sonramı olmaya başladı ,?

nediyelimyani
29-01-2010, 13:05
Telefon, müzik attıktan sonra takıldı, ama bluetooth la 3 tane şarkı atarken(ilk şarkılardı ) ikincide takıldı. Bu arada arkadaşlar, 5800 için antivirüs diye bir şey gördüm, bu çalışır mı?

ozelkus
03-02-2010, 03:27
Aynı cihazı bende kullanıyorum ve Teknosa'da çalışıyorum bir kaç müşterim aynı sorundan şikayetçi sorunun ana temeli telefona sürekli gelen güncelleştirmeler yapılsınmı sorusu ile alakalı s60 vr3 tipli cihazlarda manuel yapılan güncelleştirmeler her zaman sıkıntı yapmıştır size tavsiyem güncelleştirmeleri kabul etmeyin.

gencoglan999
03-02-2010, 14:17
v40 yükleyin:)
inanılmaz değişiyor telefon.Hem kinetic scroll ekleniyor hemde genel olarak hızlanıyor telefon.v40 da hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar.Ama önceki versiyonlarda donmalar vardı evet.

Jarjaryan
03-02-2010, 14:22
Telefon zaten çok hızlı tek sonurunu ben ce mesaj yazarken geç algılaması zaten hayatımda hafta en fazla 2 kere mesaj çektiğim için bence çok da önemli değil...

gencoglan999
03-02-2010, 16:31
v40 ı bir yükleyin Yavuz hocam:)Gerçekten fark ediyor.

Jarjaryan
03-02-2010, 16:39
yeni bir updatei çıkmiş zaten onu deneme sürecindelermiş nokia forumlarında okuduğum kadarı ile bir link verirsen bi bakayım nasil bişi miş :) Ki ben htc tytn2 kullanıyorum bu aralar çoook daha iyi her açıdan... :) 5800 ise yanımda 2. hat niyetine taşıyorum..