PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanin Resmİ İÇİn Bİ Önerİ

Penny
10-09-2005, 10:16
Haftanin Resmİ İÇİn Bİ Önerİ Sunmak İstİyorum. Forumdakİ Üyelerİmİzİn Rc Lerİnİn Resİmlerİ Koysak Daha GÜzel Olmazmi? Tabİ Buna Üyelerİmİz Katilim GÖsterİrse. Ben BaŞka İnsanlarin Rclerİnİn Resİmlerİnİ Deİl Üyelerİmİzİn Resİmlerİnİ GÖrmek İsterİm.

hako d
10-09-2005, 10:27
valla bence çok güzel bir fikir ben varım(tabi yönetime uyarsa)
bir ara sanırım en güzel body yarışması yapılmıştı tekrar yapılsa.sonra her hafta kazananlar haftanın resminde yeralsa ayrıca ana sayfada bir yer açılıp her hafta yayınlanan araçların bir resim havuzu oluşturulsa......

100kmh2sn
10-09-2005, 11:32
Gökhan,
aynı şeyi geçen hafta taciyle konuştuk ve uygulamayıda kabul gördük..tabi şu varki farkındaysanız haftanın resmine sıradan resimler koymamaya gayret ediyoruz, görsel olarak etkileyici ve çekim açısı olarak genelde yakın çekim resimler bizim için ilk tercihler oluyor, bu konuda hassas olduğumuz noktaları dikkate alarak resimlerinizi bize gönderebilirsiniz, body yarışması gibi bir aktiviteyide en kısa zamanda yapabiliriz ama bu konuda öncelikle moderatör arkadaşlarımla istişare etmekde fayda görüyorum ;)

Haftanın Resmi için fotoğrafları aşağıdaki mail adreslerine gönderebilirsiniz ;

sukrubalci@hobbyrc.com
barracuda@hobbyrc.com

Cydia
10-09-2005, 14:08
Haftanin Resmİ İÇİn Bİ Önerİ Sunmak İstİyorum. Forumdakİ Üyelerİmİzİn Rc Lerİnİn Resİmlerİ Koysak Daha GÜzel Olmazmi? Tabİ Buna Üyelerİmİz Katilim GÖsterİrse. Ben BaŞka İnsanlarin Rclerİnİn Resİmlerİnİ Deİl Üyelerİmİzİn Resİmlerİnİ GÖrmek İsterİm.

Haftanın resmi zaten senin araba gökhan :D
ondan önceki de şükrü abinin gelin arabasıydı... ondan önceki de bi üyemizin yaptığı wallpaper'dı... değişim sürecinde haftalık değil aylık baktık biraz ama bundan sonra sık sık değişecek...

güzel çekilmiş fotoğraflarınızı mail adreslerine bekliyoruz.. ayrıca haftanın resmi için bi galeri açıp geçen haftaların resimlerini de orada tutabiliriz...

Penny
10-09-2005, 14:29
Evet Sİzlerİn Bunu Kabul EdeceĞİnİz Umuyordum. Sira Üyelerİmİzde GÜzelce Rc Lerİnİn Fotolarini Çekİp ŞÜkrÜ Abİye Yollamak. Umarim Bu Konu Bİraz Üyelerİmİzİn Dİkkatİnİ Çeker.

ersin
11-09-2005, 00:18
noluyormuş kep yarışması mı başlıyormuş :D

pehlione
11-09-2005, 12:41
evet ersin abi başlıyormuş !!!:D benim düşündüğümü sende düşündün herhalde:ahhahyt:

mcagis
11-09-2005, 12:50
Ne düşünüyorsunuz bakiyim?.. ;) :p

ersin
11-09-2005, 12:55
murat abi bişey yok ya bi yarışma olsa da ortalığı şenlendirsek diyordum :D