PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Help Me Please.. Konu:Kep!

bastard_velet
01-04-2010, 20:28
:hımm:yeni bi kep almayı düşünüyorumda 1:10 aracım için Rs4. 190 mm. mi yoksa 200 mü alsam kararsızım. standartları 200 olur ama 190lık alsam ne değişir? sorun yaratır mı bana? 190 mm de daha hoş durucağnı düşünüyorum fikri olan ??

MSenturk
01-04-2010, 20:54
Basligin neden yarisi ingilizce yarisi Turkce..?

Rs4` un kac mm genislige sahip..?

bastard_velet
01-04-2010, 21:17
Başlığa dikkat etmedim hem özgür bi forum olduğunu düşünüyorum istediğimi yazmak bana düşmez mi ?
200 mm. Nsx kep var ama sağ taraftan bakınca arka lastik içerde oluyo soldan bakıncada tam oturmuş vaziyette

angilonit
01-04-2010, 21:26
Başlığa dikkat etmedim hem özgür bi forum olduğunu düşünüyorum istediğimi yazmak bana düşmez mi ?
için rahatsa yarı ingilizce yarı Türkçe yazmaya devam et zaten dilin yozlaşmasının herhangi bir önemi yok senin için değil mi ?

rcmanyaqı
01-04-2010, 21:28
Burası ''Türkiye''nin en büyük ve en kapsamlı Model Araba Forumu...
İngilizce yazmaya çok meraklıysanız resmi dili ingilizce olan bi foruma özgürce yazabilirsiniz ama ben şahsen resmi dili ''Türkçe'' olan bir forumda ingilizce yazılmasını hoş bulmuyorum...
Ama sanıyorum online oyunlardan alışkanlık ettiniz...Ama zaten yaşadığınız il bölümündede İstanblue yazıyor...

bastard_velet
01-04-2010, 21:53
eleştirmek hakkınız ama karalamak başka birşey. konuya yardımcı olmıcaksanız bu forumunda bir anlamı yoktur.

bastard_velet
01-04-2010, 21:55
Türkçeyi yeterince iyi kullanıyorum zaten yozlaştırmak gibi bir çabam olsaydı ağzımdanda böyle kelimeler çıkmazdı. neyse ilginiz için teşekkürler siz Türkçeyi eleştirmeye devam edin konuyuda bu yüzden açmıştım zaten.

Frky
01-04-2010, 22:33
Türkçeyi çok iyi kullandığın belli. İngilizce lütfen yardım edin diye yazıyosun sonra Türkçeyi yeterince iyi kullanıyorum diyosun. Birde özgür bir forum değil mi diyosun o zaman küfür et nasıl olsa özgür bir forum ya sonra çoğu sitede Türkçe yazıya dikkat edilir Türkçe yazıya önem vermeyen siteler adam gibi siteler değil zaten. Türkçeyi daha düzgün kullanırsan iyi olur. Şimdi gelelim kep konusuna nitrolu araçların eni 200 mm olması lazım 190 mm takarsan lastik dışarı çıkar bana göre hiç hoş durmuyo lastiğin dışarı çıkması. 200m kep kullan bence sonra kepi yamuk delmişsinizdir yada düzgün oturmamıştır. Ama yinede ne yapıcağınız size kalmış. Saygılarımla...

MSenturk
01-04-2010, 22:40
Yanlis anlama ama forumda bazi kelimeleri ingilizce kullanmamiz dogal nedeni ise turkcelerini ya bilmememiz yada turkce karsiliginin olmamasi...

Keyifi kelime kullanmiyoruz...

Konuyu kitliyorum.