PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : benim modellerde bunlar

murat5416091
26-05-2010, 01:49
basri acar abinin modelleri kadar olmasada güzel modeller ben şu an atlası yapıyorum üst kapak tamamen degişik bir şekilde olacak

marsina
27-05-2010, 10:17
basri ağbi aşmış kendisini :) akla gelmicek şeyler çıkartıyo ortaya çok güzel çalışmaları var sürekli takip ediyorum :) bu senin yaptığın atlas bu gerçek katamaran yarış teknesi var omu ?

taflanlik
02-08-2010, 15:05
basri acar abinin modelleri kadar olmasada güzel modeller ben şu an atlası yapıyorum üst kapak tamamen degişik bir şekilde olacak
selamlar;
atlası inşa ettiniz mi? ben de bu tekneyi yapmaya niyetlendim ama zor bir tekneye benziyor. varsa resim koyabilirseniz sevinirim; tabi planla ilgili vereceğiniz bilgiler de çok faydalı olur.
kolay gelsin

cnrylmz
06-10-2010, 20:53
selamlar;
atlası inşa ettiniz mi? ben de bu tekneyi yapmaya niyetlendim ama zor bir tekneye benziyor. varsa resim koyabilirseniz sevinirim; tabi planla ilgili vereceğiniz bilgiler de çok faydalı olur.
kolay gelsin

Atlas Van Lines 1977 modelini 1/10 ölçekte yaptım (boy 88cm). fiber kaplaması daha yeni bitti. son rötuşlarını ve yapım maliyetini fotoğraflarıyla beraber yakında ekleyeceğim. eğer niyetiniz hala varsa veya başka ilgilenen olursa modelin yapımıyla ilgili sorularına yardımcı olabilirim, özelden iletişime geçebilirsiniz.

çok çok zor bir model değil, ben mukavvadan elle kestim bitek bu kısmı yoruyor ve oyalıyor çünkü çok kavisli kesilmesi gereken parçalar var. lazer kesicisi olan bir reklamcı veya herhangi bir yer bulursanız hiç zorlanmadan montajını yapıp aynı gün kaplamasını bile yapabilirsiniz. gerçekten çok güzel bir model, bittiğinde uğraşlarınıza değecektir.

cnrylmz
06-10-2010, 20:55
bu modelin 1977 modelinin 1/16 planını corelde düzenleyerek 1/10'a çevirdim bu arada, isteyen olursa paylaşabilirim corel formatında