PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : izmirde xtreme satan hobby dükkanı

oguman
30-06-2010, 14:06
arkdaşlar 1 1,5 hafta sonra izmire tatile gitcem o aradada helime xtreme motor turbo şaft ve xtreme pal alıcam izmirde bunları satan hobby dükkanı var mıdır? bilen varsa adresii yazabilirmi?

melih9
30-06-2010, 14:34
benim bildiğim iki tane hobbyshop var izmirde ve ikiside karşılıklı olarak alsancakta talatpaşa bulvarında biri sağda biri solda olmak üzere.ve ikisindede heli parçaları olması lazım.

oguman
30-06-2010, 15:17
xtreme parça satıyorlarmı?

melih9
30-06-2010, 18:29
heli falan var ama parçasını bilemiycem ben arabayla uğraşıyorum.

angilonit
30-06-2010, 19:49
bahsettiğiniz 2 yerde de lama v4 için extreme parça bulunmuyor.(son gittiğimden beri bulunmuyor ve e-sky helikopter satmıyorlar.).Sizin aradıklarını bulabileğiniz iki yer var.
1.Konak çarşıya saat kulesi tarafından girdikten sonra polis karakolunu görünce sağa döneceksiniz.Karşınıza bir pasaj çıkacak.(ismini tam hatırlayamıyorum.)2.ya da 3.katında hobi dükkanını göreceksiniz.
2.Bornovada tansaşın civarında bulunan hobi dükkanı.Orda E-sky helikopterler ve yedek parçaları Konak'da bulunan hobi dükkanına göre kat kat fazla.
anlatım yeterli olmadıysa özelden isimlerini de yazabilirim :).

oguman
30-06-2010, 20:09
bahsettiğiniz 2 yerde de lama v4 için extreme parça bulunmuyor.(son gittiğimden beri bulunmuyor ve e-sky helikopter satmıyorlar.).Sizin aradıklarını bulabileğiniz iki yer var.
1.Konak çarşıya saat kulesi tarafından girdikten sonra polis karakolunu görünce sağa döneceksiniz.Karşınıza bir pasaj çıkacak.(ismini tam hatırlayamıyorum.)2.ya da 3.katında hobi dükkanını göreceksiniz.
2.Bornovada tansaşın civarında bulunan hobi dükkanı.Orda E-sky helikopterler ve yedek parçaları Konak'da bulunan hobi dükkanına göre kat kat fazla.

teşekkür ederim bu bahsettiğiz yerde xtreme parça satılıyor değilmi?

angilonit
30-06-2010, 20:40
bütün extreme parçalar olmasa da bazılarının olması gerek.

LaYMaN
08-07-2010, 00:09

konakta olan yerin adı kemer plaza