PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RC arac yapımı

Çelişki
15-10-2010, 01:07
Merhaba arkadaslar ben çukurova otomotiv mühendisliği öğrencisiyim . Bir arkadasımla beraber hem arac parçalarını tam anlamıyla kavramak hem de eglenmek amacıyla rc arac yapmaya karar verdik. Yakıt aktarım vs. gibi parçaları hazır almak istiyorm ayrıca birleşimleriyle ilgili detaylı bilgiye ihtiyacım var.Yardımcı olabilecek arkadaslar varsa cevap atmalarını rica ediyorum :)

tayfun0029
15-10-2010, 01:43
Merhaba arkadaslar ben çukurova otomotiv mühendisliği öğrencisiyim . Bir arkadasımla beraber hem arac parçalarını tam anlamıyla kavramak hem de eglenmek amacıyla rc arac yapmaya karar verdik. Yakıt aktarım vs. gibi parçaları hazır almak istiyorm ayrıca birleşimleriyle ilgili detaylı bilgiye ihtiyacım var.Yardımcı olabilecek arkadaslar varsa cevap atmalarını rica ediyorum :)

http://www.hobbyrc.com/forum/threads/36505-1-4-..1970-Plymouth-Gtx....el-Yap%C4%B1m%C4%B1

Bu linki ve bu başlık altındaki konuları inceleyin...

MSenturk
15-10-2010, 02:23
Benim bu yazidan anladigim kit onerisi, sifirdan arac yapimi degil.. (Sonucta bilmediginiz bir seyi yapamazsiniz... :P)

@ Çelişki ;
Eger araci kit olarak alirsaniz (aldiginiz saseye gore motor, elektrik bazende kep gelmiyor) Bence mantiklisi RTR bir arac alin dagitir inceler sonra yeniden toplarsiniz dahada ucuza gelir... :P