PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangisi??????????

kerem54
03-11-2010, 00:11
Öncelikle herkese selamlar.

Okullar tatil olunca yani 3 ay tatil de uçak almak istiyorum.Önce uygun şartlarımı belirtmek istiyorum.

Çok fazla boş alanım yok fakat bulabilirim.

Uçağı yerden kaldırabilecek düz yollar mevcut.

Bütçe 500 TL.

Peki Wİngdragon Sporster v2 mi? Yoksa Wingtiger mi?

Öncelikle hiç bir kimsenin veya büyüğümün bana şurayı oku gibi şeyler söylemesini istemiyorum çünkü bu uçaklar ile ilgili tim konuları okudum fakat yine de kararsız kaldım.Hangisini almalıyım.

(Söz veriyorum başka konu açmayacağım.)

atambay
03-11-2010, 00:19
Sametcan ben bu başlığın aynısını daha önce okumuş gibiyim. Hem okullar daha yeni açıldı.
Şimdi bizden beklentin tüm konuları okuyup da orada yazılmamış birşey bulup yazmamız ve senin kararsızlığını çözmemiz mi?
Bence bekle. Yaza kadar uzun bir süre var. O arada güzel bir model gelebilir.
Cevap : hiçbiri

Sümer Yamaner
03-11-2010, 00:27
Lafa daha ilk girişte "bana oku deme" diyen arkadaşlara yanıt yazmak çok güç. Uçak uçurmak için uçağı yerden kaldırabilecek düz yolların yetmeyeceğini yazsam kızıp fırça atacaksın.
Ben de Metin Bey gibi düşünüyorum: Şimdilik hiçbiri!

kerem54
03-11-2010, 01:03
Teşşekkür ederim.Sümer abi bana oku demeyin dedim fakat sen galiba cümlenin devamını anlamamışsın.Bu uçaklarla ilgili tüm bilgileri zaten biliyorum fakat uçurmadığım için siz bu modelleri uçuranlardan öneri istiyordum.

kerem54
03-11-2010, 01:08
Tamam.Kendi kararımı verdim.3 ay tatil de Wingtiger alıyorum.

MURAK
03-11-2010, 01:08
Teşşekkür ederim.Sümer abi bana oku demeyin dedim fakat sen galiba cümlenin devamını anlamamışsın.Bu uçaklarla ilgili tüm bilgileri zaten biliyorum fakat uçurmadığım için siz bu modelleri uçuranlardan öneri istiyordum.

Varmı böyle bir dünya .??? Sen biliyorsun da Sümer Abin mi sorunu anlamadı.???

Bu uçaklarla ilgili tüm bilgileri zaten biliyorum - Fakat uçurmadığım için siz bu modelleri uçuranlardan öneri istiyorum = Ben hiç bir şey bilmiyorum..

güre
03-11-2010, 01:33
Samedcan,
yaşını yazmamışsın, fakat Sümer Abinin yaşına ,tecrübesine hürmeten( sen cümlenin devamını anlamamışsın )demek çok adaba,terbiyeye uymayan bir ifade.
Önce Sümer Abimiz,bir ünivesitede öğretim üyesi.Hem hakiki uçak pilot lisansı sahibi ve yılların model uçakcısı.Senin bildiğini sandığın bilgiler bir hiç.önce büyüklerine saygıyı öğrenmelisin.Bu siteden birşeyler öğrenmek daha sonra bunları gençlere öğretmek istiyorsan ,önce alçak gönüllü olmalısın.biz karşılık beklemeden sana yazıyorsak,bu hobbye olan sevgimizden.sende seviyorsan,daha kibar olmalısın.

canberkç
03-11-2010, 23:38
Evet bencede büyüklerimin sözüne katılıyorum.sen benden büyük olabilirsin yanlış anlama sana terbiye verme anlamında söylemiyorum bu benim haddimi çok çok aşar zaten.bende foruma bu yıl üye oldum.kuralları nerdeyse öğrendim bunları öğreten abiler çok teşekkür ediyorum.link verdiler foruma göz at dediler baştan çok sıkıcı gelir ama sonra severek forumu araştırıyosun bu hobbyi gittikçe daha çok seviyosun zaten.bu daha faydalışmış.bu cümlerimi sakın yanlış anlama ben bunu iyi amaçlı söylüyorum.birde su sözün var (Öncelikle hiç bir kimsenin veya büyüğümün bana şurayı oku gibi şeyler söylemesini istemiyorum çünkü bu uçaklar ile ilgili tim konuları okudum fakat yine de kararsız kaldım.Hangisini almalıyım.)Madem uçaklarla ilgili herşeyi biliyon bize sormana gerek yok kararını verdin zaten.
Sakın yanlış anlama ben bu sözleri iyi amaçlı söylüyorum.

manlnwhite
04-11-2010, 12:10
Bütçe 500 TL wd4 iyi olurdu bence.Kırımlara Wingtigerdan daha dayanıklı olacağını düşünüyorum.Bolca sim. çalış ondan sonra uçur gitsin.

kerem54
04-11-2010, 13:50
teşekkür ederim Korhan abi.

ozan07
04-11-2010, 17:17
Samedcan,
yaşını yazmamışsın, fakat Sümer Abinin yaşına ,tecrübesine hürmeten( sen cümlenin devamını anlamamışsın )demek çok adaba,terbiyeye uymayan bir ifade.
Önce Sümer Abimiz,bir ünivesitede öğretim üyesi.Hem hakiki uçak pilot lisansı sahibi ve yılların model uçakcısı.Senin bildiğini sandığın bilgiler bir hiç.önce büyüklerine saygıyı öğrenmelisin.Bu siteden birşeyler öğrenmek daha sonra bunları gençlere öğretmek istiyorsan ,önce alçak gönüllü olmalısın.biz karşılık beklemeden sana yazıyorsak,bu hobbye olan sevgimizden.sende seviyorsan,daha kibar olmalısın.

Güre Bey, kusura bakmayın ama ben burada herhangi bir saygısızlık unsuru sezinleyemedim.

ufoz
05-11-2010, 23:13
Güre Bey, kusura bakmayın ama ben burada herhangi bir saygısızlık unsuru sezinleyemedim.

Ozan bey, kusura bakmayın ama ben burada herhangi bir saygısızlık unsuru sezinledim.

güre
05-11-2010, 23:30
Ozan bey, kusura bakmayın ama ben burada herhangi bir saygısızlık unsuru sezinledim.

ozan07,
Murat bey,ben,Ufuk abi,canberkç,yanlış değerlendirdik,siz doğru.
Bilginiz engin olunca,olayı doğru değerlendiriyorsunuz.teşekkürler.Sümer YAMANER hocama haksızlık yapıyorsunuz.Kendisi okuduğu konuyu ,hepimizden kapsamlı anlar.Bunu bilmenizi isterim.

manlnwhite
06-11-2010, 01:31
ah şu hazırcı gençlik tüm hocaları birbirine düşürüyor :P

emo23
29-11-2010, 02:19
:) doğru söz

...HadrieL...
29-11-2010, 05:29

Konuyu okuyunca katılmamak elde değil. :)