PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kibrit çöpünden uçak yapın.:)

Just4ForMe
24-04-2011, 16:06
http://img530.imageshack.us/img530/9792/27705023ks7.jpg
Canilik biraz ama dikkatimi çekti sizlerlede paylaşmak istedim.:)

fearles577
24-04-2011, 16:51
Değişik bir şey ama yazıktır günahtır onlara :bad::bad:

agt33
24-04-2011, 18:32
mantık doru yeterli sinek ve aynı anda doğru hareketle olmayacak değil
ama sinekleri düzenli beslemek arka ayaklarını boşta bırakıp kanat temizliği yapmalarını salamak ve iyi eğitmek gerekir
parayı havaya atıp dik düşmesi daha yüksek olasılık ama bence hayvana eziyet etmeyin biraz rüzgarla serbes süzülen bi model yapın daha iyi

aerdogan
24-04-2011, 18:41
ben denemek istedim ama sinek yakalayamıyorum.hep ölüyolar.:D nasıl yapsak ki:D

caniiir
24-04-2011, 18:45
bu eski bir teknik alıntı yaptığın yeri belirsen iyi olur :D ayrıca hayvan severlerin tepkisini çekmeni istemem kardeşşş :D

Janberk.K
24-04-2011, 21:46
mantık doru yeterli sinek ve aynı anda doğru hareketle olmayacak değil
ama sinekleri düzenli beslemek arka ayaklarını boşta bırakıp kanat temizliği yapmalarını salamak ve iyi eğitmek gerekir
parayı havaya atıp dik düşmesi daha yüksek olasılık ama bence hayvana eziyet etmeyin biraz rüzgarla serbes süzülen bi model yapın daha iyi

Sineklerin eğitimine çok para harcamak lazım :D Benim tercihim koleje yazdırın devlet okulları pek fazla disiplinli değil.
He birde askerlik şart.Okul bitiminde askere gönderin ardından bu işe kalkışın.Tavsiyem üniversiteye göndermeyin.Askerlik 5 aya düşüyor ve daha rahat yapılıyor.Direk 15 ay askerlik çok disiplinli olurlar geldiklerinde. !

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: