PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni başlıyorum. Champ için ne dersiniz?

srht_cskn
07-11-2011, 12:14
bu işe yeni başlıyorum gerçekten çok heveslendim. Birçok yazı okudum; bazı arkadaşlar wıng tıger ve dragon 4 ü önermişler çok hoşuma gitti; fakat bana çok pahalı geldi. Ben de hobbyzone champ almaya karar verdim.

sizce doğru bir seçim mi? (en fazla 250 tl ayırabilirim.)

hiç hayatımda rc uçurmadığım için simulatorde çalışmam gerekiyor; alacağım hobbyzone champ'ın kumandasıyla rf g3'te çalışabilir miyim?

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

KONUYU YANLIŞ YERE AÇTIYSAM KUSURA BAKMAYIN.

srht_cskn
08-11-2011, 02:23
hiç yardım yok mu?

atambay
08-11-2011, 02:50
var.
http://www.hobbyrc.com/forum/threads/64098-HobbyZone-Champ-RTF

writer neon
27-11-2011, 22:02
paranı camp a ayırma bence wd4 al taş gibi model az biraz simulatör çalış tamamdır

RC_Cankat
27-11-2011, 22:31
bu oyuncaktan kesinlikle uzak dur!! paranı çöpe atmamış olursun

godthoth
07-12-2011, 14:57
bu oyuncaktan kesinlikle uzak dur!! paranı çöpe atmamış olursun

kesinlikle katılıyorum. uzak dur. eğer wingtiger pahalı geliyorsa wd 4 alabilirsin ilk başlangıç ucaklarının lütfen şekillerine takılmayın şekli güzel görünmeyebilir belki ama size uçmayı öğretecek kadar basit,tamir edebilecek kadar kolay olması önemlidir zaten uçak sizden 20m. uzaklaştıktan sonra T ye benzer bir simgeye dönüşmeye başlıcak ne gövdesinin şekli ne üzerindeki çıkartmaların şekli net görünmüyecek buyüzden imaj değil susuzluk önemli susuzluğunu dindir imaji 3D başlayınca yaparsın diyorum. saygılarımla..

Spiritchaser
07-12-2011, 16:22
Wingtiger veya Wingdragon almanı bende öncelikli olarak tavsiye ederim.

Ancak şunu da belirtmeden edemiyeceğim. Champ de kesinlikle bir oyuncak değil. Geçtiğimiz hafta doğumgünümdü. Kardeşim Champ almış bana :). Bir iki gün evvel uçurdum. Oyuncak falan değil.

Ancak yinede bu işleri hiç bilmiyorsan Wingtiger da elbette olur ama Wingdragon daha uygun olur.

writer neon
07-12-2011, 17:58
wingdragon en iyi seçim olur

kerem54
07-12-2011, 18:49
Ben Wing Tiger aldım çok memnun kaldım.Dönüşleri,komutlara uyuşu çok mükemmel.Verdiğiniz vereceğiniz parayı kesinlikle hak eden bir uçak.Ama önceliğinde similatör şart.

xbadx
07-12-2011, 19:09
wingtıgerdan once elını kumandaya alıstırmalısın sımılator ıle sonra yavas yavas ucuslara gecebılırsın bence champ cok ıyı bır ucak hemen winddragon alırsa kırım kacınılmamz olur ılk kucuk ucaklarla baslamalısın yada sımılator