PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : neden yahu??

Car_Maniak
10-02-2006, 16:50
ya kendi ilanımıza neden cevap yazamıyoruz???

M_tech
10-02-2006, 19:17
düzenleyebilrisn sadece ,bazen nedense atılıyor ama

Car_Maniak
10-02-2006, 23:37
ya kaldırıldığını hatırladım kendi ilanına mesaj atma ama neden yani ben mantığını kavrayamadım??? düzelte düzelte millete nasıl dooru bilgi vercez yani hani güncellersin fiyatı indirir çıkartırsın bişiler eklersin çıkartırsın falan...

epidemic
11-02-2006, 01:06
banada pek mantıklı gelmedi bence hiç kimsenin cvp yazamaması lazım mesela benim ilanın altına yazdım ben buraya cvp yazamam ama adam hala daha oraya yazıo özelden ulasmak zorunda kalıyırum bence ya ilan sahibininde cvp yazabilmesi lazım yada hiç kimsenin yazamamsı lazım...

100kmh2sn
11-02-2006, 19:04
Arkadaşlar ilanlardaki karışıklıktan dolayı üzgünüz, geçtiğimiz 10 gün bizler için çok yoğundu ve fazla ilgilenemedik.Kısaca ilan düzeninin bugün veya yarın olması gereken halini söyleyeyim ;

- ilan sahibi ilanını verecek ve bizim onayımızdan geçerek ilan yayınlanacak veya yayınlanmayacak
- ilanla ilgili konuya kimse cevap yazamayacak,ilan sahibine ulaşmak isteyenler ilan sahibinin verdiği tel,mail,MSN'den veya Forumdan Özel Mesaj yoluyla ulaşacaklar
- ilan sahibide yalnızca düzenleme yapabilecek

Car_Maniak
11-02-2006, 23:13
ya abi öylede şu an ilanların bi çoğunda cevaplar dolu??? ayrıca cevaplar atamadan güncellemesini nasıl sağlicaz şükrü abi???

KLL
12-02-2006, 01:33
ilanlara neden cevap yazılmaması gerektiği konusunu kafam almadı,amaç forumun gereksiz mesajlar ile dolmasını önlemekmi acaba?

Car_Maniak
13-02-2006, 11:18
abi ilan bu tartışılr edilir satıldığında haber edilir.. misal benim ilanda değişiklikler yapıyorum ama hiç bir fark yok ve de mesaj olarak atamıyorum mesaj üstünde değişiklikler yapıyor e değişiklik yapınca güncel bir ilan oluyor ama maalesef değişiklik yapınca yeni mesaj var diye yukarılara çıkmıyor... amaç yukarda tutmak değil ama yaptığımız değişikliklerle insanların ilgi ve alakasını toplamak... bence ya herkes ( ilan sahibi dahil ) cevap yazabilmeli ya da kimse cevap yazamamalı ilanlara...
saygılar

aytugcaglar
13-02-2006, 11:30
bencede sukru haklı cevap yazdıkca bence konu satıstan cıkıp tartısmaya donebılıyor... sureklı soru gelıyor o zaman da konu amactan sapıyor... satıssa bencede sadece ılan olmalı oraya cevap yada soru yazılmamalı...
Saygılar

100kmh2sn
13-02-2006, 11:52
Arkadaşlar bakın normalde işin başında ben RC ilanlarını forum içine alma taraftarı olmadım fakat sayımız artınca insanların RC ile ilgili herşeyden istifade etmesini düşündüğümüzden İlan bölümünüde forumda aktif hale getirme kararı aldık

Şimdi bu konuda bence fazla ısrar etmeyin çünkü biz her türlüsünü denedik ve en mantıklısının satış ilanına kimsenin cevap vermemesi olarak belirledik, diğer türlü inanın çok kaos çıkıyor, herkes ilanını güncel tutmak için türlü türlü şeyler yapıyorlar hadi onu bırakın birisi giriyor amma pahalıya satıyorsun diyor ve başlıyor tartışma, açıkcası forumun yükü zaten yeteri derecede var birde ilanlarla ilgili uğraşmak doğru olmaz

İlanınızı bırakırsınız gerekli ulaşım bilgilerini yazarsınız ve kişi size bu sayede ulaşır, ilanınızda düzeltme varsa gerekli düzeltmeyi yaparsınız, satıldıysa düzenleme yaparak SATILDI dersiniz bizde düzenlemeyi onaylarız ve sorunlar halledilmiş olur, bilmem anlaşıldımı ?

Car_Maniak
13-02-2006, 21:19
ok şükrü abi bu çözüme lafım yok zaten bence de en güzeli ama bakıyorum ilanlara dolu cevaplanmış ilanlar var onu merak ediyorum????

Cydia
13-02-2006, 22:24
http://www.hobbyrc.com/forum/showthread.php?t=6825&page=1

Bu linkte konusu açılan istekler doğrultusunda üyelerimizin rc ilanları bölümünü düzenli kullanacaklarını düşünmemiz sebebiyle RC ilanlarına cevap yazma haklarını mümkün kılmıştık.. Fakat gördük ki bazı arkadaşlar bu bölümlerin suyunu çıkartıyorlar, şikayetleri artırıyorlar, bu bölümleri eski haline çevirme kararı aldık...

Şuandan itibaren Üyeler ilanlarını verecekler ve bizlerin onayı ile bu ilanlar yayınlanacak.. İlanı veren üye ilan mesajında düzenleme yapabilecek, satıldığında mesajı editleyip satıldı ibaresi düşebilecek yada fiyat indirimlerini düzenleyebilecekler.. Hiçbir üye kendi ilanına yada herhangi bir ilana cevap yazamayacak..

İyi seyirler...

Car_Maniak
14-02-2006, 19:08
ok sağolun ellerinize sağlık en güzeli olmuş...

epidemic
14-02-2006, 21:01
http://www.hobbyrc.com/forum/showthread.php?t=6825&page=1

Bu linkte konusu açılan istekler doğrultusunda üyelerimizin rc ilanları bölümünü düzenli kullanacaklarını düşünmemiz sebebiyle RC ilanlarına cevap yazma haklarını mümkün kılmıştık.. Fakat gördük ki bazı arkadaşlar bu bölümlerin suyunu çıkartıyorlar, şikayetleri artırıyorlar, bu bölümleri eski haline çevirme kararı aldık...

Şuandan itibaren Üyeler ilanlarını verecekler ve bizlerin onayı ile bu ilanlar yayınlanacak.. İlanı veren üye ilan mesajında düzenleme yapabilecek, satıldığında mesajı editleyip satıldı ibaresi düşebilecek yada fiyat indirimlerini düzenleyebilecekler.. Hiçbir üye kendi ilanına yada herhangi bir ilana cevap yazamayacak..

İyi seyirler...

cok tesekkurler:D

erhanzeynel
14-02-2006, 21:41
Taci abim açıklaman gerçekten bizlerin aklındaki soru işaretlerinden birini sildi.
Açıklaman için çok teşekkür ederiz.