PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RWD aracım için motor esc

FRANqeshTAIN
10-07-2015, 03:50
RWD aracım için 200 lirayı geçmeyecek motor ve esc önerisi istiyorum. Ucuz yollu çok yavaş olmayan bi servo önerisi de alabilirim.

FRANqeshTAIN
12-07-2015, 17:21
Güncel

Discovery Air cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

can88
13-07-2015, 02:41
Merhaba,

Brushless sistem için 200TL pek yeterli olacağını sanmıyorum ancak 2.el olarak belki bulunabilir. Tabi brushless sistemi sağlıklı kullanabilmek için li-po batarya kullanmak lazım onu da hesaba katmalısınız bence. Fırçalı sistem yine yeterli kuvvette 200TL ve altına bulabilirsiniz ve normal ni-cd veya ni-mh bataryalar ile kullanıma daha uygundur. Servo için de eğer çok yük binmeyecekse servoya standar servolar işinizi görecektir. Fırçalı sistem ve servo toplamda 200TL civarına toplayabilirsiniz pil dahil. Aracı kullandıktan sonra sonradan ekleme çıkartma yapabilirsiniz maddi imkanlar dahilinde.

FRANqeshTAIN
13-07-2015, 03:38
Drift için kullanıma uygun fırçalı sistem tavsiyeniz var mı acaba servo buldum RCMart tan alacağım

RCCİDENO
15-07-2015, 16:17
Drift için kullanıma uygun fırçalı sistem tavsiyeniz var mı acaba servo buldum RCMart tan alacağım

Eğer fırçalı arıyorsan bence istediğin fırçalı motoru alıp fdr ile hız açığını kapatabilirsin tabii bu sana kalmış birşey.
Tavsiyem tamiya sport stock motor, hpi firebolt 15t motor ve maverick/hsp'nin 21t motorları arasında seçimini yapmandır. Esc motorları destekledikçe pek önemli olmaz.
Tabii şasenin ne olduğuda önemli.

FRANqeshTAIN
15-07-2015, 16:31
Şase maverick rwd drift uyaraladım uğraştırdı ama oldu yakında fotoğrafları gelecek

FRANqeshTAIN
15-07-2015, 16:32
Fırçasız 9t buldum 60a esc ile trackstar ne kadar olur bilemem