• Wedico ESC İleri geri hız oran ayarları nasıl yapılır Anlatımı

Ben standart 12 volt wedico kamyon escsini kamyonumun damperini indirmek kaldırmak için kullandım ve kablolarını yeniden bagladım makaronladım ve folyoya sarıp depoya attım. Muhtemelen strec folyo yuzunden şase yaptı ve duman cıkarttı bende onu tekrar yerinden cıkarıp tamır ettim bozulan lehimi düzelttim ve ızole ettim ve bu sefer kagıt havluya sardımki depoda bir şekilde şase yapmasın diye. Escnin ileri geri hız ayarlarına gerlince üzerindeki yuvarlak trımlerden bu ayarları yapabilirsiniz. soldaki trim geri hızını, sagdaki trim orta noktayı, ortadaki ise ileri fonksiyonun kolda nerden başlayacagını tayın ediyor. Ortadaki trim ile full ileri yapılabiliyor yada koldan cok az geri yaptırılabiliyor.

Bu esc normalde kamyonu sürmek için kullanılır. Tabi benim gibi başka fonksiyonlarda kullanmak için de bu ayarlar vardır.
      Bu makale başlangıçta forumdaki konuda yayımlandı: Wedico ESC İleri geri hız oran ayarları nasıl yapılır Anlatımı başlatan yazar Kamyoncu Orijinal mesajı görüntüle
    • Reklam Alanı

• Reklam Alanı

300x250 Sağ orta
    • B - İş Makinası