• Ally Garage

• Next&Next Star'dan QuadCopter : : AEE F50

NExt&Next Star'ın sitesinde Aksiyon Kameralar başlığı altında tanıtılamakta olan; AEE F50Quadcopter...

http://www.next.com.tr/U93,83,f50-kameralar-aee.htm
    • Uçuş Platformu: F50 uçuş kontrol sistemi
    • Fotoğraf Sistemi: Askeri ekipman olarak 16 MegaPixel dahili kamera ve dahili 3D kamera,
    • 1080p/30fps ve 1080i/60fps yüksek hızda çekim.
    • Konumlama: GPS konumlama, uçuş yüksekliği ve uçuş yön kilit sistemi
    • Konum Sapması: Yatay 1 metreden az, dikey 0.5 metereden az
    • Kontrolden Çıkma Koruma Sistemi: Bilgisayar sistemi kontrolden çıkma gibi bir durum tespit ederse, otomatik pilot ile başlangıç yerine geri dönüş yapacaktır.
    • Kara Kutu: Uçuş bilgileri, rota, yükseklik ve elektrik güç miktarı kayıt edilmektedir.
    • Uçuş Modu: Manuel ya da Otomatik (GPS koordinat verme)
    • Güç Yönetimi: Düşük voltaj koruması, kullanıcı koruma voltajını kendi belirleyebilir, geri dönüş ve iniş bilgilerini girebilir.
    • Toplam Ağırlık: 2KG'dan az
    • Uzaktan Kontrol Yarı Çapı: 20KM'e kadar
    • Uçuş Yüksekliği: Maximum 1000 metre
    • Rüzgardan Korunma Kapasitesi: Level 6
    • Hız: 80KM/Saat
    • Uçuş Süresi: 40 Dakika

AEE; Dünyada quadcopter araştırma ve geliştirmesini yapan tek firmadır!
    Denmekte...

Bu da firmaya ait website:
    http://www.aee.com/en/newslist.asp?sendid=23
    Bu makale başlangıçta forumdaki konuda yayımlandı: Next&Next Star'dan QuadCopter : : AEE F50 başlatan yazar TECHnic Orijinal mesajı görüntüle
    Yorum 2 Yorum
    1. hasan çağrı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      hasan çağrı -
      Kataloğunun içinde AEE dünyada quadcopter ar-ge si yapan tek firmadır yazısını görünce olay benim için bitti.

Bişey yazda bu kadar dünyadan bir haber yazma bari. Boat Show da GoPro standında DJI f330 uçuruyorlardı nextçilerde anca GoPro ile aynı fabrikada üretiliyor bunlar diyebiliyordu anca
    1. TKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
      TKN -
      aynen ben de ne güzel bi Türk firmasi da baslamis dedim hevesle videolari falan izledim. sonra o yaziyi gördüm ve herseyi kapattim

abi iyi güzel yapiyosunuz ediyosunuz ama cahil cahil "tek biziz demeyin" ya kimi ne diye kandirmaya calisiyorsunuz anlamiyorum. biraz mütevazilikten bisey olmaz biz de basladik bu ise deyip atlayin ortaya ne bu "tek biziz" lafi.