Fw190.

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 6
  •  » Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Merhaba ,
    ekteki fw190 planı ile çalışma yapmak istiyorum ,elektirik motorlu olarak ve ağırlığı 350 ila 500gr arasında tutarak epoksi plaket ile uygulamak istiyorum ,fikirleriniz ne olur ?
    saygılar sevgiler
    Burdan İndir

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Apr 2008
    Nereden Nereden
    antalya
    Yaş Yaş
    51
    Alıntı wealth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ,
    ekteki fw190 planı ile çalışma yapmak istiyorum ,elektirik motorlu olarak ve ağırlığı 350 ila 500gr arasında tutarak epoksi plaket ile uygulamak istiyorum ,fikirleriniz ne olur ?
    saygılar sevgiler
    Ne konuda fikrimizi almak istiyorsunuz anlayamadım.
    Phoenix P-51 Mustang , Jamara Trainer 60, ,
    os 91 suprass ,CRRC Pro 26 cc,Nine eagle solo pro 328 A helikopter
    os 55 ax
    os 46 ax ,Futaba 9c

Alıntı cegoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne konuda fikrimizi almak istiyorsunuz anlayamadım.
    merhaba ,
    elektronik devrede kullandığımız epoksi plaketler var onu 2mm gibi katmanlara ayırıp gövde insasında kullanmak istedim ,balsa yada ıhlamur bulma şansım yok bunun için fikrinizi almak istedim normal hızlı yapıştırıcı kullanarak yapmaı düşünüyorum ,diğer taraftan hafiflik olması acısından soguk içecek kutularını puntalayarak da dizayn edebilirmiyim diye düşündüm fakat hafif fakat mukavemetsiz olacağı için vazgeçtim ama gövde kaplamasında veya kanat kaplamsında olur mu?
    saygılar ,,

ELİMDE MEVCUT PLANI HİÇ BÜYÜTMEDEN ÖNCE MİNİ BİR model ortaya koymak kanat açıklığı yaklaşık 50 cm ,bunun için 50.000 devirli mini bir motor ,,direnç netten aldım asıl sorun bunu 4ch alıcı verici ile nasıl kontrol edebilirim elimde 2 adet drone mevcut ,2.4ghz bir cıkısı motor desek ,yükseliş ve dönüş dümeni ni kontrol için 2 adet mini servo aldım ,fakat flap lar sabit kalacak muhtemelen orda kafam karıştı dronede farklı kontroller var uyarlanabilirmi acaba ,
    OKUMAK TUTKULARIN EN SOYLUSUDUR,,

merhaba ,
    Bahsi gecen modele çok benzemedi ama mini bir model cıktı ,,diğeri ise gene benim çizdğim bir model mi desem maketmi bilemedim lakin yıllar sonra iyi alıştırma oldu benim için ,drone nun motorlarıını büyük olanda deneyeceğim ,sağ ve sol dönüşleri kart üzerinde otor hızı kontrolu ile deneyeceğim küçük olanın kanadın alt kaplaması içecek kutusu sağlam ve hafif oldu ,burun tarafı balsa ile kapladım ,,denemeye devam ,saygılar sevgiler ,eksikler vardır yorumlarınızı beklerim
    Eklenen Resim Ön İzlemesi

sonuçlara göre fw190 elimdeki plan 1/6 ölçek görece olarak biraz daha zamana ihtiyacım var malzeme tedariği için ,birkaç ekipman edinip yavas yavas yapmaya calışacağım alttan kanatlı olması ve biraz zorladı
    Eklenen Resim Ön İzlemesi

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)