İzmir de Depron satan yerler??

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 9
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Jun 2007
    Nereden Nereden
    izmir konya
    Yaş Yaş
    28
    izmirde depron yada karpon gıbı malzemelerın satıldıgı yerlerı bılen arkadaslar var mı? koctas artık getırmıyormus daha once ordan temın edıyordum... şimdi bulamıyorum 0.6cm:6mm arıyorum ama malesef
    ''Hayal etmek her şey demektir. Hayatın size getireceklerinin bir ön gösterimidir'' Hayal edıp yapalım o zaman

2. # Reklam

Jun 2008
    Nereden Nereden
    İzmir
    Yaş Yaş
    35
    Alıntı arrmageddon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    izmirde depron yada karpon gıbı malzemelerın satıldıgı yerlerı bılen arkadaslar var mı? koctas artık getırmıyormus daha once ordan temın edıyordum... şimdi bulamıyorum 0.6cm:6mm arıyorum ama malesef
    Gıda çarşısını bi araştır arkadaşım birde şirinyerde benim sürekli alışveriş yaptığım kırtasiye de bile depron kapron var
    BUCA İZMİR

Jun 2007
    Nereden Nereden
    izmir konya
    Yaş Yaş
    28
    tesekkur ederım ıbocorp.. cok saol simdi dısarıdan geldım ve buldum sonunda gercı cumartesi günü almaya gıtcem ama tabakasını 2.5 ytlden ayarladım gayet iyi oldu. istersen sanada tavsıye edebılırım yerını
    ''Hayal etmek her şey demektir. Hayatın size getireceklerinin bir ön gösterimidir'' Hayal edıp yapalım o zaman

MRHBLAR izmirde de gıda çarşısında karpon buldum ama depron bulamıyorum koca izmirde yok nerden bulabilirim.Yardımların için şimdiden teşşekürler.

Alıntı ibocorp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gıda çarşısını bi araştır arkadaşım birde şirinyerde benim sürekli alışveriş yaptığım kırtasiye de bile depron kapron var
    Acaba şirinyerdeki sizin depron aldığınız kırtasiyenin adresini verirmisiniz yada kırtasiyenin nerde bulunduğunu yazabilirmisiniz.

Sep 2008
    Nereden Nereden
    Viyana(+Malatya)
    evet koçtaşlarda bulunmuyor.Ben kapronu izolasyonculardan buluyorum.Ama depron nereden bulunur bir fikrim yok.depron la kapron arasında fiyat ve kalite açısından çok fark varmıdır? eğer yoksa ben kaprona devam edeyim plakasını 1,25 TLye almıştım.
    Pasif Modelci Mode "ON"

Alıntı RC_Cankat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet koçtaşlarda bulunmuyor.Ben kapronu izolasyonculardan buluyorum.Ama depron nereden bulunur bir fikrim yok.depron la kapron arasında fiyat ve kalite açısından çok fark varmıdır? eğer yoksa ben kaprona devam edeyim plakasını 1,25 TLye almıştım.
    depronle kapron arasında nekadar fark vardır ben bilmiyorum ama depron daha pahalı depronu thk dan sipariş edebilisin thk da olduğunu duymuştum istiyosan bi onu araştır ama şirinyerde bi kırtasiyede varmış bende kırtasiyenini nerde olduğunu sordum onun yanıtını bekliyorum.

Alıntı RC_Cankat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bide fuar açılmış fuarda thk stand açmış olabilir ben gitmediğim için bilimiyorum ama ordanda depron hakkında bilgi alabilirsiniz bence.

Sep 2010
    Nereden Nereden
    İzmir
    İzmir şirinyerde cezaevini gecince güroğlu ve akaylar kırtasiye var ama ibocorp abimiz güroğlu dedi bana bende uygun bi zamanda gidip fiyat listesi çıkarıcam.
    İzmir RC Club

İzmir Drift King... Tamiya tt-01D DRİFT TUTKUNLARI...RC Uçak King-35 Benim Modelim

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)