Anket: Traxxas E-Revo VXL sizce doğru seçimmidir ?

Uyarı: Bu bir açık Ankettir, bu Anketi bütün Üyelerimiz görebilir ve oy kullanabilirler.

Club Traxxas E-Revo VXL

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 6574
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 6574 adet sonuctan sayfa basi 6.561 ile 6.574 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 329 Toplam 329 Sayfadan BirinciBirinci ... 229279314326327328329

Zippy alacaktım hk göndermedi daha doğrusu 50 dolar kago istedi, indirimli kargo yoktu pillere, türkiyede çok pahalı fiyat söyeldiler bende 3s 1500 mah kypom aldım, pek rahat girdiği söylenemez, paralel bağladım.

Şimdi sormak istediğim şey şu, cihazın freni 1:10 revo ya göre çok zayıf geldi, son hali bu mu, esc ye ayar çekebilir miyiz ?

Youtubedan bir arama yapin isterseniz.( E revo vxl esc calibrate)

Xperia Z2 Cihazimdan Tapatalk ile gönderildi.
    Slash 4x4 Ultimate Pro-Line Street Fighter Tires+ BL Motor 3100kv + Team Associated sc1200-bl Esc

Alıntı xfrknx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zippy alacaktım hk göndermedi daha doğrusu 50 dolar kago istedi, indirimli kargo yoktu pillere, türkiyede çok pahalı fiyat söyeldiler bende 3s 1500 mah kypom aldım, pek rahat girdiği söylenemez, paralel bağladım.

Şimdi sormak istediğim şey şu, cihazın freni 1:10 revo ya göre çok zayıf geldi, son hali bu mu, esc ye ayar çekebilir miyiz ?
    traxxas tq veya tqi kumandanız varsa ve esc traxxas esc ise kumandanın pil kapağının içinde kullanım kılavuzu oluyor genelde. oradan nasıl yapılacağını takip edebilirsiniz. umarım işinize yarayan bir bilgi verebilmişimdir.

Şimdi iyice test ettim, yüksek hızlarda fren çok iyi, hız azaldıkça çok yavaşlıyor. Sorun yok gibi ayarı böyle sanki.

Şimdi aracı dağda taşta kullanmak için yerden yükseltmenin yollarını arıyorum, bir taraftanda tüm bu konuları okumaya çalışıyorum ama daha bitmedi çok yazılmış

aracı yükseltmek ben e-maxx süspansiyonları takmıştım. hem güzel durmuştu hem de araç yükselmişti ama revo'ların süspansiyon sisteminin nasıl olduğunu çok bilmediğim için çok kesin bir yorumda bulunamayacağım . ama siz yine de deneyin isterseniz

Alıntı emre güray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracı yükseltmek ben e-maxx süspansiyonları takmıştım. hem güzel durmuştu hem de araç yükselmişti ama revo'ların süspansiyon sisteminin nasıl olduğunu çok bilmediğim için çok kesin bir yorumda bulunamayacağım . ama siz yine de deneyin isterseniz
    e-maxx ile revo vxl arasında alaka yok.

Slash'a takmisti arkadaş. Ve emaxx suspansyonlarindan yukseklik olarak memnun oldugunu soyluyor. Revolarin sistemi bilmedigine gore revo bir aracada sahip olup emaxx suspansyonu da takamaz. Anlamanizi beklerdim aslinda ama olsun.

Slash 4x4 Ultimate Pro-Line Street Fighter Tires+ BL Motor 3100kv + Team Associated sc1200-bl Esc

Alıntı sglmmlh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slash'a takmisti arkadaş. Ve emaxx suspansyonlarindan yukseklik olarak memnun oldugunu soyluyor. Revolarin sistemi bilmedigine gore revo bir aracada sahip olup emaxx suspansyonu da takamaz. Anlamanizi beklerdim aslinda ama olsun.

Ben revo vxl ye ten takacağımı bulmaya çalışıyorum, meseleyi anladım zaten. Bilsem takarım, tek tek bütün süspansiyonları alıp deneme gibi şansımda yok denenmiş birşeyi almam lazım.

https://www.youtube.com/watch?v=3qbewvcyQ50

Mesela bu videoyu izledikten sonra 1:10 boyutunda drift lastiği aldım, çok güzel oldu, özel bir drift aracı aramıyorum, tek dezavantaj geniş alanda drift yapabiliyor ama keyifli.

Bütün kalibrasyon vs herşeyi yaptım ama şu fren içine çözüm bulamadım.

Facebook grubunda da sormussunuz bende bir baktimda programlama karti falan yokmudur acaba o esc'ye?

D6502 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

herkese merhaba

dün bende 1\16 revo almış bulunmaktayım bir kaç sorum olucak sizlere

1-bu araca uygun 2slipo nerden alabilirim tr siteleri tercihimdir(liponun linkinide atarsanz iyi olur )
    2-esc ayarları nasıl yapılıyor bütün hepsi
    3-aracı suya sokan varmı bişey oluyormu lütfen cevaplarsanız sevinirim
    BMS-621DMG+HS - Speed Passion gt2.0 pro blue star edıtıon - lrp X20 6.5t

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Dec 2008
    Nereden Nereden
    Bursa-Trabzon
    Yaş Yaş
    25
    Merhaba arkadaşlar summitim var e revo yapmak istiyorum neleri değiştirmem lazım bu konuda bilginiz var mı ?

Merahaba 1/16 erevo vxl satıyorum ilgilenenler malum sitede görebilir en yeni ilan 550TL
    Merv brushless. 2,4

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)