lastik motorlular hakkında

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 6
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

elimde plan felan var ama lastik motorunu yapamıyorum yapımını anlatan varmı?

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Jun 2005
    Nereden Nereden
    Antakya
    Yaş Yaş
    54
    Merhaba Cihaatt. Lastik motor yapılmaz, hazır alınır. Çeşitli kalitelerde lastiktikler var. Performanslı ve uzun ömürlü olması için FAI TAN veya FAI Super Sport lastikler öneriliyor.
    www.gurmanbayraktar.com
    -Hobi ile saplantı arasındaki ince bir sınırda...-

Ben tekirdağ ili çerkezköy ilçesinde bulunuyorum 1-2 adet sadece motor kısmı lazım 24 adet kadar da yapılmamış halde model lazım toptan alınacak yerdimcı olabilecek varmı peki ?

Nov 2004
    Nereden Nereden
    Ankara
    Yaş Yaş
    47
    Sn. fergenekon'un mesajı, forum kurallarına aykırı olduğu için (yerli firma linki) silinmiştir, ancak cihaatt sana özel mesaj ile bunları nereden temin edebileceğini bildirdim. Mesaj kutunu kontrol et.
    Aut dosce, aut disce, aut discede (*)

(*) Ya Öğret, Ya Öğren, Ya da Terket

Egemen, kural kuraldır tamam ama birde işin aması var ...
    Türkiyede lastik motorlu balsa uçucu model imalatı yapan bir elin parmakları kadar bile yok. Üstelik lastik motorlu dediğimiz modeller bu işin temeli, en ucuz başlama yolu. Bu imalat yapanlarda öyle birbirleriyle kıran kırana rekabet yapmıyorlar. Darüşşafaka kupasında Atalardan Gültekin'e tezgah açması konusunda ısrarcı olmuştum. Aynı tezgahta Ozan'ın, Atalar'ın ve Pm'in modelleri satıldı. PM zaten Arıları maliyetten vermişti yine maliyetten satıldı. Ozan'ın satılan modellerinin bedeli Ozana, Atalarınkiler Atalara yazıldı ve verildi.

Bana sanki bu konuda gereğinden fazlaca hassas davranılıyormuş gibi geliyor.

O zaman MCD ile alakalı tüm başlıkları silmek gerekmezmi ??? Neticede bir Türk markası ve yerli model üreticisi. Eğer üretici farklı mağaza farklı diyorsak ki doğrudur ... Mağazalar üretmiyorlar ithal edip satıyorlar, o zaman bu lastik motorlu uçak imal eden yerli üreticileri tam tersi tanıtmak desteklemek gerekmezmi ?
    Yoksa bu hakkı yerli malı haftasınamı saklıyoruz ?
    Konu ufoz tarafından (17-03-2010 Saat 00:20 ) değiştirilmiştir.

Nov 2004
    Nereden Nereden
    Ankara
    Yaş Yaş
    47
    Ufuk abi,

Bu konu site yöneticilerinin yuvarlak masa platformunda uzun uzadıya tartışıldı. Sonuç itibariyle ortaklaşa verilen bir karar var. Bu karar da forum kurallarının "istisnasız" uygulanması hakkındadır.

Sonuçta, ilgilenen, soran herkese zaten özel mesaj yolu ile gerekli kontak bilgilerini iletiyoruz. Bu konuda ilgisi olan hiçkimsenin "bilgiye ulaşamama" sorunu olduğunu zannetmiyorum.
    Aut dosce, aut disce, aut discede (*)

(*) Ya Öğret, Ya Öğren, Ya da Terket

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)