rc taşıma çantası...

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 26
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

eweeeet yeni aldığım we bu iş için biçilmiş kaftan olan bavulumu size tanıtmak istiyorum umarım beyenirsiniz: resimlere click ler seniz büyür

çantayı bauhaus tan 100 ytl ye aldım öneririm mt2 cuk diye oturdu tüm 1/10 lara uyabileceğini düşünüyorum(savage we bu tip monster truck lar için diil tabi )

color desing by r.g.m.
    hrc bir rüyaydı rüya bitti....

Bence çok para vermişsin.Biraz daha ekleyip direk model araba çantalarından alabilirdin.Yada ben tekerlekli 2 katlı bi çanta kullanıyorum o tazr bişi alablirdin.(40 ytl'ye almıştım)Ama olsun şekilli çanta

bence çok güzel ve şık içnde ne olduğunu kimse anlamaz
    1/5 Mcd Proline 4x4 - 26cc - Classic Ep Trainer - Katana 46'' - Spektrum Dx6i - KoPropo Ex5-Ur

Robbe Odin

güzel ama çok pahalı bence bu fiyata çok daha değişik ürünler alınabilirdi.

Branş Alanım Sadece 1/5 Ölçek

arkadaşlar saolun ztn bende alırkaen beyenerek aldım fiyatının yüksek olduğu dooru ama dışı alimyum gibi bişi kaplı çook sert şifreli 4 tane klidi war yani ööle çekince açılmıo bond çanta gibi...

Belli bi süre sonra bundan 1 tane daha alman grerekebilir.Zamanla parçalar çoğalınca ne demek istediğimi daha iyi anlıcaksın

1-2 aya ulan bu çantanı 86 katından nerden bulurum diye aramaya başlarsın. Ben evde odama giremiyorum malzemeler yüzünden. Çok pis bir iş.
    apachiracing

Bak yusuf abide bana katılıyo aynen benim oda da o halde.Yatağımın altı kep-yakıt-şarj aletleri-kumandalar-lastikler-yedekler vs. dolu.Ama ne kadar pis olursa olsun ben bu işi çok seviyorum(çok mu duygusal oldu beee...)
    Ayeıca yusuf abim sen nerden buldun honda civic kebi.Bende vardım öteki arabayı satarken onu da vermiştim.Nerden aldıysan bana da alalım.

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Mar 2005
    Nereden Nereden
    İst.Çengelköy
    Yaş Yaş
    48
    http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin...&I=LXFJT3&P=ML bu bence off road araç için en ideal çanta.Ben bunun içine hem Savage'ımı hem de Mt2'yi,2 kumandayı,benzin bidonunu,2 rotostartları,benzin pompasını,tornavida setini,kuru aküyü v.b.g... sığdırabiliyorum.Taşıması çok pratik,hem tekerlekli,hem askılıklı,çantanın içinde bölmeleri istediğin gibi ayarlayabiliyorsun.İstersen normal bavul olarak da kullanabiliyorsun.Herkese tavsiye ederim.Selamlar...
    Hiç Bir İyilik Cezasız Kalmaz!

buda tekerlekli ferdinand abi ayrıca bu 80 euro galiba+kargo masrafı benim çanta gibi 2 tane

Mar 2005
    Nereden Nereden
    İst.Çengelköy
    Yaş Yaş
    48
    İst.dan hobby dükkanından aldım, 130 ytl. Belki bir çanta daha alman gerekirse,sana fikir vermesi açısından,aklında bulunsun.Selamlar...
    Hiç Bir İyilik Cezasız Kalmaz!

hııı ok keşkeee bunu alsaydım offff

bende kendi kendime bir çanta yaptım Her şeyi de içine tıkmayı başardım valla.
    yalnız bunun için çantanın ikinci katının yarısından biraz azını kestim( hiç içinizde ekmek bıçağıyla plastik kesen oldu mu çok zor). resimde görülüyor, benzin tenekesinin durduğu yer kesik. Böylece alt tarafa kumandayı sığdırdım. Lanet şey sığmıyor başka türlü. çantayı 25 ytl ye aldım praktikerden. Çantanın tabanına arabanın orjinal kutusundan çıkarttıgım ve arabanın lastiklerinin oturduğu kartonu koydum .bu kartonu sünger ve en son da kumaşla kapladım.
    Eklenen Resim Ön İzlemesi

Zamanla bu da yetmeyecek Ahmet demişti dersiniz.Bende 2 katlı kocaman bi çanta var şu an yetmiyo napıcağımı bilmiyorum

doğrudur ahmet.. ben daha bir kere piste gitmiş bir yeni yetmeyim bana bu yeter şimdilik.

Bence bir kere alın tam alın bende 3 takım sandığından sonra bunu aldım çünkü zamanla dediğiniz gibi yetmiyor yeri geliyor bu kullandığım bile yetmemeye başladı.
    Eklenen Resim Ön İzlemesi
    Konu ens69 tarafından (11-12-2005 Saat 07:03 ) değiştirilmiştir.

ewet ama dediğin gibi zamanla bunlarda yetmiyor malzeme çoğaldıkça her şey sebze çorbası oluyor

Branş Alanım Sadece 1/5 Ölçek

evetde bunu bile taşıması zor oluyor bunun daha buyük olanını taşımak dahada zor olur .

ens69 abi napmısın öle yaw....
    ama arkadaslar öle sadece bi araba kumanda falan tasımak için çok pahalı çantalar harcamısınız 100 ytl baya büyük bi para ben gecen sene rs4 evo3 üme carrefourdan 9ytl bi canta alım evet yanliş okumadınız 9ytL. valla içine arabayı 2 kepi roto startı alet edevatları kuamndayı buji ısıtıcısı falan yani hersey giriyodu arabayı satınca yanında verdim gene alcam eger kaldıysa 9 ytl ye

Apr 2005
    Nereden Nereden
    istanbul/avcılar/bahçeşehir
    Yaş Yaş
    40
    kutunun içine yakıtı ve kumandayı beraber koyan arkadaşlarım dikkatli olsunlar, ben yakıt konusunda titiz davranmıyordum ve şişeden kumandaya bi kaç damla yakıt damlamış pil kapağının olduğu yere, yakıt pil kapağını eritip yapıştırmış
    biraz zorlayarak açtım ama kumandamda biraz şekil bozukluğu oldu, kumandanın parlak plastiği matlaşıp lekeleniyor.
    The LST2 eats up Revo's and sh*ts out Savage's!

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)