meyve veren ağaçlar.........

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 10
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Mar 2005
    Nereden Nereden
    Aydın
    Yaş Yaş
    40
    .
    Konu muhammet tarafından (28-02-2009 Saat 18:29 ) değiştirilmiştir.

2. # Reklam

Jun 2005
    Nereden Nereden
    İSTANBUL
    Yaş Yaş
    37
    ne kadar güzel arabamızı topluyorduk ortada bı hıddet fılan da yoktu bırden cıkıp bu konu kapanmıstır denıldı

genelden yazamıyorum sılıyorlar bak simdi güzel kardesım konunun özu şu
    ben cıktım bı adam sectım nası sectımse sectım
    bu adama yardım edınde bı araba toplayalım dedım
    isteyen eder istemeyen etmez,
    bukadar acık ve öz bı konu.
    sankı yılbası büyük ikramıyesı verelım demedık alttarafı kıçıkırık bı araba
    mıllet neyın peşindeyse,
    yok öle olsun yok böle olsun
    neye göre sectın,yok yarışma yapılsın yok bılmemne olsun
    tüm bunlara ne gerek vardı anlamıyorum

şimdi hala suç bendeyse tamam kardeşim haklısın
    sevgiler
    POLEMIK YAPMAK İSTEMİYORUM
    KİMSEDE YAPMASIN RİCAMDIR

Apr 2004
    Nereden Nereden
    İstanbul
    Yaş Yaş
    37
    Umut, öncelikle konuşmalarında argo sözler kullanmamaya dikkat edersen sevinirim, malum aramızda seni beni örnek alan birçok genç kardeşimiz var

Gelelim konuya ;

Ben bu yardım işine karşı geldimmi ? Hayır gelmedim.Peki neden böyle oldu anlatayım ;
    İşin başında hadisenin yardım boyutunda olması açıkcası benimde hoşuma gitti, bir arkadaşı sevindirmek ve onun yüzündeki tebessümü görmek herkes gibi benimde içten ve candan istediğim bir şey, fakat konuya şöyle bir bakınca yanlış bir gidiş yolu olduğunu gördüm..şöyle düşünün ; bir inşaat yapacaksınız elinizde para var,işçi var malzeme var ama inşaatın projesi yok, ne kadar sağlıklı olur,bence hiçde hoş olmaz..Burdada yapılan aynı şey, öncelikle bir yönetime bilgi vermeliydin,bu konu enine boyuna artısı eksisi ile düşünülmeliydi, öyle kafandan ben bunu seçtim demeyle olmaz böyle şeyler,çünkü sen tekil bazda bir yardım yapmıyorsun, arkadaşlardan malzeme topluyorsun, bende diyorumki yapacağımız işde önemli olan hedefi 12'den vurmak, ama bunun için öncelikle araştırma yapmak gerekiyor..Bu noktada EREN kardeşim sakın ama sakın alınmasın, Safa abi kilitlenen konuda demişki ''gruruyla oynamayın'' , EREN bu konuyu grur meselesi yapmamalı,şahsına kesinlikle bir itham veya incinmesi için bir kasıt yoktur,amacımız mantık dairesinde en doğru kararı vermektir.Biz konunun takibindeyiz ve bu konuda mantıklı olan ne ise onu yapıcaz
    Muhammet düşüncelerin için teşekkür ederim
    Saygılarımla

Apr 2004
    Nereden Nereden
    BARCELONA
    Yaş Yaş
    37
    Sukru +1...................................
    KYOSHO INFERNO 777 SP1 COMPETITION BUGGY
    KYOSHO INFERNO 777 SP1 COMPETITION RALLY
    OFNA 9.5 MBX

May 2004
    Nereden Nereden
    İstanbul
    Yaş Yaş
    46
    Aynı şekilde düşünüyorum...

Apr 2004
    Nereden Nereden
    BARCELONA
    Yaş Yaş
    37
    Forum yonetıcılerı ıle ılgılı aklınıza olumsuz dusunuce gelıyorsa bu oldukca enteresan ve dusundurucu.Sukru gayet acık bır sekılde boyle bır fıkrı destekledıgını ancak daha once kendılerı ıle gorusulmesının daha ıyı olacagını soyledı.Anlayamadıgım sey,neden kalkıpta sankı Sukru bunu engellemeye calısıyormus gıbı bır havaya sokuldugu ,Umutun ılk basta haklısınız tarzı yazısı ,daha sonrada ''soru soranları ve Sukruyu'' suclar hale donmesını anlayamadım ve acıkcası hosuma gıtmıyor.Ilk basta fıkırlerım olumlu ıdı ancak su anda benımde kafamda bu davranıs tarzını gordukten sonra soru ısaretlerı var.
    Konu cem tarafından (26-11-2005 Saat 14:23 ) değiştirilmiştir.
    KYOSHO INFERNO 777 SP1 COMPETITION BUGGY
    KYOSHO INFERNO 777 SP1 COMPETITION RALLY
    OFNA 9.5 MBX

ben konuyu kilitlemeden hemen sonra gördüm ama konu ilk basta iyi gidiyormushatta ilk mesajlarda sevindim bile ama sonradan işin içine baska duygular girmiş bazı seyler yanlıs ifade edilimiş bence kapatılmasıda iyi olmuş bu iş ha deyince yapılacak kadar basit degil yada olmamalı ben hiç birinizi tanımam ama genelde bütün konuları okuyorum bu sitede söyle bir ortam var" biz bir aileyiz" nasıl bir meclisteki insanların davranıslarını bilmiyorsanız veya okuyarak ögrenmezsenizz o meclisteki insanlar tarafından yanlıs anlasılır veya anlasamazsınız.Lütfen birsey yapmadan önce mutlaka gerekli seyleri okuyun veya gerekli kişilerle iletime girin. yok ben kendimde yaparım derseniz kendiniz yapın acmıs oldugunuz konuyuda unutun gitsin.

Apr 2004
    Nereden Nereden
    ISTANBUL
    Yaş Yaş
    39
    şükrü ve cem in fikirlerine katılıyorum ve ilave etmek istediğim bir düşüncem var... Fikir ortaya atıldığında RC1 tarafından gayet olumlu yaklaşıldı.. ve parça temininde RC1 den sonra katılanlar yönetimden kişilerdi... ERSİN, MURAT, ALİ, ben ve yönetim dışından ONUR... yani yönetimin bu konuda sıkıntısı olmadığı açıktı. ancak daha ilk mesajlarda ONUR un yöneltmiş olduğu bir fikre bile verilen cevap uslup ve tarz olarak da yanlıştı.. burada eleştiri fikir yada öneriye açık olmayan RC1 oldu...
    yönetimin haberi olması demek olayın boyutunu ve gidişhatının sağlıklı olmasını sağlamak demek. bunun dışında fikir beyan etmek yersiz ve anlamsız...
    insanlar yapacakları işlerin arkasında metanet ve sabırla durmalı tabiri caiz ise çamur atarak biryere varılmaz.

Jun 2005
    Nereden Nereden
    İSTANBUL
    Yaş Yaş
    37
    Evet Bİr GÜndÜr Uzak Durmak Istedim. Biraz Sakinlesmek İÇİn
    Sanirim Biraz Sert Davrandim Sİte YÖnetİmİne.bunu Kabul Ediyorum
    O Cocugun Mesajini Okuyunca
    Aklima Eskiden SÜpÜrge Sapindan Ve Sanayİİ Makarasindan YaptiĞim SÖzde Arabam Geldİ,vİtrİnlere Bakarkenki Halimi DÜŞÜndÜm ,
    Ne Bİlİm Birden Bu Fİkİr Aklima Geldi.
    Hepsi Bu,ŞÜkrÜ KardeŞİm,senle Bi Alip Veremedigim Yok Olamazda,konu Kapatilinca Psikolojik Olarak Sinirlendim Ve Tepkimde Biraz Sert Oldu Kabul Ediyorum.bilirsin,azcok Tanirsin Beni,kullandigim Argo SÖzcukler İÇİn ÖzÜr Dİlİyorum.
    Özellİkle Belirtmek İstedigim BİŞİ Var Şükrü kardeşim.Bu Konunun ÜstÜnde Durursan Sevİnİcem,Beni Bazi Polemiklere Çekmek İsteyen Bazi üyelere Cevap Vermek İstemiyorum Artik Akillarinda Yalan Yanlis Bazi Bilgileri Ile Beni Yargilamalari Ve Cevap Hakki Dogurmalari HoŞuma Gİtmiyor,ve Haliyle Ortam Geriliyor Şunu SÖlemek İstİyorum O KİŞİler. Benimle Özel Bi Probleminiz Varsa Bunu Özel Olarak Benimle Paylasin
    Burayi KariŞtirip,konu yaratmayın milletin huzurunuda kaçırmayın. Yersiz Anlamsiz Polemik Yaratmaniz BoŞ Bİ İŞ.

Saygilarimla
    Konu RC1 tarafından (27-11-2005 Saat 05:57 ) değiştirilmiştir.

Alıntı viaconme Nickli Üyeden Alıntı
    ancak daha ilk mesajlarda ONUR un yöneltmiş olduğu bir fikre bile verilen cevap uslup ve tarz olarak da yanlıştı.. burada eleştiri fikir yada öneriye açık olmayan RC1 oldu...

insanlar yapacakları işlerin arkasında metanet ve sabırla durmalı tabiri caiz ise çamur atarak biryere varılmaz.

Alıntı RC1 Nickli Üyeden Alıntı
    Beni Bazi Polemiklere Çekmek İsteyen Bazi üyelere Cevap Vermek İstemiyorum Artik Akillarinda Yalan Yanlis Bazi Bilgileri Ile Beni Yargilamalari Ve Cevap Hakki Dogurmalari HoŞuma Gİtmiyor,ve Haliyle Ortam Geriliyor Şunu SÖlemek İstİyorum O KİŞİler. Benimle Özel Bi Probleminiz Varsa Bunu Özel Olarak Benimle Paylasin
    Burayi KariŞtirip,konu yaratmayın milletin huzurunuda kaçırmayın. Yersiz Anlamsiz Polemik Yaratmaniz BoŞ Bİ İŞ.
    Saygilarimla

Ali abi Zaten Bu hassas Noktayı Görmüş .

Seninle Hiçbir problemim yok olamazda Benim fikrime Sende anlamsız bir mesaj yazarsan beni tanımadan bende reaksiyon veririm konuyu birdaha oku ve benim aklımda İleri geri konuşma bir sorun kalmasın...

İyi GÜnler.
    Mugen Mtx-4R, Powered by Sirio, Directed by Futaba , driven by Onur KARAC.....

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)