karşılaştırma impulse pro vs 705

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 21
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

arkadaslar bu 2 arac arasındaki farklar + lar - ler hangisi alınsa memnun kalınır performans hız vs vs... ve bu iki aracında satılık olduğu link ler varsa lütfen rica ediyorum cunku www.rccarinternational.com da impulse goremedim neden acaba ve 750 dolara kadar baska ne gibi prof araclar var size gore hangileri daha iyi? TEŞEKKÜRLER.

İmpulse tedavülden kalktı. Üstüne 705 çıktı onunda üstüne 710 çıktı.
    705 i sadece uzaktan gördüğüm için sağlıklı yorum yapamam ama impulse ve 710 arasında düşünücek olursan 710 apayrı bir araba.
    Aleti elime alırken dokunmaya çekindim ilk başta
    710 da özellikle benzin deposu ve pil kutusunun birbirlerini tamamlar şekilde arabanın ortasında aşşağı doğru olması ve arka ball diff ün üstünden ayarlanabilir olması mest etti beni.
    O kadar parayı gözden çıkardıysan bende impulse mı 705 mi diye değil 705 mi 710 mu diye düşün. İmpulse devri kapandı artık.

Eğer kendin toplıcağın ilk modelin olucaksa hiç birini tavsiye etmem. Canını sıkabilir. Sen bilirsin tabi.
    |

Tabiki ilk on-road araban olucaksa 705 almanı öneririm 705 710 a göre daha sağlam araba 710 yarış versiyonu ilk on-road için 705 mükemmel zaten arabada mükemmel yani eğerki kullanamyı biliyorsan 710 nuda halt eder 705 ama işte öğrenmen şart ersin abide kaç senedir on-road kullanıyordu ondada en son impulse pro vardı sattı 705 aldı bi düşün derim..

sağolun arkadaslar fikir edinmek istiyorum acıkcası savagenin cıkardıgı sorunlar benim ilgimi onroad a yoneltiyor ama daha 2 ay sora falan alabilirim bole bişey ben direk serpent almiyim en iyisi arabaya yazık olur bi TG10 alırım sora yavas yavas rs4 3 de olabilir yada ntc3 te olabilir neyse cok uzdı tekrardan yardımlarınız icin saolun.

En doğrusu...
    Ama on road da sorunlar var. Zamanla o sorunlar sorun olmaktan çıkıyor tabi
    |

Arkideşler bugun gumrukten haber kagıdı geldi ARTIK Bİ SERPENT 705 ci daha katılıyor aranıza

Nekadar a Gelıcek sana ?
    Mugen Mtx-4R, Powered by Sirio, Directed by Futaba , driven by Onur KARAC.....

ilker hayırlı olsun güle güle kullan dostumm

Serpent tavan yaptı valla. Hayırlı olsun...
    Konu ersin tarafından (14-07-2004 Saat 22:03 ) değiştirilmiştir.
    |

Ya MUkemmel Bende suan aLMak UzereYım Isallah BItanede 705 bende OLUcak Kesın demIyIM ama Yuzde 80
    Mugen Mtx-4R, Powered by Sirio, Directed by Futaba , driven by Onur KARAC.....

özgür o nasıl kelime ya editliyorum hemen

hayırlı olsun ilker, seni de serpentçi olarak görmek çok güzel

Ersin bu arada benim durumu da biliyorsundur belki. TC3 gitti serpent geldi. Kulübe hoşgeldim
    Ama olsun ben yine de seni kızdırmaya devam ederim

ozan abi;

aklın yolu birdir impulse de çok güzel araba mesela, hem streetspec hem de pro versiyonunu kullandım ama 705 gerçekten çok başka bir araba. 710 alabilecek bütçem vardı ama 705 tercih ettim, bundan da pişmanlık duymadım, 705 yüzümü kara çıkarmadı. iyi ki almışım diyorum şimdi

bende mi alsam napsam her yer araba oldu evde bi tane daha alırsam annem kovacak artık

Alıntı ersin Nickli Üyeden Alıntı
    özgür o nasıl kelime ya editliyorum hemen
    Ne yazmıştım abi ya. Özelden atabilirmisin bana. Merak ettim bak şimdi
    |

arkadaşlar biz bu yaz büyük ihtimalle avrupaya almanyaya gidicez ve babam da gezmeyi sever araba kiralar falan hep hollandaya geçer bu araba hollandada ucuzmudur yani hollandada üretiliyo dimi.siz böyle konuşunca bende heveslendim benim tek taktığım şey yedek parça işi noluyo
    Konu yigit1905 tarafından (15-07-2004 Saat 09:00 ) değiştirilmiştir.

arkadaşlar şu an rccarinternational a bakıorum (dum) ve 705 gördüm 369 euro valla şu an içim gidio benim off fiyatıda iyi dimi.aaaaa bura hollandada
    Konu yigit1905 tarafından (15-07-2004 Saat 09:16 ) değiştirilmiştir.

hollandadan alırsan 600 euroya alırsın
    hollandadan ve gıder avrupa bırlıgı ulkelerınden bunu alır veya sıparıs edersen kdv odemek zorundasın.
    ama turkıyeden alırsan 369 euroya alırsın kdvsız. Bu nedenle turkıyeden almak cok daha avantajlı.
    bizde hollandadan aldık 600 kusur euroya
    hıc tavsıye etmem
    Life is quick,
    So you must be quick,
    but don't get sick,
    because of the speed,
    So make yourself ready,
    For the real battle....

heee bana bahsettiğin o idi o zaman 600 e falan die yuani getirtmek gerekir daha ucuz olurda kargo ne kadar buranın

rccarinter... den de bakıcak olursan. 2 ayrı fiyat vardır. Avrupa birliği ülkeleri için olan ve bizim gibi ülkeler için. Sipariş vermen en mantıklısı olur.
    |

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)