Team Magic E4D 2.11 CS

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 21
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Merhaba arkadaşlar.Kullanmış olduğum Tem Magic aracımı sizlerle paylaşmak istedim.Aracımda 2.11(%111) olmak üzere CS mevcut.Ayrıca 48 derece açıya sahip.benim şimdiye kadar çok aman aman bir sorunum olmadı.Kullanırken akıcılığı hissettiriyor bence. İlgilenenler olursa diye söyliyeyim CS yaparken kullandığım aparat kodu : K2128
    374840_2470108239127_1444990239_32098964_329485218_n.jpg379916_2470122359480_1444990239_32098977_304055786_n.jpg393418_2470117839367_1444990239_32098973_1585304293_n.jpg398158_2470113559260_1444990239_32098967_543904282_n.jpg
    Konu batki tarafından (22-03-2012 Saat 11:21 ) değiştirilmiştir.
    MST FS01D ve MSTRS01D
    D1RCWORLD

Dönüş açısı oldukça yeterli siz mi arttırdınız?

sanırım standart halde o açı ile ve cs ile beraber geliyor
    Tamiya TT-01D Full modifiye Dünyada tek(eagle v2li)
    E-skay Big Lama 2.4 gh
    1:98 Ölçek Mikro Tır
    Takara Tomy Drift

Drift için yeterli dönüş açısı.
    Bu sase de ters cs var ama ilginç bi şekilde iyi )
    HOBBY RC & RCDRIFT 24 EKİM DRIFT ŞAMPİYONASI SPORT CLASSMAN 1. & DRIFT ŞAMPİYONU

Sizce iyi bir şase mi ?

KYOSHO DRX RALLY

Alıntı Typ_R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizce iyi bir şase mi ?
    ya ben TT-01D mi moifiye etmek mi yoksa e4d almakmı diye baya araştırdım sonra baktım hem ilk göz ağrım hemde tofaş gibi her geçen gün yeni parçası çıkıyor bunun.ve birde satan firmalar ürünü pazarlamak için yalan yanlış şeyler yazmışlar o yüzden yanaşmadım ben ürün iyiyse zaten pazaralamana gerek yok ürün kendini pazarlar örn. zamanına TT-01D yi hiç şişirmezlerdi bilen bilirdi,şimdilerde vorza mesela ben TT-01D modifiyeye harcıyorum paramı
    E-skay Big Lama 2.4 gh
    Takara Tomy Drift

tt01 de güzel şase fakat dönüş açısı az. Bana yeterli diyenler için ideal bence. Biz Türklerde en önemli nokta içine sinmesi bence

Aman aman bir şase değil fakat cs hazır gelmesi steering deki avantaj lar ve paket halındekı upgrade ile göz dolduruyor,fiyatıda uçuk kaçık değil ercih edilebilirmi alacak kişiye bağlı,ben tercih edermiydim benim kullandığım şaseler çok farklı o yuzden uzak kalabılırım.
    HOBBY RC & RCDRIFT 24 EKİM DRIFT ŞAMPİYONASI SPORT CLASSMAN 1. & DRIFT ŞAMPİYONU

Peki sizce bütçe yönünden ele alırsak yeterli mi bu şase ? Parasına göre değerlendirmiş olur isek ?

Alıntı Typ_R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tt01 de güzel şase fakat dönüş açısı az. Bana yeterli diyenler için ideal bence. Biz Türklerde en önemli nokta içine sinmesi bence
    biraz işçilik ile http://www.youtube.com/watch?v=4FBMu3Peq3I
    E-skay Big Lama 2.4 gh
    Takara Tomy Drift

Şuan e4d durumnu bılmıyorum stok halde 19 t fırcalı motorlu ve hard esc ıse ben tavsıye etmem ama steering de modofıkasyona gıdecegını 49 dereceyı gorecegını 6.5t motor 60 a esc ve 2.4 kumanda ıle satısa sunacagını duymustum ve bunların bırlesımınde cs oranıda ıyı oldugu ıcın tercıh edılebılır fakat su muamma da var yedek parca ve Front 2.059 /Rear 1.944 olmasıda ayrı bır konu fakat.

Yakından gordum aracı sase yı ıncelemedım drıft kabıleyetı gırıs ve orta sevıyedekı kullanıcı ıcın tatmınkar.

Teşekkürler bilgiler için

KYOSHO DRX RALLY

Alıntı alonewolftr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan e4d durumnu bılmıyorum stok halde 19 t fırcalı motorlu ve hard esc ıse ben tavsıye etmem ama steering de modofıkasyona gıdecegını 49 dereceyı gorecegını 6.5t motor 60 a esc ve 2.4 kumanda ıle satısa sunacagını duymustum ve bunların bırlesımınde cs oranıda ıyı oldugu ıcın tercıh edılebılır fakat su muamma da var yedek parca ve Front 2.059 /Rear 1.944 olmasıda ayrı bır konu fakat.

Yakından gordum aracı sase yı ıncelemedım drıft kabıleyetı gırıs ve orta sevıyedekı kullanıcı ıcın tatmınkar.
    tersden cs hakkında bir çok yazı ve video var. araç tersden cs falan değil. arka tekerler önden daha fazla dönüyor. bizzat kendi aracımda denedim ve bu konuda video bile var birkaç e4d sahibinin çektiği.
    Konu 100kmh2sn tarafından (24-03-2012 Saat 15:36 ) değiştirilmiştir.

Bu firmanın vermiş olduğu veri hocam bizzat şase elimde olupta incelediğim bi durum değil ama tamamen firma verileri ile bu durum ortaya çıkıyor.

Arka tekerın on tekerden ne derece az veya cok dondugunu gozle yanılma sıstemı degılde hesaplar ıle kombıne edersen belkı daha aydınlatıcı bılgı olur.

Örn son günlerde yaşadığım bi problem var konu fakrlı offroad aracım spur ve pınıon upgrade ıstedıgın oranı yakalayamıyorum ve ortaya ısı cıkıyor aracın fdr oranı tavsıye edılen spur pınıon oranları ıle ıslev yapıyorum ama dengeyı tutturamadım arac ıstedıgım gıbı gıtsede saglık bı durum değil istediğim teğkılerı versede ileri si için yolda bırakacak sonuclar doğura bilir.

Demek istiyorum ki kullanımdan gözden zıyade elımızdekı daha somut bılgılerle durumu ortaya koymalıyız.

Arkadaşlar daha öncede araç hakkındakı yorumlarımı dile getirdim ben olsam almam,ama sizler ben diğilsiniz ben şase kültürüme uymadığı için almam giriş ve orta seviye için TATMİNKAR drift kabileyeti daha önce dile getirdiğim gibi hiç te fena değil.

İşciliği malzeme kalıtesı upgrade parçaları,yedek parçası,ürünün verim ve ücret arasındaki bazı orantılarıda sizlerin yapması gerekiyor.

araçtaki ters cs yi yok ettim 2.11 cs ye çevirdim.fakat şimdide satmak zorunda kalıyorum
    MST FS01D ve MSTRS01D
    D1RCWORLD

Alıntı batki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araçtaki ters cs yi yok ettim 2.11 cs ye çevirdim.fakat şimdide satmak zorunda kalıyorum
    Bu ters cs hakkında form da aklı karışık bi çok arkadaş var ayrıca ters cs oranını hallettim demişssin bizi bilgilendirebilirmisin yaşadığın tecrübe ile ilgili.

Bu arada inşallah daha iyi şaseler nasip olur.

%111 demek ön tekerin dönmemesi hatta ön tekerin ters dönmesi gibi bişey ya o nasıl bi cs öyle

Rc Drift Garage
    (Sakura Zero S Drift Mod) Sakocan | Cerete (Jammin Crt.5 Mini Truggy)

araç dediğiniz gibi tersten cs li geliyor.fakat adamlar oturmuşlar birde buna bir parça yapmışlar .parça kodu :K2128.Bu parcayı ılk taktıgım e4d de steering açısı yoktu.sürekli spin atıyordu araç.sonra açılıya geçtim.kurtarmaya başladı.fakat cs seti biraz sorunlu gibi geldi bana bazen vida felan atıyor.onun dışında iyi.

şimdi satma sebebim ise OTA R31 almak zorunda kalmam.fakat bu aracı satarken elden cıkarmak cok zor. o nedenle ben zararına satıyorum ne yazıkki
    MST FS01D ve MSTRS01D
    D1RCWORLD

Konuyu Hortlatmış olcam ama burdan görüp boşuna berkcana mesaj atmasınlar Aracı Ben Aldım Çok Memnunum Teşekkürler Berkcan
    Nissan 180sx 190mm kep bulanlar veya satanlar özel mesaj atsın lütfen

OnRoad = Sakura S Zer0 Drift spec
    OffRoad = Slash 4x4 Mod

Arkadaşlar resimde ki sorun varmı herkeste yoksa ayarlanması mı gerekiyor.

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)