Eskişehir Genel Başlık

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 39
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 39 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

heralde tutmuştur abi pasını itina ile almaya çalışacam

Herkese merhaba. Ben de varım demek istiyorum. İlk soruyu hemen patlatmak istiyorum.
    Arkadaşlar off road için nereleri kullanıyorsunuz. Bir pist olayına girmeye çalışsak ne sonuç alırız. ???
    My SLASH Ultimate(HK 120A ESC+3250 KV+3S)
    Soaraction Trainer
    Extra 330
    Elektrofly Tiger 60

merhaba bende eskişehirdenim ancak driftçiyim Şunu söylemek istiyrum. yarın Driftçiler olarak ESPARK YÖNETİM KURULU müdürü ile görüşmeye gidiceğiz saat 13 sularında. İlk talebimiz modeli dahada yaygınlastırabılmek ıcın stand isteğimiz olucak ve daha sonra dirft pisti kurabileceğimiz yer temin etmelerini istiyeceğiz.

Eğer stand kurulumuna izin alırsak onroad, offroad, helikopter ve uçak kuallanan abilerimizi aramızda görmeyi istiyoruz. sonuc acıklandıkdan sonra tek tek özel iletişime geçiceğim burdan bi bilgilendirme yapmak istedim
    Sakura D3 Cs 2.01 / SpeedPassion V3.0 6.5T / Hobbywıng Xerun V2.1 60A / Eagle 5600R 70C / Spektrum DX2 / Savöx m0254mg

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Jan 2009
    Nereden Nereden
    Eskişehir..
    Yaş Yaş
    26
    Alıntı mavikaya2011 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba. Ben de varım demek istiyorum. İlk soruyu hemen patlatmak istiyorum.
    Arkadaşlar off road için nereleri kullanıyorsunuz. Bir pist olayına girmeye çalışsak ne sonuç alırız. ???
    Foruma üye tarihim 2009, bu zamana kadar denemelerimiz oldu fakat olumlu sonuç alamadık.İşin özetine gelince ise pist olmayışı ve aşağı yukarı gidip gelmekten sıkıldık, yavaş yavaş araçlarımızı satışa çıkardık.Artık eski ekibi diriltmemiz de pek mümkün değil, artık pist olsa da tekrardan araç alırmıyım emin değilim. Benden geçti artık

ben aslen afyonluyum, afyonda yaşıyorum ama bu ay içerisinde temelli taşınıyoruz Eskişehire. Sıkı bir off road'cuyum avatarıma takılmayın Buluşmalara, etkinliklere vs. vs.. istisnasız gelirim
    LAND ROVER 3 (New Bright)

s.a ben eskişehirden burak . bende off-roadcıyım Traxxas Slash ım var nerlerde of-road yapıyırsunuz?

eskişehirde 3,5 kanallı helikopter tamir eden varmı ?

arkadaşlar bende haftaya eskişehire taşınıyorum. yanımda da bir adet hpi e-firestorm elektrikli offroad ile hotbodies tc-d drift aracım ile sizlerle tanışmak isterim

Arkadaşlar merhaba eskişehirde halen buluşmalar oluyormu bende katılmak isterim adım semih. Araç olarak redcat 3.5 1/8 kullanıyorum.

Ben Eskişehirden Batuhan yasım 16 Tekne Almayı Dusunuyorum Ama Nerden Alıcam Bilmiyorum Pahalı Bişey Olmasın Daha Yeni Başladımm Ileride İyi Bişeyler ALmayı Dusunuyorum yardımcı olurmusunuz.

Eskişehirde hala driftciler var mıdır ?
    Yokomo DIB 1.8 CS Keyence Luxon 7.5T Hobbywing V2.1 120ASavöx MG-1251
    Traxxas Slash 2WD
    Hitec Aggressor SRX Pro

VL Toys V911
    Walkera V450D01

Ben dahil herkes birşeyler yazmış. Şu an halihazırda model uçak ekibiyle mümkün olan her pazar buluşuyorum ama Eskişehir offroadçılar nerde buluşur? Kimse bir şey yazmamış. Biri şu mekanı ve adresini veya koordinatları verse de bizde sizinle tanışsak?
    My SLASH Ultimate(HK 120A ESC+3250 KV+3S)
    Soaraction Trainer
    Extra 330
    Elektrofly Tiger 60

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Jan 2009
    Nereden Nereden
    Eskişehir..
    Yaş Yaş
    26
    Dediğim gibi ekip öldü sayılır.Ayda yılda bir anca buluşma olursa oluyor.Bakalım bu yarış gazıyla belki tekrardan hareketlenme olur ama çok zor.

Gökhan merhaba,

Bir başlığı uçuracak inan birkaç kişidir. Yeter ki isteğimiz, hevesimiz kırılmasın.

Eskişehir'de bence yeterli potansiyel var, yeni hobiye adım atanlar var, tek eksik insanları bir araya getirmekte, bununda en güzel yolu öncelikle sanalda bu insanlarla ilgilenmek..

Bence; bu başlık çok iş yapar, biraz ilgilenelim yeter.. Bak İstanbul'dan bende destek olurum başlık için

Bu arada Yarış inşallah tetikleyici olur ve başlığınızın hareket kazanmasına faydası dokunur.

Selamlar,Sevgiler,

peki eskişehirde helicilerin buluştuğu bir yer ve gün varmı yoksa helici hiç yokmu

Uçakçıların bir başlığı var, belki orada Helikopterciler de vardır ;

http://www.hobbyrc.com/forum/threads...ar-ve-videolar.

Sevgiler

merhaba başlık hayırlı olsun insallah bilgi paylaşımında bulunuruz acaba eskişehirde multicopter le uğraşan bu işe merak salan var mı ? trikopter yapmak istiyorum ama şu an bilgim kısıtlı forumda genelde herken hobbyking sitesinden lalışveriş yapıyor thk munun sitesi pek tercih edilmiyor galiba malum orda çeşit az motor bilgisi olan arkadaşlar için link atıyorum acaba hangi motor daha iyidir karar veremedim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...0kv_420w_.html

http://www.banggood.com/Wholesale-Su...r-p-60600.html

Eskişehir başlığını uplayalım

Kimler var bu taraflarda. Havalar ısındı rally zamanıdır artık. Kyosho DRX VE ile toprak asfalt demeden akasım var

Merhaba arkadaşlar yıllar önce foruma üye olmuş bir kaç buluşmayada katılmıştım geçen hafta 2 çeker slash aldım ikinci el batarya sorunum var konu hakkında yardıma ihtiyacım var lütfen İlker ismim 05322784474

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)