Starter Box

Konu Bilgileri;

•  » Konudaki mesaj sayısı : 9
  •  » Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Sayfayı Paylaşın :

Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Selam arkadaslar benım sTarter box Ihtıyacım var ve towerda Bır duzıne Var.aMa Icınden HangısıNı alıcagımı bılmıyorum.OZellıkle BAzı arkların Starter Boxlarının motorları cok dusuk Bazıları yuksek yada KendIM de YapaBılırım ama Ugrasamam gıbı Bunun zararı olugunu uymustum starter box eger araba BOgulunca PıstOn fılan KıraBılme Ihtımalı varmıs BIde Benım araba Offroad yanı volana gore Starter boxlar degısıyor .Benım volan On roadların tersı Lınk veririseniz Bu Rc severı gOKlere CıkarırsINız Iyı gUNler
    Mugen Mtx-4R, Powered by Sirio, Directed by Futaba , driven by Onur KARAC.....

Üyelik Tarihi Üyelik tarihi
    Jun 2004
    Nereden Nereden
    ISTANBUL / / Kadıköy
    Yaş Yaş
    31
    araba nedir........................

Araba Groupner Impulse buggy 1/ 8 UstUNde MOtor Os max 21 rG

onur on road lar da düz de var yan da var şaseye göre ama biz konuşuoduk sanırım sen şaseye göre yan dio dun dik değil o zaman bu
    http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin...?&I=LXD549&P=0 bu mu
    http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin...?&I=LXNL62&P=0 bu da olabilir sen bilgileri iyi oku ve bak yani olurmu die

Yigit IKısıde OluYOr ama Ben Dedıgım gıbı cıkarıcak SorunLardan KOrKuYOrUm Bugun Ank hobby dde sOrdum bıtane 90 Dolar Hem yan donuyo hem duz DoNdorebılıyo o tarz bırsey bakıcam towerdan neyse saol yıgıt.

kırmızı renk gibi dimi

True start unıversal starter box mı OLe bısey yazıyodu KutusuNU Hatırlamıyorum.

o aleti biliorum güzel yani

Towerda BakabılırMIsın yıgıt Ben BasıMI KaldıramadıhgıM Isler Var da IsıN yoksa towerdan LıNK verırsen IYı OlUr.

Facebook Comments

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)