PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : :bye: artık veda zamanı

aceven
11-06-2007, 10:04
evet arkadaşlar çarşamba günüde son sınavımı verdikten sonra eskişehirden ayrılıp memleketime samsunuma dönüyorum. dün son buluşmamızı mustafa abi gökhan (penny) abi burak ve kardeşi batuhan, sonradan aramıza katılan erkan ve erdem abi selam vermek için gelen alper abi ve bursadan bizi ziyarete gelen 4-5 arkadaşla beraber son buluşmamızı yaptık. veda zamanı biraz garip bi duygusal hava esti. çok duygulandım dogrusu :bye: artık bidahaki sezon görüşmek üzere. buluşmalara gelen gelmeyen bütün arkadaşlara teşekkür ederim. seneye eylül ayında tekrar görüşene kadar araçlarınıza iyi bakın. selametle :bye: :bye:

rc-es
11-06-2007, 10:45
Merhaba Adem,
Dün aranızda olmayı çok isterdim; ancak evle ilgili işlerim vardı. Akşamüstü işlerimi bitirnce geleyim istedim ama siz toparlanıyormuşsunuz. Bu sezonun son buluşması olduğunu bilseydim işlerimi erteler gelirdim vallahi.Neyse artık yapacak birşey yok! Kendine çok iyi bak! Çarşamba günkü sınavında başarılar! Önümüzdeki sezon görüşmek dileğiyle!

cagatayhh
11-06-2007, 10:50
yaw seneye dediğin 2 ay sonra alt tarafı:D çabuk geçer zaman:D

esesli_bth
11-06-2007, 11:30
Adem abi seneye sen yine burdasın ama ben nerede olucam bakalım :D Kendine iyi bak gelirken bi off-road la gelirsin artık :D görüşürz

burakk7
11-06-2007, 11:39
hayırlısıyla git gel be abi bi aksilik olmazsa sen geldiğinde benimde bir aracım olur işallah şu işe bir girsem zaten :) şimdiden iyi yolculuklar sınavındada başarılar. yazını iyi değerlendir bir savagemizde olsun artık dimi ama offroad alırsın artık :D

ErKaNn
11-06-2007, 18:45
Ademcim sınavında başarılar, kısa bir aradan sonra yeni donanımlarla bekliyoruz seni aramıza. Yaz çabuk geçer hiç merak etme ;)

Penny
11-06-2007, 20:29
ademcim görüşmek üzere. son sınavında başarılar dilerim. netten yine haberleşiriz. bizim buluşmaları takip etmeye devam et :) ben anlamam samsunun neyi meşhursa ondan getir :) :)

ecto1
12-06-2007, 17:24
Ademcim hayırlı yolculuklar iyi tatiller.Bu arada orlardayken de foruma yazmayı unutma :bye:

Not:Bizim yerimize de tatil yap olur mu.Umarım sen geldiğinde benim buggy faal olurda en azından hareket ettiğini görürsün.:lol:

Mustafa B.
13-06-2007, 00:01
Ademcim öncelikle yarınki sınavında başarılar dilerim. birlikte başlattığımız ilk buluşmadan bu güne kadar harika bir ortam ve arkadaşlıklar oluşturduk, umarım aynı keyif ve heyecanla devam eder ve Samsun dönüşünde belki de daha da kalabalıklaşmış bi gurubumuz olur:)

Kendine ve TT01 e iyi bak:)