PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehir 24 HAZİRAN BULUŞMASI ve E-SAVAGE

cagatayhh
25-06-2007, 01:32
evet arkadaşlar bu hafta 2 kişi başlayan buluşmamıza 4kiişi veda ettik:D oldukça renkli bir buluşmaydı...henüz daha dün c.tesi günü gelen e-savage ımı ilk defa kullanma fırsatım oldu..tek kelimeyle SAVAGE !!! denicek bişi yok pek...fakat ufak bir çıkçık sesi problemi var fakat kronik bi problem snrm e-savage için yabancı forumlarda sıkça rastladım bu soruna..difflere pul lazım gevşek geliomuş snrm biras...neyse daha fazla uzatmadan fotolara geçelim isterseniz...:D kırımsız sürüşler...(ha bir de küçük bir misafirimiz vardı 1/16 nikko 206:) kendisi kameramanımızdı...nazif arkadaşımız şahane bir şekilde kaputa bir aparat yerleştirmiş böylece foto mak larımızı istediğimiz gibi takabildik:) )

cagatayhh
25-06-2007, 01:38
fotolara devam...

nzferby
25-06-2007, 01:39
Evet güzel bir buluşmaydı az kişiydik ama eğlenceliydi...çağtayın savage harika ordan oraya hopluyor taklalar atıyor afacan çocuk gibi :D:D işte tek derdi ep lerin genel derdi pil..ama onunda çaresi var çağtay halleder 1-2 pil takımıyla..fotolarda müthişş...evet birde misafirimiz vardı artık onu işe aldım o bizim kameramanımız :D...

bO4aY
25-06-2007, 01:46
hayırlı olsun çağatay abi sonunda geldi e-savage ;oleeea: ;oleeea: mutlu msun performansını beğendin mi ?

cagatayhh
25-06-2007, 01:59
evet beklediğimden iyi valla:D fakat piller deli ediyo...bi de bi ses problemi var çıkçıkçık diye bi ses gelio ama forumlara baktım baya kişi yazmış bu sorunu snrm stock parça azizliği..ön diffte ki pullar yeterli sıkışmayı sağlayamıyo ve o yüzden bu ses çıkıyo...bi gün komple dağıtcam arabayı...;) hayırlısı...

iLhUns
25-06-2007, 05:32
Güle Güle kullan Çağatay krımsız sürüşler

rc-es
25-06-2007, 08:44
Öncelikle herkese merhaba,
Çağatay, E-Savage'in hayırlı olsun! Güle güle kullan! Kırımsız sürüşler! Yine güzel bir buluşma olmuş. Keşke ben de gelebilseydim!:(

esesli_bth
25-06-2007, 11:30
Çağatay abi hayırlı olsun e-savage ın. Bizde dün Bursada Kestel Belediyesinin düzenlediği model uçak ve helikopter yarışmasına gittik bende gelecek vaadeden modelci seçildim havamı atayım biraz:cool: buda ben plaketim ve uçağım :D çekilen fotoları bulamadım daha :D

http://img528.imageshack.us/img528/5179/dsc0174up0.th.jpg (http://img528.imageshack.us/my.php?image=dsc0174up0.jpg)

aceven
25-06-2007, 11:57
çagataycım hayırlı olsun aracın keşkem hazır almışken gp savage alsaydın yaws:) neyse bunada şükür artık büyük bi kardeşimiz var. gökhan hocam artık alır en kısa zamanda gp savage de atlamaların zıplamaların kralını görürüz inşallah:) neyse size hayırlı buluşmalar ben gelene kadar sabredin :)

cagatayhh
25-06-2007, 12:59
teşekkürler arkadaşlar daha iyisi sizin olsun;) bu arada gökhan hocama da bir e-savage alcas inşallah...Adem belli mi olur big gp savage da gelir belki yanına:D

cagatayhh
25-06-2007, 14:06
bu arada drift pistimiz için gerekli olan çanaklarımız geldi arkadaşlar,eniştem saolsun gönderdi 50 tane;) en azından nerden nasıl gideceğimizi gösteren bi referansımız olcak...hayırlı olsun pistimiz şimdiden;) aşşağıda örnek bir pist modelim var...alan olarak düşündüğümüzde yaklaşık 125 metre uzunluğunda 60 metre 50-60 metre genişliğinde...fakat pist olarak kullandığımız alan 50 metre genişlik için yetmeyebilir...biraz daraltma yapıcas olmadı;)

burakk7
26-06-2007, 10:44
çağatay hayırlı olsun abicim. gelemiyorum diye yapıyorsunuz değilmi. neyse bu arada o makineyi oraya nasıl koydunuz. inanın oha demekten alamadım kendimi(pardon) arkadaişlar herkese kırımsız sürüşler. seneye bende aranıza bomba gibi girmeyi planlıyorm. pist güzel bana yabancı gelmedi ama :D pistin olmasına çok sevindim. bu arada hava alanının açılması bizi nasıl etkilicek bir fikriniz varmı ?