PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : artık bende tb02 yim:)

aceven
14-09-2007, 17:07
arkadaslar artık bende tb02 oldum vatana millete hayırlı ugurlu olsun :) ancak kep kulelerinden sorunum var bi şekilde tb02 nin ön kuleleri tt01 in kulelerinin oldugu yerden vermem lazım ugrasıyorum üzerinde. bide arkadaki kuleler çok kısa kesilmiş bi şekilde uzatmam lazım. onun dışında sorun yok. neyse ugrasırız artık esk de belkide yürür :)

cagatayhh
14-09-2007, 17:28
oo hayırlı olsun da hayırdır?? :D detayları anlat ;)

nzferby
14-09-2007, 22:36
Sanırım adem dayanamadı aldı aracı satılık falan diodu bi ara:D Hayırlı olsun adem umarım offroad paralarından kesmemişsindir faturayı:D

aceven
15-09-2007, 11:19
cagataycım nazifin dedi gibi benim bi arkadsım tb02 sini satıyodu 300 e bana müşteri bul dedi bende ilan koydum aydın dan bi arkadas dedi ben almak istiyorum ama çok geldi azcık bişeler yapamazmıyız felan çünkü gg den yapalım felan dedi 330 a felan geliyodu araç. neyse arkadas parayı denkleştiremedim bende gece aklıma geldi sonra cocuga benim tt01 i gökhan abinin elektronik ve kepiyle sana verelim 270 e bırakırım ödeme işindede benim hrc de saygınlıgım var millete kazık atıp saygınlımı sarsmam dedim arkadas hem buna güvenerek bide gg ye verecek parası olmadından kabul etti. bana parayı hesabıma attı bende tb02 nin elektronigi ve kepini benim araca aktardım. benim elektronik ve kepi tb02 ye aktardım. benim tt01 şu anda aydında erdem diye bi arkadasın artık :) konustuk aracı begenmiş teşekkür etti hayırlı olsun dedim.

yanlız bi sorunum var. benim kepe yeni kep deligi açmamak için bi şekilde kep kulelerini ön shock towerların ikinci deliklerine sabitlemem lazım onu da büyük bi oranda aştım şimdi tek gerekn uzun ince iki tane vida ve iki somun. gerisini halletdim. bu arada bizim eski bilgisayarın power supply sinden iki tane statik aluminyum sogutucu söktüm onlarıda esc me takmak istiyorum onun üstünde de ugrasıyorum. bide bana ekran kartlarının küçük fanlarından lazım. motor sogutucusuna fan eklemek istiyorum. artık onları da eskişehirde halledecez heralde:) böyleyken böyle işte işler :)

esesli_bth
15-09-2007, 13:10
Adem abi al bi yeni kep :D eskidi senin kep:) hayırlı olsun. darısı benim helikopetere :D 1 ay kaldı bayramdan sonra %90 alıyorum

burakk7
17-09-2007, 23:55
hayırlı olsun abicim. elektrikle ilgili şeyleri bigün beraber gidip halledelim. bende led alıcam. powersupply alıcam. neyse konuşuruz mutlaka. bekliyorum sabırsızlıkla
bende aracımı topladım. canavar gibi geliyorum. artık driftten başka bişeyle ilgilenmicek kimse. :D yani umarım.

burakmw
18-09-2007, 09:48
yaa hocam bende elektırıklı arabaalmayı planlıyorum ama ben benzınlı kulanıyorum aynı zevkı alırmıyım bılmıyorum bıde bu aralar helıoptele ugrasıyorum aca soyle uygun kumandasıyla berabar banda araba bulabılırmıyız

burakk7
18-09-2007, 22:36
yaw sen iste buluruz yaw ayıp ettin msnden konuşalım.

aceven
19-09-2007, 20:55
yaa hocam bende elektırıklı arabaalmayı planlıyorum ama ben benzınlı kulanıyorum aynı zevkı alırmıyım bılmıyorum bıde bu aralar helıoptele ugrasıyorum aca soyle uygun kumandasıyla berabar banda araba bulabılırmıyız

öncelikle aramıza hoşgeldin dim tekrar. msnden konustuk ama sşteden galiba ilk selamımız :) neyse.. bence sen ep almadan bizim bir buluşmamıza gel hem beraber takılmış oluruz hem senin aracı da görmüş oluruz hemde sen ep araçları görmüş olursun ne kadar zevk alıp almıcanı ögrenmiş olursun dimi :)
bu hafta sonu olan buluşmaya bende gelcem arkadaslar burakcım bana mekanı yeri saati felan soyleyin mümkünse oke mi bekliyorum özelden mesaj atıver yada burdan da yaz millet görsün.. görüşmek üzere.