PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 30/09/2007 Eskişehir buluşması

burakk7
30-09-2007, 20:38
bu buluşmamız oldukça keyifliydi. Öncelikle yani arkadaşımız Burak helikopteriyle aramızdaydı. go-kart kullanıcılarından dolayı pek gazlama şansı bulamasakta herşeyiyle güzel bir buluşma oldu. tabi bizde bo dururmuyuz bizde go-kartlarla ufak bir yarış yaptık :D videoları ve resimleri yavaş yavaş ekliyorum. bu arada benim RX-7min ve gökhan abinin RX-7sinin resimlerinı yavaş yavaş koyma vakti geldi sanırım. umarım beğenirsiniz.

burakk7
30-09-2007, 20:46
bu arada çağatayın e-savage için bir video hazırladım. umarım herkes beğenir ayrı bir başlık altındada açıcam. bilgisayarınızın senini iyice açın bu şarkıyı seviceksiniz. :D yani umarım.

http://www.youtube.com/watch?v=GEFhd4OCxhc

GEFhd4OCxhc

burakk7
30-09-2007, 20:52
işte bizim tt-01 D rx-7lerimiz. daha araçların kepi bitmiş değil %50si tamamlandı diyebilirim. araçlarımız tamamlanınca üye galerisi bölümünde sergilenekten gurur duyarız.

burakmw
30-09-2007, 21:14
burakcım gercekten guzel olmuş benım helıyıde havadayken koysaymışiz :)) klıpler falan hoş olmuş bıdakı buluşmalar daha hoş olur innşallah

burakk7
30-09-2007, 21:17
geliyor burak videolar merak etme yavaş yavaş senın heliyi unuturmuyum hiç. :D

nzferby
30-09-2007, 21:25
Evet bende onu merak etmiştim acaba uçurmadınızmı neden helinin hiç fotosu yok çok arka planda kalmış ! Bu arada yeni araç sahibi olanlara hayırlı olsun kazasız sürüşler...Rx7 ler güzel duruyor ama güneş altında ve gölgedeki renkleri çok farklı normalde o kadar farketmemesi lazım sanırım çekilen makina biraz fake atmış:DBu arada nerede bu go-kart pisti gelicek olursam yerini bileyim:D

burakk7
30-09-2007, 21:32
bursa yolunda abi haftaya gel beraber gazlayalım. go-kart videosu geliyor. arkasındanda helinin videosu.

burakk7
30-09-2007, 22:58
buda ufak bir gokart görüntüsü

http://www.youtube.com/watch?v=smqxdr1w78E

smqxdr1w78E

cagatayhh
01-10-2007, 00:36
burak söylencek birşey yok valla video için ellerine sağlık;) tabi sahnede E-Savage olunca...:) harika bir buluşmaydı gelen herkese teşşekkürler;) özellikle Mustafa abiyle yaptığımız yarış gerçekten büyük zevk verdi bize,ilk olmasının da ayrı bir heyecanı vardı heralde... haftaya aynı saat aynı yer;) görüşmek üzere:) Es Es go-kart pistine de sonsuz teşekkürler ayrıca...

Mustafa B.
01-10-2007, 01:34
Evet arkadaşlar yazdan kalma bu güzel pazar günü yine çok keyifli bi buluşmamız oldu. Ayrıca go-kart pisti sayesinde ilk pist deneyimlerimizi ve yarışlarımızı da yapmış olduk! Çağatay'la yaptığımız kısa yarış çok heyecanlıydı. Bu arada E-savage coştu ve coşturdu yine:D.

Değerli Nazif arkadaşımız hariç herkez tam kadro oradaydı gelen tüm arkadaşlara teşekkürler ve Nazifcim yeni modellerinle seni de en kısa sürede tekrar aramızda görmek istiyoruz:D:D

Aslında GP araçlar için biraz şanssız bi gündü, benim TG10 da dahil olmak üzere hemen hepsi sorun yaşadı. Ama Gökhan ve Burak'ın yeni RX7 leri gerçekten görülmeye değerdi...

Umarım önümüzdeki hafta yine böyle keyifli bi buluşma olur ve Adem de yeni Revosuna kavuşur:D

rc-es
01-10-2007, 09:46
Herkese merhaba,

Resimler ve videolar çok güzel! Ellerine sağlık Burak! İftar yemeği ve düne ait resimlerin devamını da bekliyoruz en kısa zamanda :) Gelen herkese teşekkürler! Keyifli bir buluşma oldu. Nazif seni de aramızda görmek istiyoruz artık! Garajı genişletmişsin! Hayırlı olsun!

burakk7
01-10-2007, 11:32
ben herkese teşekkür ederim. gerçekten çok eğlendik. çok güzel bir buluşma oldu. önümüzdeki haftalarda daha güzel buluşmalara imza atıcaz. tabi benim kumanda piller falanda gelicek. dahada renklenicek. :D haftayada aracımı tamamlamış olucam işallah.

cagatayhh
01-10-2007, 11:46
bu da benden...

aceven
01-10-2007, 14:01
her zamanki gibi gene süper bi buluşmaya imza atmışız bak bize neler yapıyoz yaws:) gokart gerçekten çok zevkliydi süper di,, benim tb02 nin hasta olması biraz canımı sıkıyor ama inşallah o sorunuda çözücez bakalım haftaya gene bomba gibi olcaz inşallah:) bu arada bu video ve resimleri hrc ana başlıgındaki video ve fotolar kısmına da koysan burakcım daha güzel olur eskde neler oldunu millet görsün artık:)

aceven
01-10-2007, 14:03
burakcım bu arada bu videoda fps biraz düşük kameradan mı yoksa youtubedanmı kaynaklanıyo? bu videoları sakın silmede bi ara cd yaptıralım onlardan tamammı.

burakk7
01-10-2007, 14:36
ayıpsın abi cd yaparız hemen. hemen resimler başlığı altınada koyuyorum. bir sonraki buluşmayı sabırsızlıkla beklicem ki eminim herkes benım gibi düşünüyordur.

hamit
01-10-2007, 23:04
arkadaşlar güzel bi buluşma olmuş elinize sağlık:)
haftaya inşallah bende katılıcam .Pistte kullanmak zevkli olsa gerek.
Bende pazar günü ankarada ahlatlıbel pistine gittim go kart pistiyle yan yana.
Fakat kimse yoktu.Bizim organizedeki yerden neredeyse 5 kat küçük . günlük 20 ytl . Ama go kart pisti güzel sekiz kişi birden pistte coştular eğlenceli
neyse haftaya görüşmek üzere

nzferby
02-10-2007, 02:17
Teşekkür ederim gökhan abi genişledi ya garaja giren çıkan çok:D Hamit abi keşke arasaydın beni pazar pazar evde oturuodum oraya arabayla 10 dakika falan uzaklıktayım hatta bi ara gitsemmi acaba dedim kendi kendime vazgeçtim :) bidaha gelicek olursan habr ver yanlız bırakmam;) O 20 ytl de neyin nesiymiş yeni icat çıkartmışlar sanırım ben kaç kere gittim ücret falan yoktu ilginç! Zaten tesise girişte 2 ytl :D oldumu 22 ytl..Mustafa abi havalar çok soğumadan bu taraflara bi gelin ya kaldım buralarda tek başıma:D toplanın gelin günü birlik ahlatlıbel yavruoyuncak sıradan gezeriz :D

Mustafa B.
02-10-2007, 09:40
Nazifcim aslında Ankara turu hiç fena fikir değil:D
Bi gün toplanıp hep birlikte Ankara'ya gelsek harika olur. Bayram tatilinde program yapabiliriz eğer oradaysan.:D:D

aceven
02-10-2007, 11:43
ankara işi süper olurdu hatta bu hafdta sonu gitseydik bende aracı alır anında orda kullanırdım. neyse arkadaslar bu cumartesi trenle gidiyorum ankaraya aracı alıp dönücem kısmetse pazar günü revo gazlatıcaz :) nazar boncuu lazım bide bana tabi araca takıcam :) salıncaklar mavi içi de baya mavi ama acaba nazar boncuu yerine geçermiki :)

hamit
02-10-2007, 15:42
nazifçim aklıma gelmedin değil ama 1 saat vaktim vardı 1 saat için aramayayım dedim.
Ama bi dahaki sefere ankaraya arabayıda getiririm beraber gazlarız. Bu arada ben gelince ümitköyde oluyorum. Alında ahlatlıbel tesisini görmem tesadüf oldu. Ümitköyden Gölbaşı-konya-oran tarafına yeni yol yapılmış. Ben o yoldan or-an'a giderken rastladım tesisleri gezeyim diye girdim. Pistin giriş kapıında günlük 20 ytl yazıyor. Yavru pistin ücreti nekadar.
Yalnız varya eymür gölündeki videolar çok süper olmuş eline sağlık

burakk7
02-10-2007, 17:44
alırız abi en güzelinden bir nazar boncuğu stickerı hatta bu görevi ben üstleneyim pazar gününe sana güzel bir sticker alayım nasıl olur ? :)

nzferby
02-10-2007, 19:47
Anladım hamit abi bidahakine inşallah artık:D Yavrupistin günlüğü 25 ytl ama ahlatlıbelle tabiki kıyaslanmaz...hemde atakulenin hemen yanında çok uzak bi yer de deil:D Video içinde teşekkürler yenilerini çekicem yakında aracın önüne motorlu çekme halatı yaptım kancayı tavana taksam kendini çekiyor o derece oldu:D(2kg :P) s3003 servo sağolsun ehehe..

cagatayhh
02-10-2007, 20:35
bi dakka bi dakka! adem! ne cumartesisi ne ankarası ne revosu! noluyo yaw,bu kadar yakınmıydı revo alacağın :D

esesli_bth
02-10-2007, 22:35
Benimde raptor 1 hafta sonra elimde :D sonunda kavuştum gyro geldiği zaman gelicem yanınıza :D ne zamandan beri görüşemiyorz :) mustafa abi haberiniz varmı bilmiyorum ama meslektaşta oluyorz :) sizden almam gereken bilgiler var en yakın zamanda görüşmek üzere iyi akşamlar.

aceven
03-10-2007, 11:40
bi dakka bi dakka! adem! ne cumartesisi ne ankarası ne revosu! noluyo yaw,bu kadar yakınmıydı revo alacağın :D

cagataycım cumartesi degil degişti şimdi cuma gidiyorum revo ya :) ya bana nazifin numarasını biri mesajla atsın onla da gorusim ankaraya gitmişkene :)

batuhancım sendemi arabacı oluyosun yoksam yaws :) bekleriz senide :)

esesli_bth
03-10-2007, 11:49
Adem abi türkiyede raptor 30 bulabilseydim helikopter alıcaktım ama yok malesef artık yurtdışına bakıcaz şans işte bekledim bekledim parayı topladım şimdide heli yok :)