PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 21/10/2007 EskİŞehİr BuluŞmasi

burakk7
17-10-2007, 02:10
EVETTTT!!! Bayram tatili nedeniyle ara verdiğimiz buluşmalarımıza bu hafta kaldığımız yerden tüm hızımız ve gazımızla devam ediyoruz. Nazif abimin buluşmamıza geleceğini duydum ve çok mutlu oldum. özlemiştik seni. bu hafta yine sabah saat 10:00da es-es gokart pistinde güzel bir buluşma yapacağımızı düşünüyorum. ümit ediyorumki benım şarj aletim hafta sonuna kadar gelirse bende aranızda olacağım yanlaya yanlaya. artık statik modelimi harekete geçirmem lazım. şimdiden keyifli bir buluşma olacağından eminim. herkesi aramızda görmek istiyorum. rc si olan olmayan tüm Eskişehirlileri aramızda görmek istiyorum. ulaşım problemi olanlar hemen buraya otrdukları mahalleleri yazarlarsa hemen boş araçları doldururuz.

aterkut
17-10-2007, 10:00
bende varım bu buluşamda; yepyeni taze kan...
araç var, isteyeni alırım giderken

aceven
18-10-2007, 11:09
aterkut hocam sonunda senide görebilecez. benim revonun parçası cuma ya gelicek galiba. tb02 de ayaklandı çifte tabanca gelicem inşallah. burak sen pillerinide getir araç şarjı yaparız cagatayda şarj aleti var mustaf abidede vardı galiba gökhan abi de de. takılırız her türlü. abs lastikleride getiricem bi deniyelim bakalım nasıl gidiyolar. sizde görmüş olursunuz hem.

aterkut
18-10-2007, 11:12
aterkut hocam sonunda senide görebilecez. benim revonun parçası cuma ya gelicek galiba. tb02 de ayaklandı çifte tabanca gelicem inşallah. burak sen pillerinide getir araç şarjı yaparız cagatayda şarj aleti var mustaf abidede vardı galiba gökhan abi de de. takılırız her türlü. abs lastikleride getiricem bi deniyelim bakalım nasıl gidiyolar. sizde görmüş olursunuz hem.

revo geldi.... rodaj yaparsam pazar günü revo'yle gelicem

cagatayhh
18-10-2007, 11:33
sabırsızlanıyorum valla ne diyim :)...!!! bu arada haftaya cc-01 Race Touareg le aranızda olacağım inşallah :)

burakk7
18-10-2007, 11:50
offf nasıl bir aksiliktir anlamadım kargom elime ulaşmadı. deliricem ya yanlış adres vermişiz saolsun babam. şimdi onunla uğraşıyorum. umarım başka aksilik çıkmaz. nedir bu şansızlık anlamadım valla. kurşun döktürcem arabaya valla. umarım pazara yetişir. yoksa yine statik takılcam of valla. neyse bakalım gelirşmeleri buraya aktarırırm.

aceven
18-10-2007, 11:53
sabırsızlanıyorum valla ne diyim :)...!!! bu arada haftaya cc-01 Race Touareg le aranızda olacağım inşallah :)

çagatay cc01 race touareg ne yaa alla alla merak ettim varmı resmi felan bu meretin

cagatayhh
18-10-2007, 14:00
:D nazifin var ya Isuzu MU...işte o şasi;) tamiya race touareg diye geçiyor...googledan bakarsın;) :)

burakk7
19-10-2007, 00:44
kumadan pil şarj herşey tamam. pazar bende yanlıyorummm :D şansızlıklardan kurtaramadığım kumandam bugun akşam saatine müteakim elime geçti :D setuplarım herşyim tamam. kepide canavar gibi. bir tek lastikler kaldı oda zamanla. stock lastikler bile çok iyi gerçi. hadi bakalım eskişehirrrr uyannnn hadi buluşmayaaaaaa :D !!!!

nzferby
19-10-2007, 03:19
Arkadaşlar 19 ekim cuma akşam üstü eskişehire ayak basmış bulunucam:D Pazara kadar beklemek istemiyorum , cumarteside yanlayalım hoplayalım hatta cumadan başlayalım diyenler varsa ulaşsın bana:)Yada cumarteside buluşma olursa katılabilirm diyenler varsa cumarteside buluşma olsun:D:D zaten bana kalsa hergün buluşma olsunn:D:D:D

aterkut
19-10-2007, 17:46
yeni revocu adem ile en yeni revocu ben, aldığımız karar sonucu, benim revoyu pazar günü rodaj yapıcaz... pazar gokartta gazlama ardından eğerki uygun görenler olursa organizede iş merkezinin orda rodaj yapıcaz, beklerim şimdiden...

burakk7
19-10-2007, 18:56
ya rodajını mustafa abi gökhan abiyle 20dkda yaparsınız abi. bu arada buluşma saat 9da olsun diye düşündük. umarım herkese uyar. tepebaşında doruk ekmek fırınından taze taze poğaça alıp kahvaltımızıda yaparız. ne dersiniz temız havada bence çok güzel olur. gokartta çayda var :D çok güzel bir buluşma olacağından eminim ben elimden geldiği kadar herkese ulaşmaya çalışıcam. 9da olursa gokart kullanıcılarındanda biraz sıyrılmış oluruz.

aceven
20-10-2007, 10:44
burakcım oyle 20 dakkada rodajı olan bi alet degil bu meret
hiç olmasa 5 depo yakması gerekiyo o da en az ve ben dvd den baktıgıma göre ilk depo 3 saniye 4de 1 gaz sonra fren oyle bitecek, 2. depo 4 saniye yarı gazla, 3. depo 5 saniye 4de3 gazla, 4.depo full gazla 5 saniye son depoda 8 saniye tam gazla felandı galiba
neyse zaten laptop bide rodaj dvd si gelicek ordan bakıp yapıcaz :) yarın 9 da eczacılıkda olalım ha :)

Mustafa B.
21-10-2007, 22:05
Merhaba arkadaşlar, sanırım Eskişehirli R/C ciler olarak en unutulmaz buluşmalarımızdan birini gerçekleştirdik. Sabah ıslak ve umutsuz başlayan ancak daha sonra Atilla arkadaşımızın fabrikasında içtiğimiz sıcak çaylarla kendimize geldiğimiz dolu dolu bir pazar günü geçirdik. Her çeşit araba vardı grubumuzda: on road, off road, EP, GP vs. vs...:D:D.

Bu arada Nazif'e ta Ankara'dan gelip değişik arabaları ve usta pilotajıyla bize katıldığı için teşekkür ediyorum:D:D

Ama malesef Hakan ve Alper'in araçları için biraz şansısız bi gün oldu:rolleyes::rolleyes:

Umarım önümüzdeki hafta da böyle bol katılımlı ve bol eğlenceli bi buluşma yaparız.

Akşama doğru çektiğimiz muhteşem fotoğrafları aşağıdaki linke koydum, gerçekten görülmeye değer.

http://www.flickr.com/photos/13431835@N07/sets/72157602585165108/

aterkut
21-10-2007, 22:39
bu buluşma bana hiç yaramadı, ben haftaya heralde alper abinin (kyosho fw-05t'di sanırım) alıcam, bu seferde ona rodaj yaparız, ama bu revo nun rodajıda ne bitmek bilmez şeymiş derken son deponun yarısında alıcını pili bitti şarjda edemedim daha revo ile gazlamak nasip olmadı içinde kaldı... ama bana kyosho lazım bi anda bittim alete... bana kyosho fw-05t bulun, yoksa ben bu hafta mustang keplisini alıyorum... hatta dayanamayıp şimdi satın alcam nerdeyse... ya bu rc işi ne illet bişiymiş... kyosho fw-05t lazım

burakk7
21-10-2007, 22:39
tek kelimeyle süper bir buluşma. çok keyif aldım her anından her dakikasından. hele subaru wrx sti a binip yani hakan abinin arabasına binip kismi yanlamada desek yaptığımız show süperdi. o arabanın turbo sesine bittim yaa. neyse buluşma hakkında çok söylenecek şey var aslında. herşey vardı. fabrikamız bile oldu. atilla saolsun bize çok güzel bir mekan buldu artık kapalı mekan diye kara kara düşünmicez. benim içinse güzel bir lastik alma vakti geldi artık. bu arada sabah yağmurun dinmesini beklerken gittiğimiz çay bahçesinde yaptığımız tatlı sohbet çok güzeldi. herhafta kendimizede vakit ayırmamız gerekiyor bence oturup sohbet etmekte gerekli. gelen herkese çok teşekkür ederim. işleri dolayısıyla aramızda olamayan abilerimede telafi edicez demek istiyorum.
saygılarımla...

aterkut
21-10-2007, 22:41
tek kelimeyle süper bir buluşma. çok keyif aldım her anından her dakikasından. hele subaru wrx sti a binip yani hakan abinin arabasına binip kismi yanlamada desek yaptığımız show süperdi. o arabanın turbo sesine bittim yaa. neyse buluşma hakkında çok söylenecek şey var aslında. herşey vardı. fabrikamız bile oldu. atilla saolsun bize çok güzel bir mekan buldu artık kapalı mekan diye kara kara düşünmicez. benim içinse güzel bir lastik alma vakti geldi artık. bu arada sabah yağmurun dinmesini beklerken gittiğimiz çay bahçesinde yaptığımız tatlı sohbet çok güzeldi. herhafta kendimizede vakit ayırmamız gerekiyor bence oturup sohbet etmekte gerekli. gelen herkese çok teşekkür ederim. işleri dolayısıyla aramızda olamayan abilerimede telafi edicez demek istiyorum.
saygılarımla...

burak bana fw-05t bul, ölüyorum...

burakk7
21-10-2007, 22:42
msne gel abi sana ben kyosho bulurum. :D :D

burakk7
21-10-2007, 22:43
abi msne gelsene bulacam ben sana

aceven
22-10-2007, 09:43
arkadaşlar muhabbet kısmı ve oloaylar gerçekten çok güzeldi en kötü buluşmamız boyle olsun:) ama icraat görelim resim görelim video görelim benim revomun uçuşlarını görmek istiyom ben cagatay burak nerdesiniz yaaa :) burakcım sana ricam cagataydaki video kayıtlarını alıp esavageye yaptın gibi benim revoyada bi video yapman mümkümüdür:) bekliyorum ha. yeni bi konu açında buluşma resimleri videolar diye resimleri videoları ekleyelim :)

Enewwss
22-10-2007, 10:08
mustafa abi kepinin 100 km yaptığını görmek istiyorum :D:D hemen avatar yapmışın :P bu arada kafaya koydumhimotoyu tam benim için yapmışlar o aracı sanki... çok muhteşem bi gün geçirdik çok eğlendik ...

cagatayhh
22-10-2007, 23:49
tarihi buluşmamızdan birkaç kare...:)

cagatayhh
22-10-2007, 23:53
ee fotolar niye yüklenmedi ??:)

cagatayhh
22-10-2007, 23:59
fotolar!!!...bakalım olcak mı bu sefer:)

cagatayhh
23-10-2007, 00:07
oldu:)

burakk7
23-10-2007, 00:20
ya işte ya benım rx7 nasılda çakıyor hemen. yanlız şaka bir yana herkesin arabası bir başka güzel çağatayınki hariç eskidi artık kanka. (demek lazımki yeni kepini bir an önce yapsın yoksa valla yapası yok :D ) gerçekten her anı her dksı ile çok güzel bir buluşmaydı. tekrarlanması dileğiyle nice buluşmalara diyorum. eee abs lastiklerde yolda. artık drift unlimited diyorum başka bişey demiyorum.

aceven
23-10-2007, 11:38
fotolar çok güzel ama ben bekliyom hala revo videosunu :) düz düşmelerde ters düşmelerde videoda olsun istiyom cagatayda 4-5 tane video var kısa kısa. burakda da var hatta hakan abidede var ama onu almak biraz zor olur. neyse burakcım beklemedeyim :)

burakk7
23-10-2007, 12:20
gelecek abi işallah çağatayla buluşamadık

erlekt
23-10-2007, 17:29
evet revo nun video linklerini buraya koyarsanız iyi olur. bende izlemek istiyorum.

aceven
24-10-2007, 13:41
bu arada bilmeyenlere erlekt bana revoyu satan arkadasımızdır kendisine burdan tekrar teşekkür ederim burak elini çabuk tut bide yüksek fps ile yükle youtube ya biraz uzun sürer ama yüksek kareli olsun detay kaçmasın :)

cagatayhh
24-10-2007, 18:07
ama hep takla var adem yaa:D hiç dört teker üzerine düşmedin ki:P şaka bi yana bi kaç tane güzel atlayış vardı;)
zaten ilk uçuş deneyimindi bundan sonra çok daha iyi olur;)

bu arada,tüm eskişehirli modelci abilerim arkadaşlarım! Tamiya CC-01 şasi Race Touareg'imi yarım saat önce kargodan teslim almış bulunuyorum,hayırlı uğurlu olsun:)

aterkut
24-10-2007, 18:54
ama hep takla var adem yaa:D hiç dört teker üzerine düşmedin ki:P şaka bi yana bi kaç tane güzel atlayış vardı;)

bu arada,tüm eskişehirli modelci abilerim arkadaşlarım! Tamiya CC-01 şasi Race Touareg'imi yarım saat önce kargodan teslim almış bulunuyorum,hayırlı uğurlu olsun:)

walla hayırlı uğurlu olsun, canavar geldi yani

aceven
24-10-2007, 21:08

çagatay olurmu offroad demek her zaman 4 tekere dümek mi demek buraga söylüm ters düşüşleri felanda koysun oyle hep 4 tekeri koymasın hatta eski takla vardı ya senin kamerada onuda verseydin keçke buraga yaa

bu arada hayırlı olsun cc01 in güle güle kullanasın:)

burakk7
24-10-2007, 23:25
hayırlı olsunnn cc-01 in vayt bee büyüdük iice ha:D hadi pazara yetiştir. yetiştiremezsen komşu sayılırız çağır yardım edeyim :D hehe

burakk7
24-10-2007, 23:44
bu arada revomuza ufak bir trailer tarzı klip yaptık. bakalım beğenecekmisiniz??? esas klip önümüzdeki haftaya tabi hava şartlarına göre.

http://www.youtube.com/watch?v=6tpkJ2oXaYc

cagatayhh
25-10-2007, 00:47
işin şakası tabi onlar adem yaw:D tabiki taklasız olmaz;) o dediğin eski taklayı da vereyim Burağa onu da eklesin videoya dediğin gibi;)

aceven
25-10-2007, 10:42
trailer çok güzel olmuş burak bu hafta sonuda bi iki kare ekleriz cagataydan da eskileri alırsan eger bidahaki haftaya çok güzel bi video çıkacak inşallah. bende hafıza kartı almam lazım benim makineylede çekeriz yada boşaltmam lazım hafıza kartımı biraz :)

rc-es
25-10-2007, 13:57
Herkese Merhaba,

Race Touareg'in hayırlı olsun Çağatay! İnşallah Pazar gününe yetişir. Adem güzel zıplamışsın vallahi gümbür gümbür geliyorum diyorsun. Burak senin de ellerine sağlık! Güzel bir video olmuş! Aslında şu anda nasıl yapacağımızı tasarlayamadığım ama kafamda sürekli canlandırdığım rampalar hazırlarsak çok şık kareler ve videolar yakalayabiliriz diye düşünüyorum. Geçen haftaki o güzel buluşmada referandumda görevli olmam nedeniyle bulunamamıştım. Bu pazarki buluşmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım hem hava hem ben müsait oluruz ve doyasıya eğlenip doyasıya drift yaparız. :)

aceven
25-10-2007, 16:00
inşallah hava güzel olur. atillayla beraber rampa dizaynı yapıcaz bu hafta üretimde de sorun olkcanı sanmıyom zira 50*50 cm bi sacdan pekala rampa yapabiliriz. onuda bulmak sorun olmaz heralde. eger rampa olursa yan tarafdaki tarlada takla uçma vs herşey doyasıya yaparız alçak rampa yüksek rampa yaparsak iki farklı şekilde daha güzel olur bakalım hafta sonu gelsinde bi inşallah hem meteoroloji işleri genel müdürlüğü sitesi hem accuweather de hava az parçalı bulutlu gözüküyo 18 derece olacakmış inşallah öyle olur havalarda rahat rahat gazlarız:)